Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dziękuję bardzo za informacje:) co do dzienników budowy to nałogowo śledzę dziennik Myometis i gosji:) chciałbym już być na waszym etapie, niestety muszę się zadowolić układanymi krokwiami póki co:)

 

miłe, że ktoś czyta moje wypociny :) ale, ale- jesteś na etapie krokwi a zdjęć żadnych na forum nie widziałam- wstawiaj, wszyscy uczymy się na własnym i cudzym doświadczeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich sympatyków M131, jestem na etapie wykończenia domu. Projekt jest udany, większych zmian nie dokonywałem. Przesyłam zdjęcia jak, wygląda dom na chwilę obecną.

Jeśli będą jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiem.

 

 

http://pokazywarka.pl/4lcdmu/

 

 

Andy58 śliczny ten Wasz domek :) my dopiero stratujemy na wiosnę z budową, ale mam już do Ciebie pytanie:

jak rozwiązałeś wentylacje w kuchni, bo nie wiedzę żadnej kratki na zdjęciach. Mogę Cię również prosić o przesłanie zdjęcia łazienki na dole (wewnątrz i widok z korytarza).

 

Pozdrawiam i życzę szybkiego wykańczania (domu oczywiście) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://pokazywarka.pl/indgkh/

 

przesyłam zdjęcia dolnej łazienki jedno górnej, wentylacji w kuchni nie robiłem gdyż kuchnia będzie usytuowana na ścianie między wejściem do salonu a spiżarnią, wentylację jak widać na zdjęciu umieściłem w wejściu do salonu pod sufitem podwieszanym, który jest w korytarzu. Gdybym umieścił kuchenkę w rogu kuchni po lewej stronie to wentylacje odprowadziłbym do gry w dach. Dodam, że w dachu mam tylko dwa kominki w dachówce do odprowadzenia odpowietrzenia z kanalizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://pokazywarka.pl/indgkh/

 

przesyłam zdjęcia dolnej łazienki jedno górnej, wentylacji w kuchni nie robiłem gdyż kuchnia będzie usytuowana na ścianie między wejściem do salonu a spiżarnią, wentylację jak widać na zdjęciu umieściłem w wejściu do salonu pod sufitem podwieszanym, który jest w korytarzu. Gdybym umieścił kuchenkę w rogu kuchni po lewej stronie to wentylacje odprowadziłbym do gry w dach. Dodam, że w dachu mam tylko dwa kominki w dachówce do odprowadzenia odpowietrzenia z kanalizacji.

 

Dziękuję za odpowiedź. Łazienka fajnie rozwiązana, a nie jest za ciasno przy wejściu do pokoju na dole? Ta łazienka i wentylacja nie dają mi spokoju... ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo! Wreszcie ujawnili się pozostali posiadacze pięknych domków!

Zibi, na elewacji zastosowałeś cegłę czy płytki klinkierowe? Mamy koncepcję identycznej elewacji, tyle, że w innych odcieniach- zgaszonej bieli z dodatkiem wstawek grafitowych, jak dach.

Pokazujcie jak najwięcej, w końcu jest się czym chwalić- wybraliśmy super projekt!

 

Czy ktoś z Was zdecydował się na ogrzewanie ekogroszkiem? Ciekawi mnie jaki planujecie piec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...