Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

niniejszym ogłaszam, że dom wytyczony :-)

 

może to nie wygląda super ekstra, a za ogrodzeniem nie ma lasu i jeziora, ale kawałek własnej ziemi bardzo cieszy.....można powiedzieć, że wychodzimy z papierów a wchodzimy powoli w ziemię :D

 

https://picasaweb.google.com/gosja.mh/DOM

Serdecznie witam wszystkich śledzących moje poczynania. Co do kokietowania to mnie rozszyfrowałeś/łaś. Zaczekajcie jeszcze tydzień dwa a was zaskoczę ( mam nadzieję ?). Oglądałem Nugat2- no ćóż, powiem jedno łeee..::lol2: wygląda jak stodoła !, nie dośc że brzydki to na dodatek nie funkcjonalny -kliitki ! na razie tyle. Wszystkich miłośników M-131 Pozdrawiam. "Wasz stary wiarus".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój drogi Andy! ale my nie chcemy zaskakiwania, chcemy podglądać, wyciągać wnioski, zmieniać kiedy jeszcze czas!!! chcemy fotek!!! dzięki twoim fotkom miałam czas na decyzję o powiększeniu łazienki! Depczę Ci po piętach a Ty mi uniemożliwiasz ostatnie możliwości zmian!! No kopnę Cię zaraz! aaaaaaaaaaaaaaaaaa!!

nie chcę być pionieeeerem, chlip... aczap też nie bardzo chętny do dawania fotek :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas leje nadal a miało się dziś przejaśniać.

Na dodatek nasz histeryk się nie odzywa i nie wiemy czy będziemy jechać do Wrocławia po papiery, czy on do nas przyjedzie :mad: a papierologia stoi w miejscu :mad:

 

to rzeczywiście może wkurzyć, pamiętam ile zdrowia i nerwów kosztowała mnie cała papierologia....:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie a jak u Was w kwestii bezpieczeństwa materialnego budowy? Bo u nas strasznie okradają budowy. Sąsiadowi ostatnio ukradli całe miedziane orynnowanie. Masakra jakaś.

 

u mnie budowa między domami, do tego sąsiad odstąpi nam miejsce na sprzęty w swoim budynku gospodarczym...mam nadzieję, że wśród sąsiadów nie ma złodzieja....a pozostali będą obawiać się buszowania w terenie pomiędzy zabudowaniami mieszkalnymi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie budowa między domami, do tego sąsiad odstąpi nam miejsce na sprzęty w swoim budynku gospodarczym...mam nadzieję, że wśród sąsiadów nie ma złodzieja....a pozostali będą obawiać się buszowania w terenie pomiędzy zabudowaniami mieszkalnymi...

W kwestii bezpieczeństwa budowy domu można skorzxystac z kilku rozwiązań takich jak: ubezpieczyć budowę domu - tak zrobiłem tj. ubezpieczyłem na 50 tys. zł od kradzieży z włamaniem. rozboju natomiast od samej kradzieży firmy nie zgadzają się ponieważ, każdy z nas powinien w jakis sposób zabezpieczyć budowe. roczne ubezpieczenie to 600zł. Drugi sposób to gdy nie ma jeszcze okien to pilnować nocą przez dwie godz. stosując za każdym razem inne godz. i zmieniać taktykę np. postawić co kilka dni samochód na budowie. nie opowiadać pracownikom chociaż czasami warto pucić kaczkę. zwracać na pojazdy które bez powodu pojawjają sie w okolicy budowy.itp nie pozostawiać cennych narzędzi na budowie. Mozna sie umówić z sąsiadem który się buduje że co jakis czas będziecie sie zmieniać, porozmawiać z dzelnicowym. Ja natomiast do chwili wstawienia okien i położenia tynków pilnuje z sąsiadem na zmianę - W tym samym czasie zamontowaliśmy okna. Są inne bardzie złozone sposoby na zlodzieji. Pozdrawiam. Jutro będę kładł tynki wewnętrzne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też jestem zajęta budową, nie mam czasu nóg ogolić :p a zdjęcia są! prawda? :p dziewczyny i chuopaki, poprzyjcie mnie!

 

Popieram, cię ale to pewnie nic nie da :p. Bo jak ktoś nie ma ochoty / czasu / weny / czy czegoś innego (niepotrzebne skreślić) to nie wrzuci zdjęć i już. Zresztą wiem po sobie, że wrzucanie zdjęć i pisanie w "Dzienniku budowy" to ostatnia rzecz, którą mi się chce... Cóż taka natura ludzi, że są leniwi (z wyjątkami oczywiście :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam czasu nóg ogolić

 

Spadłam z krzesła :D

Ale oczywiście popieram!

Maćku nie rezygnuj z dziennika - wszak Wy siedzący w ziemi i Ci co z niej już mieli szczęście wyjść - pisząc dzienniki taki kaganek oświaty budowlanej krzewicie wśród nas siedzących jeszcze w papierologii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maćku nie rezygnuj z dziennika - wszak Wy siedzący w ziemi i Ci co z niej już mieli szczęście wyjść - pisząc dzienniki taki kaganek oświaty budowlanej krzewicie wśród nas siedzących jeszcze w papierologii.

 

Ja nie rezygnuję, tylko mi się nie chce :) Taki leniwy z natury jestem... Ale niedługo coś tam wpiszę (na pewno nie tak doskonale jak to robi Myometis).:D Na razie suszę dziurę w ziemi razem z bloczkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...