Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ja pikolę!!!! :jawdrop:

 

Warto zaasekurować się przed takimi cwaniakami wpłacając zadatek, nie zaliczkę.

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Zadatek

 

 

 

Właśnie szykujemy sobie gotowe druczki takich umów "zadatkowych" .

 

 

brat miał właśnie taką sytuację z murarzem i jego żoną, stąd wiem na co uważać :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Z zasady "nurkom" wcale nie dajemy kasy przed wykonaniem roboty.

Chcesz pieniądze to się wywiąż.

Pieniążki za wykonaną pracę.

 

Inaczej jest przy współpracy z firmami - oni też chcą mieć gwarancję, że zamówioną usługę "odbierzemy".

Stąd chcemy robić to na zasadzie "zadatkowania" a nie "zaliczkowania".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po długiej nieobecności.U nas prace powoli posuwają się do przodu. Tynki zrobione, podłogówka także, przyjechały parapety wewnętrzne.Dzisiaj robią nam wylewki.Zaczeliśmy ogrodzenie frontowe.W przyszłym tygodniu zabieramy się za opaskę wokół domu. No i drenaż zrobiliśmy, bo u nas straszna glina i błocko.Kasa leci jak szalona.Już jestem pewna, że kredytu nam nie starczy.Przesyłam trochę zdjęc.

pzdr aczap

http://pokazywarka.pl/zdidvf/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem nowy temat z dziennikiem i komentarzami do dziennika dotyczący M131. Jednak w wyszukiwarce nie widać moich tematów. Jak ustawić w temacie cokolwiek aby był on widoczny podczas wyszukiwania opcją szukaj. Dodam że tematy dotyczące dziennika budowy u Myometis i Gosji wyszukiwarka znajduje.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem nowy temat z dziennikiem i komentarzami do dziennika dotyczący M131. Jednak w wyszukiwarce nie widać moich tematów. Jak ustawić w temacie cokolwiek aby był on widoczny podczas wyszukiwania opcją szukaj. Dodam że tematy dotyczące dziennika budowy u Myometis i Gosji wyszukiwarka znajduje.

Pozdrawiam

 

uprzejmie poproś Myometis o pomoc- mój dziennik to jej dzieło :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iiii tam :) Gosja dzielnie sama zrobiła, ja tylko parę wskazówek udzieliłam. A nie ustawiałyśmy przecież żadnych opcji do wyszukiwania... hmm, może chodzi o tagi?

 

co za skromność :)

obsługa forum w kwestii dziennika jest daleka od intuicyjnej- w połowie ustawiania wymiękłam, gdyby nie Ty nic by z tego pisania nie wyszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sukcesywnie uzupełniłem dziennik budowy.

Na budowie przerwa do czwartku bo jestem w delegacji.

We wrześniu mam urlop więc musi być strop na zimę i trochę kominów przed mrozami.

Ewentualnie postawię ścianki kolankowe. Skonsultuję z Kierownikiem czy można pręty zbrojeniowe od rdzeni zostawić na zimę niezabetonowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

 

Czy ktoś planuje postawić lub już postawił dom z projektu M-131 ze strony najciekawszeprojekty.pl ? Jeśli tak, to chciałbym spytać Was o opinie w projekcie oraz o planowane ewentualne zmiany.

 

Pozdrawiam, Jakub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek 26 sierpnia odwiedziłem wraz z żoną kolegę Andiego i jego M-131.

Chciałbym tutaj podziękować za zaproszenie i za wszelkie rady które nam udzielił.

Żona, która wcześniej była sceptyczna odnosnie przestrzeni jest pod wrażeniem ile przestrzeni ma ten dom. Nasz projekt ma poszerzony garaż do 4m a kolega Andy ma wersję podstawową projektu. Porozmawialiśmy sobie o ekipach (z moich rodzinnych stron), wykończeniach, instalacjach itp.

Jeszcze raz:

Dziękujemy za czas nam poswięcony oraz życzymy szybkiego zakończenia budowy i wprowadzenia się jeszcze w tym roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek 26 sierpnia odwiedziłem wraz z żoną kolegę Andiego i jego M-131.

Chciałbym tutaj podziękować za zaproszenie i za wszelkie rady które nam udzielił.

Żona, która wcześniej była sceptyczna odnosnie przestrzeni jest pod wrażeniem ile przestrzeni ma ten dom. Nasz projekt ma poszerzony garaż do 4m a kolega Andy ma wersję podstawową projektu. Porozmawialiśmy sobie o ekipach (z moich rodzinnych stron), wykończeniach, instalacjach itp.

Jeszcze raz:

Dziękujemy za czas nam poswięcony oraz życzymy szybkiego zakończenia budowy i wprowadzenia się jeszcze w tym roku :)

Cieszę sie ze mogłem was poznać i podzielić się swoimi spostrzeżeniami i uwagami w chwili obecnej ocieplam dom styropianem za kilka dni postaram sie zamieścić zdjęcia, Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez fotek się nie liczy :p

Hej Pani Mruczko :) fotek u mnie dostatek, nawet mnie widać :):) A Ciebie to nie widziałem w ogóle :p :P w Twoim dzienniku i na budowie hahah.

Czekamy na foty dzielnej inwestorki (no może z kielnią lub przy kwiatkach w jej mruczkowym ogródku). Pana mruczka widziałem i to dużo że hoho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...