Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do przedwczesnego dziennika;)


Recommended Posts

W prawdzie nie liczę na to,że ludzie pochłonięci na maxa swoimi budowami będą tracić czas na czytanie dziennika budowy" nie wiadomo czego"ale..............każdy porządny dziennik budowy powinien mieć komentarze.A mój kiedyś przecież będzie porządnym dziennikiem budowy. :lol: :lol: :lol: Na pewno będzie!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

To pozwolę sobie wpisac się jako pierwsza. Moje motto życiowe" pomalutku ale do przodu". A działką,że Wam mała zostanie to sie nie przejmuj. To tak wyglada na małą jak się przyjedzie i popatrzy :) . My mamy 1600 i rówież myslałam o dokupieniu jeszcze 800, bo mała. a teraz jak jestem na działce i chce cos zrobic, posadzic czy chociaż obejśc całą to cieszę sie ,że nie mam więcej tych " hektarów" :roll: :lol: [/i], powodzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie w moich jakże jeszcze skromnych progach :D :D

Strasznie się cieszę,że ktoś jednak znalazł chwilkę aby do mnie zajrzeć :lol:

Oj w moim przypadku "pomalutku" to jak najbardziej trafne słowo.Ale mam nadzieję,że razem z wiosennym słońcem wszystko ruszy z kopyta :wink:

Pocieszyłaś mnie trochę.Faktycznie 1300m to jeszcze nie dramat.W sumie to moglibyśmy zostawić sobie trochę więcej ale nie wiem czy finanse na to pozwolą :cry: Idę buszować w Twoim dzienniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie nowe twarze(o ile tak można powiedzieć)Ja też chętnie czytam nowe dzienniki budowy bo wtedy czuję jak bym budowała razem z ich właścicielem.

Ja mój dziennik traktuję jako swojego rodzaju kopa motywacyjnego.Jako pierwszy krok do budowy.Jak już napisałam, że zbuduję to przecież nie będę potem świecić przed Wami oczami jeśli nie zbuduję.I żadne przesądy nie dadzą mi rady.Mówię wam,ja zbuduję ten dom!!! :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się bardzo ciekawy dziennik. Trzymam kciuki za jak najszybsze załatwienie wszystkich spraw papierkowych. Gratuluję lekkości pisania i czekam na kolejne wpisy w (moim zdaniem) wcale nie takim przedwczesnym dzienniku budowy nie wiadomo czego :lol: Wy macie już działkę, a my na razie tylko marzenia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam następną " szaloną " !!!!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink: oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu :wink: :wink: Aby dojść do celu, czytaj - DOMU - należy pokonać małymi kroczkami, wszystkie etapy. Przed wami jeszcze tyyyyyyyyyyyyyyyyyyyle, a może i więcej :wink: :wink: ale nie ma strachu :lol: UDA WAM SIĘ WSZYSTKO I BĘDZIECIE ŻYLI DŁUGO I SZCZĘŚLIWIE czego wam gorąco życzę :lol: :lol: :lol: :lol:

 

PS Będę podglądać i kibicować!! Zapowiada się fajnie pisany dziennik :wink: Gratuluję! :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe słowa :D :D Tak szalona to chyba dobre określenie. Poczytałam Wasze dzienniki. I chociaż zazdrość to paskudne uczucie to jednak Wam zazdroszczę :oops: :oops: A u Ciebie meg60 byłam w zeszłym tygodniu i bardzo mi się podobał stolik śniadaniowy :wink: :wink: A tak apropo wcale nie jesteś niefotogeniczna (nie widziałaś mnie :lol: :lol: )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
Tak mi się właśnie przypomniało , że jak byłam mała to taka jedna małpa ( znaczy gęś ) mnie uszczypnęła w łydkę. Bolało jak cho............!!! Więc w ramach zemsty na gęsim gatunku zapraszam Wszystkich na pieczoną gąskę;):) Za jakieś dwa lata..........Mam nadzieją , że się nie znudzicie czekaniem:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Flawia

hejhej.

Macie już jakieś szkice podziału tej ziemi? namawiam do wybrania najpierw projektu i wiedząc, jaki dom będzie, dopiero wtedy dzielić, dostosować kształt działki do wybranego domu, to najbardziej komfortowa sytuacja. I wybrać w którym miejscu działki musi stać ten wybrany dom,. Może się okazać że najładniej będzie temu domowi z działką o takiej szerokości i takich rozmiarach, np 1450 m2... Też ciągle jestem w mieszkaniu gdzie niby blisko a jednak daleko, co to będzie jak nowe mieszkanie w nowym domu będzie miało 200 m...czy wtedy wreszcie schudnę? Teraz mamy niecałe 70 m2...

Najważniejsze że wiesz gdzie będzie Twój przyszły dom, masz TERAZ czas na znalezienie idealnego domu dla was i umocnienie się w wyborze...

powodzenia! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Meg! Ale się tam u ciebie dzieje. Ho ho ho. Dawno nie zaglądałam a tu proszę;) Za chwilę się będziesz wprowadzać;) A u mnie na razie cisza więc mi przychodzą do głowy różne pomysły dziwne :) Ja chyba naprawdę wypróbuję te gęsi a potem opatentuję i będę sprzedawać licencję. Wypadało by jeszcze kamerę zamontować bo mina złodzieja poszczutego przez gęsi jest warta miliony.;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci Flawia , że nad wyborem projektu pracujemy już jakiś czas. I to nie jest wcale taka prosta sprawa. Nasza działka ma 156 metrów szerokości więc tak sobie kombinuję ,że zostawimy sobie 30 a resztę podzielimy na 5. Chciałabym mieć trochę luzu żeby upchać tę moją marchewkę. A wtedy wyjdzie nam 30m na 45m (1350m2) .Fajna działka. Nad projektem pracuję trochę sama więc chyba wyjdzie z tego indywidualny. Też mam głęboką nadzieję , że jak tylko zacznie się to całe zamieszanie z budową zacznie znikać mój nadbagaż kilogramowy;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...