Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • 4 weeks później...
  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nie zapadli w sen tylko szybko próbują wykończyć wnętrza, a że szybko nie idzie szybko to już inna rzecz. A z tym mieszkaniem w niewykończonym domu to bym się zastanowiła teraz. Chociaż chmury gładzi już niby za nami, ciężko było, oj ciężko, człek siedział i pyłem zachodził. A jak tam wasze postępy? zima mocno stopuje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 4 weeks później...
  • 2 weeks później...
Mamy okna !sliczne są kolor orzech firma a Aluplast Ideal Roundline pakiet 3 szybowy cenowo nie najgorzej,miały być po 5 tygodniach dotarły po 8!!!i to jeszcze nie kompletne ! 2 okien w lukarnach brak gburowaty pan szef nie wie jak to się stało że nie doszły! tak więc po ostrej wymianie zdań trzeba czekać 1,5 tyg na pozostałe 2 kasę dostanie jak dowiezie i wstawi resztę.teraz zastanawiamy się nad drzwiami wejściowymi i do kotłowni myślałam o firmir węgrzyn drzwi o takie 744.jpg a poza tym to jakie ten dom wielki!!! marzył nam sie mały domek a w rzeczywistości jest taki wielki!poszezryliśmy garaż o 1metr pokoje nad nim wyszły większe niż sypialnie : ) obecnie mieszkamy na 41 metrach więc różnica jest znaczna :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla nas po wybudowaniu dom też okazał się OGROMNY!! :) wyszedł o wiele za duży niż planowaliśmy :)

trochę za późno załapaliśmy, że w dolnej łazience można by spokojnie umieścić wannę przy innym ustawieniu, choćby wc czy przesunięciu w stronę schodów ścianki, ale cóż, trudno, nie będziemy już burzyć ścian i przesuwać rur bo za 3 miesiące planujemy wprowadzkę :)

pozdrawiamy wszystkich!!!

do starych Forumowiczów- pobudka!!! co tam u Was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy Was ponownie!

Dawno tu nie pisaliśmy, ale za to uważnie obserwowaliśmy... :)

A dziś my chcemy pokazać Wam nasz M-131.

 

https://picasaweb.google.com/nowakbartosz160/M131?authkey=Gv1sRgCMjmncCA36rHIQ

 

nuvo świetny pomysł z powiększeniem okna w pokoiku !jesteśmy na podobnym etapie :) a mam pytanie do bardziej zaawansowanych forumowiczów ile kosztowały Was tynki?gosja pisałaś 19zł kreisler to cena z materiałem tak? a pozostali ?jak kształtują się u Was ceny?pamiętacie?i ile w naszym M131 wyszło metrów?tak jak w projekcie?my planujemy ty6nki gipsowe a w łazienkach garażu i kotłowni cementowo wapienne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Witam wszystkich

 

Przebrnąłem w końcu przez wszystkie strony tego wątku. Zastawiamy się z żoną nad tym projektem, jednak martwią nas dwie rzeczy: Zbyt "krótki" wiatrołap (138cm) i te schody które wydają się nam strome i niewygodne. Proszę was o opinie na ten temat. Może znacie inny projekt o takim rozkładzie pomieszczeń? Myślimy również o Nugacie z Archetypu.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...