Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Przestrzegam wszystkich przed P. TADEUSZEM WRÓBLEWSKIM oraz jego synem WOJCIECHEM WRÓBLEWSKIM (obecnie założył własną firmę WOBUD) z Kraszewic, dzielnicy Świdnicy Śląskiej. Na przełomie 2006/2007 budowali mi dom. Do dziś nie mogę się pozbierac z usuwaniem szkód i usterek. Najgorszy dach, który po roku użytkowania jest do przekładki. Ale najlepsze jest to, że została okradziona i to na duże pieniądze. Na szczęście mam dobrego komornika, który juz zgodnie z wyrokiem sądowym wykonawcy dom. Opisywałam już to na forum "oszust i krętacz, p. Wróblewski z Kraszewic". Tak więc współpraca z nimi to czarna rozpacz: włóczenie się po sądach, kosztowne usuwanie usterek i czasochłonne odzyskiwanie ukradzionych pieniędzy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 429
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

zemsta to słodka rzecz...

zbudowlaniec-wywołałeś mnie po nazwisku sam zostając za" węgłem".

anonimowe "błoto" może przylepić się równiż do ciebie.musisz zdecydować daję ci 7 dni.

jeżeli nie wykasujesz wpisów-opublikuję swoją wersję ze wszystkimi

szczegółami i danymi osobowymi.ale będzie się działo ............

andrzej kucharczyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Pana Andrzeja,

widzę, że jest jeszcze ktoś, kto nie jest zadowolony ze współpracy z Panem. Powiem szczerze, że go rozumiem.

U nas miało być tak pięknie i mielismy być zadowoleni, a tu od maja nie możecie skończyć prac.

Potwierdzam, to co napisał zbudowlaniec, może zadziała zasada że szybciej rozchodzą się złe wiadomości bo je bardzo długo się pamięta. Gdybym takie wiadomości znalazła wcześniej, może zaoszczędzilibyśmy sobie wiele nerwów.

Więc nie widzę powodów do zdenerwowania, jeżeli coś zrobi się źle to niestety często też trzeba ponieść tego konsekwencje.

Joanna Herok

PS :o UWAGA - TA FIRMA POLECANA JEST NA STRONIE CIEPŁOTECHU - przedstawiciela który sprowadza piec zamontowany w naszym domu - właściciel Ciepłotechu po rozmowie ze mna (skarga) stwierdził że on za tych ludzi nie odpowiada. http://www.cieplotech.pl/instalatorzy_rejon_dololski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Andrzej Jeske z Gniechowic wycofał się z wykonania zadania. Mimo, że 2 miesiące wcześniej był na budowie widział zakres robót i ustalił cenę. W umówionym terminie zwiózł materiał na plac budowy, po kolejnym tygodniu sprzęt a dopiero w następnym tygodniu przyjechali pracownicy. W ten oto sprytny sposób opóźnił swoje wejście na robotę przeszło 3 tygodnie . Kiedy już w końcu pracownicy rozpoczęli zadanie to w drugim dniu ich pracy, podczas mojej nieobecności na budowie zjawił się p.Jeske właściciel firmy i wspólnie zarządali wyższej stawki nawet do 100% o czym poinformował mnie telefonicznie. W pierwszej chwili nie zgodziłem się na zwiększenie stawki, ale poprosiłem o przełożenie rozmowy na popołudnie kiedy przyjadę z pracy. Mocno się zdziwiłem kiedy po przyjeździe na budowę nie było ani tynkarzy ani materiału ani sprzętu. Na moje nieszczęście nie mam pisemnej umowy z p.Jeske. A wydawał się w porządku gościem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie Andrzeju,

nasz dom stanął, i do czasu kiedy pojawił się w nim Pan jako wykonawca, było super. Niestety mieszkać się jeszcze nie da i myślę, że jeszcze trochę czasu potrzebujemy...

Pranie brudów ?

Dzięki temu forum udało mi się ustrzec wielu błędów, więc czuję się zobowiązana poinformować innych, bo wiem już jak trudno znosi się porażki i jak bardzo to się przeżywa, a niestety nasza współpraca to porażka i zbyt dużo emocji. To, że jeszcze ktoś mając trochę mniej odwagi napisał coś od siebie, ja to potwierdzam i nie zamierzam niczego zmieniać. To nie jest pranie brudów tylko rozpacz, że daliśmy się... przecież na tym forum przeczytałam chyba ze sto razy, że płaci się po wykonanej pracy..., miało być max 2 miesiące, właśnie minęły 4 i Pan sobie niewiele z tego robi.

I bardzo proszę bez wyznaczania terminów... bo to Pan nas nauczył, że terminy do niczego nie zobowiązują.

pozdrawiam

Joanna Herok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie odradzam współpracę z firmą LOGSTOR, której właścicielem jest Pan RAFAŁ JABŁOŃSKI

posługujący się dwoma numerami telefonów-601 325 923/697 887 993.

Zajmują się (podobno) kilkoma dziedzinami (GK, kafelki, malowanie, CO, elektryka), a u mnie mieli wykonać elewację (ściana dwuwarstwowa). Prace zaczęli 17. czerwca i po wielkich bólach 2. września bladym świtem zabrali rusztowania zostawiając robotę na etapie rozpoczęcia kładzenia struktury (brudne narzędzia nadal leżą w garażu...)

Pracowników były 3 zmiany (po 2-3) i każda pracowała po około 2-3 tygodnie.

Generalnie amatorzy i partacze (jak juz któryś coś umiał to materiał marnował na potęgę) - szkoda gadać...

 

TWYLI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę,

omijajcie dalekim łukiem tę firmę i jej właściciela, jak do tej pory to jest tylko gorzej....

 

PS UWAGA - TA FIRMA POLECANA JEST NA STRONIE CIEPŁOTECHU - przedstawiciela który sprowadza piec zamontowany w naszym domu - właściciel Ciepłotechu po rozmowie ze mna (skarga) stwierdził że on za tych ludzi nie odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich odwiedzajacych owe forum, a w szczegolnosci mojego bylego pracodawce tj. ,,kucand'' :lol: . Jesli chodzi o anonimowe bloto to niestety jest pan w bledzie. Moze i niektorzy chca pozostac nieznanymi autorami, ale to nie zmienia faktu ze maja racje!!!

Roman Stawiak!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a cóż tu odpowiadać na forum ?

chyba to, że prawda boli ? że jest pan nieuczciwy ? że jako właściciel firmy nie szanuje pan ani klienta, ani pracownika ? :oops:

Każdy kto miał do czynienia z panem i pana firmą nie uwierzy w ani jedno pana słowo, a ten kto chce spróbować co to znaczy bezsilność to niech podpisze umowę i myśli że jest "bezpieczny".....

pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jedno powiedz Romek ,którzy są ci niektórzy/myślisz o Pawle/

....komedia.AK.

W związku że pojawia się tu moja osoba zdecydowałem się wypowiedzieć w powyrzszym temacie, gdyż z reguły nie rozmawia się o niezainteresowanych a jednak "Pan" Andrzej wspomina moją osobę co świadczy o nim!!!

Natomiast po zapoznaniu się z tematem na obu forach na temat firmy Kumag i "Pana" Andrzeja zostaje mi tylko dodać że to wszytsko jest prawdą i tylko zostaje mi sie podpisac pod postami pisanymi przez :

-heroczki

-zbudowlaniec

-Serdeczny

i RoMuSsS

Tak własnie jest w tej firmie a jej szef jest osobą niereformowalną i żyjącą w swoim tylko Świecie!!!

To by było na tyle i do "Pana" Andrzeja ...

Jeżeli ma "Pan" zamiar wypowiadać się na moj temat to proszę uważać co "Pan" mówi bo juz raz było za duzo powiedziane i była również próba oszukania mnie i nos został "panu" przytarty!!!

Pozdrawiam

P.S.

Pan pisałem w "..." gdyz zapoznałem się z pewnym tematem i potwierdzam że ma to sens!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... turlam się ze śmiechu ,tylko ten garb mi trochę przeszkadza...

 

no i odezwały się "nożyczki"_ "misiu" tys pienknie

 

niech ich Pani zatrudni Pani Joanno obu ,to zrobią Pani wylewkę,że szafa

wyjedzie Pani na środek pokoju/na odległości 2 m -6 cm różnicy/ ha ,ha,ha

a jak zwróci im Pani uwagę to uciekną od Pani tak jak z mojej firmy

i z kosztami naprawy zostałem jak zwykle sam.

 

A jak Pani im niezapłaci to coś Pani "wyniosą" i każą odkupić ale

to już uwaga tylko do "misia".

 

Prawdziwy facet jak ma problem to stara się go rozwiązać a nie zwiewa

z placu boju jak odemnie ,prawda "misiu"?.

 

A tak na marginesie to marketingowo jest super,każdy chce sprawdzić

co też ten"stary garbaty oszust" robi ,że tak na niego" jadą"

 

Trzymajcie się ciepło,bo już zimno.

 

Andrzej Kucharczyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż panie Andrzeju, niech pan dalej się turla ze śmiechu - takie pana prawo.

Mi jako inwestorowi niestety nie jest do śmiechu.

Jak pan sam zauważył robi się zimno a panu nie udało się od maja zrobić nam działającej kotłowni. Piec trochę działa, zawory trochę ciekną, wylewki za które słono zapłaciliśmy bo miały być zaje....te pękaja w całym salonie. To pan sam zdecydował, że kominy w naszym domu które są kominami zewnętrznymi będą kominami wewnętrznymi ( oczywiście stojącymi na zewnątrz) bo było taniej, ale jako instalator z uprawnieniami zapomniał pan, że komin wew, znacznie różni się od zew. Takich przykładów z naszej już 5 miesięcznej współpracy znalazłabym jeszcze kilka, i nawet nie znając jak naprawdę układała się współpraca z pracownikami to na tyle pana poznałam, że gdyby nie to że zapłaciliśmy za niewykonane prace to i my byśmy szybko uciekali aby nie mieć z panem nic wspólnego. Co do pana uczciwości my mamy bardzo wiele zastrzeżeń - ale akurat w tym przypadku nie odważyłabym się pisać publicznie. Widząc jednak ilu pracowników przewinęło się tylko przez 5 miesięcy w firmie mogę podejrzewać że luksusów pan im nie zaproponował.

No cóż obiecanki cacanki, a głupiemu radość….

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...