Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Poszukuję ekipy/generalnego wykonawcy - gmina Lesznowola


Recommended Posts

Dzień dobry!

Poszukuję generalnego wykonawcy domu jednorodzinnego o pow. użytkowej 280m2. Interesuje mnie obsługa kompleksowa (tyle, ile się da; najchętniej stan pod klucz, ale rozważę też oferty SSZ). Budowa w gminie Lesznowola, mazowieckie. Przewidywany start: czerwiec 2010.

Mieszkam za granicą i poszukuję osoby/firmy z rekomendacjami, odpowiedzialnej i doświadczonej, która maksymalnie mnie odciąży.

Dom zaprojektowany jest na indywidualne zamówienie.

 

Osoby zainteresowane przedstawieniem oferty proszę o kontakt na priv - prześlę materiały niezbędne do wyceny.

 

Anna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ELEKTRYK – instalacje elektryczne, Lan TV, automatyka, itp.

Pomiary instalacji elektrycznych i odgromowych.

Gwarancja na wykonane nowe instalacje

Fachowe doradztwo przy projektowaniu instalacji

Uprawnienia - faktury VAT – rabaty w hurtowniach

Kosztorys dla osób zainteresowanych na podstawie przedmiarów (KNR) lub wycena od punktu według projektu.

513-576-219 e-mail [email protected]

Można wcześniej zarezerwować termin – to nic nie kosztuje.

Fachowe i solidne wykonanie prac elektrycznych to moja wizytówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

Poszukuję generalnego wykonawcy domu jednorodzinnego o pow. użytkowej 280m2. Interesuje mnie obsługa kompleksowa (tyle, ile się da; najchętniej stan pod klucz, ale rozważę też oferty SSZ). Budowa w gminie Lesznowola, mazowieckie. Przewidywany start: czerwiec 2010.

Mieszkam za granicą i poszukuję osoby/firmy z rekomendacjami, odpowiedzialnej i doświadczonej, która maksymalnie mnie odciąży.

Dom zaprojektowany jest na indywidualne zamówienie.

 

Osoby zainteresowane przedstawieniem oferty proszę o kontakt na priv - prześlę materiały niezbędne do wyceny.Bogdański górale domy pod klucz posiadam 12 ludzi prace kompleksowo obecnie budowa restauracji w Ładzyniu koło Mińska Mazowieckiego kamień+drewno+gont wcześniej Jachranka Zegrze hotel Windsor granity glazury gresy marmury ok 8000tyśm2 kontakt tylko tel lub na priwate ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY i codziennie na budowę

 

Anna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months później...
  • 5 weeks później...
uuuu... coś kiepsko ta firma Bergs wygląda skoro maja już nieważną domenę :(

 

Spokojnie.

Z firmą BERGS jest wszystko w porządku.Domena przez moje niedopatrzenie zmieniła na chwilę właściciela, aktualnie należy ponownie do mnie i niebawem strona : http://www.bergs.pl ,będzie ponownie widoczna.(Mój informatyk podobno przebywał w szpitalu).

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do współpracy.

Pozdrawiam.Sylwester Gałązka

tel.kont.0-502-136-396

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogdański GÓRALE 600-829-451 zapraszam na budowy Czarny Las koło Grodziska Mazowieckiego dom w stylu angielskim pow 450 m oraz Ładzyń koło Mińska budowa restauracji kamień bal gont Jest co oglądać podam kontakty do inwestorów lub zorganizuje spotkanie z nimi Posiadam 12 ludzi bardzo wysokiej klasy specjalistów pełny sprzęt bez koparki Specjalizacja to domy wynalazki i bardzo nietypowe zapomniałem e-mail [email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...