Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 429
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

mój mąż też bardzo dużo robi sam i bardzo to lubi - podłogi i poddasze i łazienki i elektryka, ale tu trochę się obawialiśmy, więc zdecydowaliśmy, że to zrobi firma, a poza tym czas nas ograniczał...

Pech chciał, że pomimo tego, że to znajomy naszych przyjaciół, że jest polecany jako instalator na stronie w firmie z której jest kocioł, to dla niego nic nie znaczyło i robił co chciał, bo za szybko dostał od nas pieniądze.

Teraz bez opamiętania życzy sobie dodatkowo całkiem sporych pieniędzy i wzywa nas do sądu....

Dzięki za dobre słowo, dobrze że przyszła taka piękna wiosna więc mamy dzięki temu więcej siły aby stawić czoło temu wykonawcy....

...ale teraz wiem i to z własnego doświadczenia jak to jest jak się odechciewa żyć, pracować i starać się bo wystarczy że na Twojej drodze stanie taki ktoś i zabierze całą radość życia.

Na całe szczęście jakoś pozbierałam się i wierzę, że wyrządzone zło wraca do człowieka ze zdwojoną siłą, więc nawet jak myślę teraz o nim to nie życzę mu niczego złego - on i bez tego jest nieszczęśliwy, szkoda tylko, że takie praktyki przekazuje swojemu synowi z którym prowadzi ten "interes".

 

pozdrawiam :wink:

Joanna Herok[/i]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

panie andrzeju,

my dalej czekamy na odpowiedź na nasze pisma, a zwłaszcza to dotyczące przekazania naszych danych firmie, której jak nas poinformowali , sam pan nieźle zalega - zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych miał pan na to 30dni.

a co do listy dłużników, to pana lista więc na własną odpowiedzialność może pan robić z nią co chce - Polska to podobno wolny kraj...

 

pozdrawiam

Joanna Herok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda pisać,

pan "wykonawca" nie ma odbioru prac, my nie mamy dokumentów, zabrał nam gwarancje, których nam nigdy nie dał, ale za to przeszliśmy przez parę instytucji takich jak Prokuratura ( my podejrzani), Kaczmarski ( my dłużnicy) teraz lista, ale cóż...

NIE JESTEŚMY DŁUŻNIKAMI gdyż wykonawca nie przystąpił do doprowadzenia zleconych prac do stanu zgodnego z projektem, który otrzymał ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, sprawy nie zakładaliśmy

- byliśmy wzywani do Prokuratury - bo wykonawca na nas doniósł

- parę "miłych" rozmów i spotkań w Kaczmarski Inkasso - bo wykonawca chciał coś więcej - kasę i wpis do KRD

- kilka pism od i do Racy pana wykonawcy - bo on nie chce się rozliczyć ale chce pieniądze, pieniądze i pieniądze

- otrzymaliśmy wiele faktur znacznie wybiegających poza wartość umowy - tak tylko 50% więcej za fatygę chyba...

ale porady od ludzi z muratora i kontakt z innymi ,którzy mieli kontakt z tym wykonawcą pomógł jakoś przetrwać ...

teraz na fali będzie czarna lista itd...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Po wielu probach kontaktu, próśb, obietnic, itd. umieszczam p. Janusza Bieleckiego na czarnej liście.. Pan Bielecki zajmuje się tynkowaniem głównie wew., czasem i na zewnątrz, pracuje dla megi1000. Po pierwsze nieterminowany, spóźnił się z obiecywanym terminem ok. 2 tygodni, tynkujac u mnie prowadzil jeszcze inne budowy przez co wszystko sie ciągnęlo, do tego wiele miejsc czeka na poprawkę na którą nie przyjeżdza, sprawa ciągnie się od kwietnia.. telefonów już nie odbiera, proby kontaktu również przez mege1000 nie przynoszą rezultatów... a mega1000 chyba ma to trochę w powazaniu..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

jakby ktos szukal wykonawce ogrodzen to chcialem przestrzec przed uslugami p. Berezański ego z Kamienca Wroclawskiego

Wprawdzie nie zdecydowalem sie na jego uslugi ale sposob kontaktu i kultura osobista odbiegaja znacznie od przyjetych norm.

Do tego jeszcze bardzo wysokie ceny (chociaz na poczatku wydaje sie ok)

z pozdrowieniami z Wojnowic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
No to widzę, że p. Przybyłkiewicza - okna z Ratowic przeraża montaż okien w domkach. U nas wycena początkowa była 13.000, a wycena końcowa 21000 przy czym nic kompletnie nie było zmieniane. Pan woli przestraszyć ceną niż samemu zrezygnować.

 

Faktycznie bardzo źle to wyszło, ale gwoli ścisłości:

 

Oj podpadł mi Pan Przybyłkiewcz- Okna wstępna wycena wyszła 13000 w czwartek przyjechał na budowę pomierzyć no i chcieliśmy podpisać umowę, a on stwierdził, że musi jeszcze raz przeliczyć...no i dzisiaj wyszło mu 19500 doszło jedynie okno 60x60białe i 2 silniczki do rolet( podobno jeden kosztuje 300zł tak mówił w czwartek) TEMU PANU JUŻ PODZIĘKUJEMY

 

Hehe zostałem adwokatem diabła :lol:

 

U mnie było (i jest, bo niedawno miałem regulacje okien) wszystko ok, więc określiłbym Przybyłkiewicza jako przypadek wielce niepewny, bo dla jednych jest ok, a u innych totalnie przegina.

 

W kazdym razie polecał już go nie będę :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widzę, że p. Przybyłkiewicza - okna z Ratowic przeraża montaż okien w domkach. U nas wycena początkowa była 13.000, a wycena końcowa 21000 przy czym nic kompletnie nie było zmieniane. Pan woli przestraszyć ceną niż samemu zrezygnować.

 

Faktycznie bardzo źle to wyszło, ale gwoli ścisłości:

 

Oj podpadł mi Pan Przybyłkiewcz- Okna wstępna wycena wyszła 13000 w czwartek przyjechał na budowę pomierzyć no i chcieliśmy podpisać umowę, a on stwierdził, że musi jeszcze raz przeliczyć...no i dzisiaj wyszło mu 19500 doszło jedynie okno 60x60białe i 2 silniczki do rolet( podobno jeden kosztuje 300zł tak mówił w czwartek) TEMU PANU JUŻ PODZIĘKUJEMY

 

Hehe zostałem adwokatem diabła :lol:

 

U mnie było (i jest, bo niedawno miałem regulacje okien) wszystko ok, więc określiłbym Przybyłkiewicza jako przypadek wielce niepewny, bo dla jednych jest ok, a u innych totalnie przegina.

 

W kazdym razie polecał już go nie będę :evil:

Gwoli ścisłości to jak na drugi dzień do niego zadzwoniłam to okazało sie że silniczki nie były doliczone do ceny i wyszło 21000zł więc to chyba żadna różnica. Ja nie piszę, że jest złym fachowcem tylko jest niesłowny. Przez te swoje wyceny przeciągnął nas o 2tyg. A wystarczyło powiedzieć, że się nie podejmę zlecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpisanie - teraz już wszystko wiemy, w ogóle nie wiem na jakiej podstawie wcześniej wyceniał bez wizyty na budowie :-?

 

U Joli z Melisy też się nie podjął, bo ma przeszkloną jedną ścianę domu - jak go spytałem to powiedział, że nie chce odpowiadać za tak duże konstrukcje, i więcej zarobi robiąc w tym czasie standardy do 2 domów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyceniał na podstawie przesłanej przeze mnie rozmiarówki okien. Ja nie zapraszałam każdej firmy na wycenę okien na budowę. Szkoda było mojego i ich czasu. Wysyłałam mailem rozmiarówkę okien, kolorystykę itp. Chociaż powiem szczerze, że on wydawał się najlepszym fachowcem ponieważ po podanej przeze mnie rozmiarówce zadzownił i dopytywał, o szczegóły. Według mnie rolety go przerosły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy forumowicze, chiałbym was ostrzec przed firma INSBUD ANDRZEJ STEC z Tych tam maja siedzibę a pracują w woj. dolnośląskim.

 

Firma a raczej jej włascicel Andrzej STec sprawiaja na poczatku calkiem miłe wrażenie (dokładni, profesjonalni, przygotowany kosztorys itp)

 

Po kilku rozmowach z róznymi wykonawcami ostatecznie INSBUD zaproponował najlepsza cene za wykonczenie całościowe mojego domu.

w 3 miesiące miało być po sprawie ( tak nnapisali w umowie)

 

i faktycznie po pierwszym tygodniu byłem mile zaskoczony tempem prac niemalze błyskawicznie .

 

No ale radosc nie trwala długo... złapali nastepna budowe i tyle ich widziałem, nie rozliczyli sie do konca z materiału kara zerwanie umowy tez ich jajkos nie przeraza bo jej nie płacą , jestem na etapie skladania pozwu do sądu oraz sprzedaży długo tego pana firmie windykacyjnej.

 

Takze reasumując zdecydowanie odradzam i przestrzegam.

 

NIesloidny, oszust, złodziej (wniosek w prokuraturze o przywłaszczenie mienia)

Wiem z innych źródeł ze na kolejnej budowie pracował 2 tyg a poprawiał miesiąc zereszta przykładów jego partactwa moge mnożyć....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...