Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Karii - komentarze-dobre rady-krytyka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 176
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 1 month później...
Bardzo,bardzo dziękuję za podanie firmy stolarskiej.Mamy już namiary i oferują do zamówienia, powyżej 25 tyś.zł, meble ogrodowe gratis.Nie wiem czy wypada się zapytać Pana ile kosztował dach.Jestem też ciekawa jak się mieszka w nowym domku i jaką ma opinię Pana żona.My również garaż postawimy oddzielnie bo pokoje są małe a szczegolnie salon,Za opinię Państwa będę niezmiernie wdzięczna.Hej-opolanka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Możesz śmiało liczyć na dwa lub trzy komplety mebli jeśli dają na każde 25 jeden komplet:) Wnętrza mam bardzo mocno zmienione, głównie ze względu na układ działki. Można dosyć mocno pokombinować z układem wnętrz bo praktycznie nie ma tam ścian nośnych więc nie ma problemu. Dużym minusem na dzień dzisiejszy jest dach przy wejściu. Przy dużym śniegu wszystko leci na chodnik przed drzwiami. Wiosną będę trochę dorabiał dachu bo jest to kłopotliwe. Może warto od razu o tym pomyśleć. Dla widoków zrezygnowałem z małego pokoju na parterze ( bo i tak wyszedł jeden z garazu) ale to już jak kto woli, jeśli nie ma nic ciekawego do oglądania to warto ten pokój zrobić. Salon tylko po prostych mam 6x5 plus ten mały fragment 2,5x3. Kuchnia 3x4. Klatka schodowa 2x3. Po garażu jest pokój 3x3, pomieszczenie gospodarcze 2x2, łazienka 2x2. Wiatrołap 3x3. Schody mam w innym miejscu niż w projekcie ale to znowu zależy co komu pasuje. Salon nie wydaje się mały. pozdr adam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick okazał się reklamowy i należałoby za jego posiadanie płacić :)

 

A te systemy grzewcze to Ty?

 

Aż dziw bierze, że masz jeszcze swój dopisek :) pozdr adam

 

E tam... Reklama to nie jest, nie nawołuję do nienawiści rasowej, nie krzyczę "Bić pedałów" A jak już, to jest to tylko taka mała antyreklama... A poza tym o prawdę nie można się obrażać i ingerować ludziom w sygnaturki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Witam,

 

W sumie nigdy wczesniej nie zagladalem do Twojego dziennika, i jestem pelen podziwu, za determinacje w realizacji super oszczednej chatki. Szczegolnie podziwialem te 33cm szarego na scianie, az z pogarda patrze na moje 20cm plyty szarego, jeszcze nie zamontowane.

 

Mam do Ciebie jeszcze jedno pytanko, jesli mozna znac cene ocieplenia poddasza pianka i jakies namiary na firme (na priv) - dzieki

 

Zycze powodzenia w dalszej realizacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Tomi :) Ocieplanie pianką jest mocno zależne od grubości, każdy centymetr ma znaczenie. Ja miałem trochę nietypowo bo ocieplałem tylko prawie pionowy kawałek dachu więc grubość miałem określaną jako średnią. Przy ok. 30 m2 i grubości od 25-35 cm (średnia 30 cm ) kosztowało to ok. 3500. Dużo czy mało ?

Drugi raz też robiłbym pianką ( szybkość wykonania i dokładność) i to również nad piętrem gdzie teraz mam wełnę ( która przy większej grubości się zbija - 63 cm). Aby się nie zbijało należałoby robić dużo dodatkowych konstrukcji co już jest mocno upierdliwie. Wykorzystałem częściowo elementy więźby ale i tak boję się myśleć jak to tam będzie wszystko wyglądać ( dla większego spokoju nie zrobiłem wejścia na strych :) )

Firma która robiła piankę to Futurehouse - Murowana Goślina/Poznań, wykonawca bardzo grzeczny i solidny, mogę polecić. pozdrawiam adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 months później...
  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...