Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Skorzystałem z usług firmy Anpol-Pawłowska z Wrocławia i uważam, że jest to firma nieprofesjonalna, niedotrzymująca terminów, prace swoje wykonuje nierzetelnie . Wykonana przez nich usługa posiada wiele ukrytych wad oraz nie przyznają się do usterek, jeszcze nie zgłaszają, że robili coś dodatkowo, robią to bez twojej wiedzy, a potem każą za to płacić. Odradzam korzystanie z usług firmy Anpol - Pawłowska -Wrocław !!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 429
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 months później...
Witam wszystkich którzy chcieliby lub mają zamiar skorzystać z usług firmy majsterszklarz.pl z Wrocławia na ulicy Bujwida. Moja sugestia jest taka za żadne skarby nie róbcie tego !! na nasze nieszczęście nikt nas przed nimi nie ostrzegł i z tego powodu zamiast umówionego terminu realizacji 2-3 tyg za który żeśmy dopłacili praktycznie 1 tyś zł bo taka była różnica w cenie z innymi firmami które oferowały dłuższe terminy realizacji ( pewnie ich dotrzymywały ) my czekaliśmy dwa i pół miesiąca oczywiście cały czas musieliśmy do nich dzwonić i ich poganiać bez tego pewnie trwało by to jeszcze dłużej ani razu nie oddzwonili jak obiecywali. Kontakt tragedia gdy za żądaliśmy rozmowy z kierownikiem nikt nie potrafił nam go wskazać na dodatek okazało się że jest tam pełno podwykonawców każdy zajmuje się się czymś innym i oczywiście winna nie leży po jego stronie tylko kogoś innego było oczywiście jeszcze wiele innych zgrzytów o których długo by pisać . NIE POLECAM A RACZEJ PRZESTRZEGAM PRZED KORZYSTANIEM Z USŁUG TEJ FIRMY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
Hmmm... korzystałem z usług tej firmy jakiś czas temu i myślę, że negatywna opinia jest mocno przesadzona. Ja nie miałem najmniejszego problemu - wręcz przeciwnie :) Pracownicy MAJSTER SZKLARZ doradzili mi w doborze lustra, szybko wykonali pomiar i montaż. Kilku moich znajomych też zna z pozytywnej strony tę firmę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...

Nie polecam firmy: Ekoprofit z Wrocławia,

 

jest to salon firmowy Stolbud Włoszczowa

 

 

Zamowienie na 36tys + montaz 6tys. Umowa niewykonana, bledy pomiaru, montazu, reklamacja nie załatwiona od 3 miesiecy na dzien dzisiejszy, pomimo wysyłanych pism, ogledzin na budowie - 4 razy, opini rzeczoznawcy powołanego prywatnie, federacji konsumentów, opini kierownika budowy. Budowa stoi, sprzedawca nie wykazuje checi wspołpracy, nie poczuwa sie do opowiedzialnosci, interwencja bezposrednio u producenta nieskuteczna.

 

Wiecej szczegołowych informacji w moim wątku, w dziele okna.

Edytowane przez uwaga_groźnyinwestor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Jan Orywoł firma (pożal się Boże) instalatorska z Sycowa. Chciałem przestrzec wszystkich inwestorów, których zwiedzie 40-sto letnia praktyka p. Orywoła przed zatrudnianiem jego "firmy". Akcja dzieje się w Sycowie. W moim rodzinnym domu do remontu jest 30 letnia instalacja CO. Moja Mama zaprosiła kilku fachowców na oględziny i wycenę. Wszyscy byli z polecenia. Najbardziej przypadł jej do gustu pan Jan Orywoł. Wspominał o swoim 40 letnim doświadczeniu a i przedstawiona przez niego oferta była do przyjęcia. Za pracę i materiały strony ustaliły 3000za robociznę i 1000zł materiały. Dodatkowo moja Mama zamówiła zawory, które pan Orywoł wycenił na 500zł co robi nam 1500zł na materiały. Na całość miała zostać wystawiona FV 8%. Zakres prac obejmował:

-wymianę wszystkich rur CO

-wkucie w ścianę nowych rur CO

-podłączenie do pieca nowej instalacji

-podniesienie pieca o kilkanaście cm.

-podniesienie niektórych grzejników o kilka cm

Prace ruszyły kilka dni po sporządzeniu wyceny. Brud przy tym powstały przekraczał wszelkie normy. Brak odkurzacza czy innych " zaawansowanych technologicznie narzędzi" spowodował wiele zniszczeń w domu. Pan Orywoł trochę to obsmiewał i za żart uważał wycieranie butów po wyjściu z kotłowni, w której palimy miałem a więc z miejsca gdzie jest mega brudno. W skutek jego prac nie można wsunąć mebli na swoje miejsce ponieważ rury, które miały być wkute, nie dość, że nie są wkute, to jeszcze znacząco wystają. Pan Orywoł nie używa poziomicy bo nie jest mu ona do niczego potrzebna. Efekty widać na zdjęciach. Przy podnoszeniu pieca przy uzyciu lewarka samochodowego doszło do jego zniszczenia i przecieku. Komentarz pana Orywoła? : "proszę wezwać sobie kotlarza". Przy rozliczeniu okazało się najlepsze. Pan Orywoł odmówił przyjęcia wspomnianych pieniędzy przeznaczonych na materiał i kazał nam rozliczyć się we własnym zakresie z osiedlowym sklepem instalatorskim. Gdy mama poszła do sklepu okazało się, że WZ wzięte na pana Orywoła opiewają na 5,5 tyś!!:mad: Odmówiliśmy zapłaty bo suma była niezgodna z tym co było w ofercie. Rozumiem, że można pomylić się o 15%-20% ale o 400%. Tym bardziej, że zakres prac nie zmienił się o ani jedną pozycję:no: Pan Orywoł tłumaczy to na swój sposób : oferta, którą przedstawił była "prowizoryczna". Czyli jak cała jego firma. W sms wysyłanych do mojej Mamy pisze, że wyśle FV jak rozliczymy się ze sklepem! :p

Po wizycie w domu i obejrzeniu jego "wypocin" złożyłem telefonicznie reklamację na jego uszy , że krzywo zawieszone kaloryfery, że rury nie w pionie i poziomie i usłyszałem "co mi tu będzie pan pier****, nie jest pan (czyli niby ja) osobą kompetentną:lol2:. No taaak. To zobaczymy co powie rzeczoznawca a potem sąd :yes:.

Wielka Improwizacja pana Orywoła:

10426750_832149276819867_7494033253776363166_n.jpg?oh=0ae8502792593b32a99595bf55636889&oe=549C26DA

10701971_832149363486525_4708823521827012164_n.jpg?oh=e6a171174b03d151ec5818923379cc84&oe=549A4CE4

10665192_832149400153188_5566623825853386357_n.jpg?oh=e52a6ed0e1e480bb913c3f99c842606d&oe=54891939&__gda__=1418127489_402336bdd71c6a619118483a9a7bca55

10665231_832149530153175_5781264822790365397_n.jpg?oh=1ec127a4206e6ea223b4276757903e1c&oe=54961368&__gda__=1422488756_506525d69470df55f4b69d18d286fdc5

Orywoł, Orywoł i pourywoł....

10646968_832149666819828_5990118175345137316_n.jpg?oh=4eaf3e2dce324d409a0b038a88de48ca&oe=5484280B&__gda__=1418013619_c76bd041e1f06cc57420adc92265167a

10606420_832149610153167_7607243654776655029_n.jpg?oh=1be53e20bc456b82da89145b427a1982&oe=54851B24&__gda__=1418914972_c1ba55426e8888104b47037644511635

10702089_832149690153159_8911592595416002802_n.jpg?oh=e0a1ef6cd811f13836c83074d0fbca83&oe=549E52EE

10600455_832149726819822_8591487247550745080_n.jpg?oh=7607bf134e8499fadc0daa003e6ea336&oe=549AD4FA&__gda__=1422363024_b032ef79ac9270ce6a5e528fe737ae7c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jan Orywoł firma (pożal się Boże) instalatorska z Sycowa. Chciałem przestrzec wszystkich inwestorów, których zwiedzie 40-sto letnia praktyka p. Orywoła przed zatrudnianiem jego "firmy".

Po wizycie w domu i obejrzeniu jego "wypocin" złożyłem telefonicznie reklamację na jego uszy , że krzywo zawieszone kaloryfery, że rury nie w pionie i poziomie i usłyszałem "co mi tu będzie pan pier****, nie jest pan (czyli niby ja) osobą kompetentną:lol2:. No taaak. To zobaczymy co powie rzeczoznawca a potem sąd :yes:.

 

 

Masakra :mad:

 

Ciekawe czy od 40 lat odstawia takie numery ?

 

Nie odpuszczaj - niech ktoś się wreszcie weźmie za to - może się jednak okazać, że naciągniętych jest już wieeelu i pieniądze są nie do ściągnięcia - tak mam z moim pierwszym "specem" od dachu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
UWAGA Firma REM BUD PAWLIK GRZEGORZ WROCŁAW - rózni "fachowcy" byli u nas na budowie ale PAN pobił wszystkich na glowę.Niezagrunowana powierzchnia pokryta klejem na to połozono płytki bez smarowania ( 60/60) , spoiny rozbieżnośc od 0,5 cm do 2mm .dylatacja sobie listwy dylatacyjne sobie ale co tu pisać zainteresowanych proszę o kontakt bo to partacz szkoda waszych pięniędzy i czasu .Kandydat do programu usterka ( foty mam na dowód )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na całe szczęście pan Pawlik zawiesił działalnść 01.10.2014 .ale działa nadal . Pracował u nas dwa dni na trzeci dzień sie nie pojawił .NIe było na budowie światła więc obejrzeliśmy jego wypociny rano dnia następnego .MASAKRA!!! listwy dylatacyjne wciśnięte pod płytki wcześniej połozone i klej juz zastygł więc dylatacja posadzki sobie a dylatacja z listew sobie 2cm mijanki .Fugi róznica od 07mm do 02mm .grunt został nietknięty i moze dobrze bo z części niezagruntowanej klej sam odszedł od podłogi druga część gruntowana przezemnie jest do "szlifowania ".Podłoga pływająca bo rozsmarował klej a potem położył płytki i nie potrudził sie nawet żeby dobrze je wcisnąć .Dzięki temu dłuto i młotek i 25 płytek 60/60 sama do północy zdjęłam żeby klej całkowicie nie zasechł.Płytki nieskalane klejem.leń krętacz a jego tłumaczenia to NIEPRAWDA PŁYTKI PANI PRZYNIOSŁA TO KTOŚ INNY TAK KŁADŁ GRUNTOWAŁEM PANI PRZY TYM BYŁA!!! 6 WORKÓW KLEJU 25 PŁYTEK DO CZYSZCENIA I POSADZKA DO OCZYSZCZENIA TO FINAŁ JEGO PARTANINY. Panowie od instalacji centralnego stwierdzili krótko jaki sprzet taki fachowiec a robota jeszce gorsza i pomogli mi zerwać pierwsze płytki a ze same odskakiwały reszte zrobiłam sama .DO PROGRAMU USTERKA JAK ZNALAZŁnasz pan.Mam zdjęcia jego pracy.NIE CHCECIE STRACIC NERWÓW PIENIEDZY TO UWAGA NA GRZEGORZ PAWLIK REM BUD ROBOTY OGÓLNOBUDOWLANE UL REJA teraz działa juz bez pieczątki jak pisałam zawiesił działalność.

Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( ) Nie zgadzam się ( 1 ) zgłoś nadużycie

Opinia: Negatywna

Autor: Wściekły klient 57670

Gdybym wcześniej widział te opinie nigdy bym tego partacza nie brał, facet nie dość że nie posiada sprzętu to jeszcze jak mówi przedmówca krętacz oszust i do budowlanki to on się nie nadaje. Kafle w mojej ŁAZIENCE właśnie zostały zerwane po tym partaczu. Szkoda tylko było czasu i pieniędzy unikać partacza szerokim łukiem. Szkoda, że nie można dodawać tutaj zdjęć. UNIKAJCIE PAŃSTWO TEGO OSZUSTA I LENIA!!

Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( ) Nie zgadzam się ( ) zgłoś nadużycie

Opinia: Negatywna

Autor: Marcin Z. 67185

Mało kompetentny leniwy i nie terminowy facet. O jakości prac lepiej nie mówić. Prace wykonywane na odwal się, zawsze ma setki wymówek, wina materiału innych osób co wcześniej coś robili po prostu krętacz jakich mało. Fugi na kafelkach dla niego to chyba magia. Szkoda tracić czas na pseudo fachowca.

Rozpocznij dyskusję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Uwaga na stolarza Sebastiana Mikuszewskiego z gminy Siechnice pod Wrocławiem. Niesłowny, nieterminowy, unika telefonów. Robił nam kuchnię, okazało się po niedługim czasie, że zawiasy w jednej szafce są źle zamontowane, trzy miesiące obiecywał przyjechać, umawiał się na termin, nie przyjeżdżał, nie dzwonił, że go nie będzie a potem nie odbierał telefonów. Roboty na 5 minut może. Dobrze, że spisaliśmy umowę i jest ślad tego, że coś u nas robił. Przez całą budowę miałem szczęście do fachmanów i na koniec trafił się ten gość. Omijajcie szerokim łukiem. Edytowane przez kajwroclaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli poszukujecie dekarza to proszę uważać na Panów Kędzia partacze i kłamcy, pracują razem lub jako dwie oddzielne ekipy we Wrocławiu i okolicach. Spierniczyli nam odróbki dachu i kominów. Do kominów byli na poprawkach dwa razy po drugiej poprawce jest ok za materiał dodatkowe koszty.

 

Do poprawki zepsutego okapu którą uznali ale nie wiedzą czemu zrobili źle nie pojawili się mimo umawiania się i przekładania terminu przez 2 kolejne miesiące lipiec i sierpień. Kupiłam również dodatkowy potrzebny materiał.

Moim wpisem nie powinni być zaskoczeni uprzedzałam, że tak zrobię po tym jak nie przyjechali mimo że byliśmy już umówieni na 100% i czekałam na nich od 6 rano jak głupia.

Edytowane przez Kaśka73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months później...

NA CZARNĄ LISTĘ PARTACZY WPISUJĘ:

 

GRE-MIX Grzegorz Pindral z Bielawy:

stawiali u nas stan surowy

pan ma zapijaczonych podwykonawców z łapanki, ekipa nie umie czytać projektu, nie wiem gdzie mają poziomice, bo ściany krzywe, przekroczony termin budowy o 3 miesiące, do tego kilkanaście błędów konstrukcyjnych, gdy zwracaliśmy uwagę i prosiliśmy o poprawki to zaczynały się awantury, ostatecznie wyrzuciliśmy ich z budowy

 

omijajcie z daleka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months później...
Jako że znalazłem ten temat, proszę bardzo - firma SEPIO Wałbrzych Pana Sebastiana Piotrko***iego, super znawca, wszystko ładnie jak trzeba brać pieniądze i znaleźć klienta, początek rozmów był taki iż pracuje tylko swoimi ludźmi, jak okazało się nie było nikogo od niego, ciągłe problemy że to źle, to nie tak. Umowy żadnej, bo podpiszemy później, nie teraz, nie mam czasu. Ekipa zwłaszcza dwóch, wszystkie piwa jakie mogły być aby mocne pochowane gdzie tylko się dało, praca mniej ważna, aby było %. Jak już łaskawie dokończył strop zniknął razem z pieniędzmi, nagle ma inna nagłą robotę, dekarze nie skończyli, jutro, pojutrze, w piątek, po niedzieli, za tydzień, chyba już wszystkie wymówki, aż w końcu nagle miał "przykrą sytuację" odezwie się jutro, oczywiście nie odezwał się, jednak dziwnym trafem z innego numeru, jakie było zdziwienie - OCZYWIŚCIE MAM MOCE PRZEROBOWE, MOGĘ JUTRO JUŻ Z EKIPĄ BYĆ NA BUDOWIE, i ostatecznie nie raczył ruszyć dup* żeby dokończyć, zabrał pieniądze i zniknął, zrobił mnie i tych co robili, oni też nie zobaczyli pieniędzy, narzędzi zero, na dodatek jeszcze podmienili sobie na moje, które mieli gorsze. W Razie czego służę danymi na PW, uważajcie bo większego OSZUSTA nie widziałem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Hej

 

Pragnę wszystkim opisać pewną historię;

 

Jarosław Włod...a "Jaroos.pl" Jaroos

 

Gajków,

 

55-002 Kamieniec Wrocławski

woj. dolnośląskie

Niestety czuję się oszukany przez Pana Jarosława.

Zamontował mi napęd do bramy dwuskrzydłowej (jesień 2014) firmy Came. Już po kilku tygodniach podczas wiatru napęd został WYRWANY. Po złożeniu reklamacji Pan Jarosław przyjechał "naprawić" usterki - mimo mojej prośby - pojawił się pod moją nieobecność i tylko zespawał pęknięty uchwyt. Następnie kilka dni później wiatr wyrwał napęd z bramy - udało się wymienić wkręty na odpowiednie i zamontować napęd ponownie...

W kwietniu 2015 roku złożyłem reklamacje na rdzewiejące elementy montażowe (uchwyty napędów oraz fotokomórki - to że zwykłe niezabezpieczone spawy rdzewieją mnie nie dziwiło ale elementy malowane???). Od tego czasu do lipca bylem zwodzony, że pamięta i czeka na elementy dla mnie itp.... Od lipca 2015 przestał odbierać telefony..... ja cierpliwie czekałem a rdza rosła..... W marcu 2016 roku czara goryczy przelała się i opublikowałem post na jego profilu facebook wraz ze zdjęciami jakości usługi. Okazało się, że to chwilowo pomogło - telefon został odebrany a pan Jarosław zobowiązał się już naprawdę wymienić wadliwe elementy.... jest 10 maj a on (zgadniecie?) - tak dokładnie nie odbiera telefonu...... (Jedyne co udało mu się zrobić to skasować post). Nawet sms z moim ostrzeżeniem o publikacji tej informacji nie podziałał i pan Jarek dalej jest bezkarny... a ja chciałbym mieć tylko to za co zapłaciłem...

 

Pozdrawiam Jakub

 

3.jpg2.jpg1.jpgrui

Edytowane przez cubezak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestrzegam przed robieniem zakupów w hurtowni MBS we WROCŁAWIU na ulicy OPOLSKIEJ 136. Osoby tam pracujące nie mają wystarczającej wiedzy dotyczącej wyceny ilości materiału potrzebnej do budowy domu z projektów, termin realizacji zamówienia jest także bardzo długi i trzeba się o niego często pytać kiedy łaskawie załatwią materiał :evil:

 

Brak wiedzy sprzedawców to chyba największa wada większości takich miejsc wiec całkowicie rozumiem. Polecam sprawdzić hurtownie internetowe, ceny są bardziej przystępne niż w sklepach, a po odpowiedziach obslugi poznasz, czy trafiłeś na kolejnych partaczy, czy ktoś fachowo doradza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Jakubie Ż.k to co Pan tu napisał to podlega pod paragraf: art. 212 kk

Pozdrawiam

 

Panie jaroos dziwię się z metod wybieranych przez Pana do rozwiązania sporu. Powyżej nie namawiam nikogo do nie korzystania z Pana usług a jedynie działając w szeroko rozumianym interesie społecznym opisuję faktyczne zdarzenia - pozostawiając indywidualnej ocenie każdego internauty (aby było rzetelnie nawet załączyłem foto). Dzięki Bogu mówienie prawdy jest w naszym kraju jeszcze dopuszczalne.

 

Pana prosiłbym o rozwagę i telefon do mnie w celu zamknięcia ponad rocznej reklamacji (ja mam już dosyć prób kontaktu z panem - nawet dzisiaj dzwonilem) - do czego zobowiązywał się Pan już wielokrotnie (ostatnio 30 marzec 2016). Zaoszczędzi to nam obojgu nerwów a inni obserwatorzy będą mieli nowe, tym razem pozytywne fakty dotyczące pańskiej działalności. Ja obiecuje za to nie chować urazy. Proszę mieć również na uwadze, że reklamowałem i oczekuje naprawy wadliwej usługi tylko w zakresie wymiany wadliwych elementów - nie proszę o pokrycie kosztów muru, który został uszkodzony przez rzucaną (z urwanym napędem) bramę. Nie domagam się również nowego malowania elementów bramy, które zostały odbarwione przez ściekającą rdze... uważam swoją propozycję za daleko idący kompromis a Pana proszę o finalnie profesjonalne podejście do tej reklamacji bez unikania odpowiedzialności jaka na panu spoczywa jako usługodawcy. ZAPRASZAM DO KONTAKTU.

 

Jakub Ż...k

Edytowane przez cubezak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Witam,

 

Chciałbym przestrzec innych budujących przed firmą PHU "HOFFMAN ELECTRIC" Michał Hoffman z Wrocławia. Na kilka dni przed terminem rozpoczęcia prac przestali odbierać telefony, jak zadzwoniliśmy z służbowego to się rozłączyli. Szukanie nowego elektryka to najmniejszy problem większym było wstrzymanie prac na budowie na kilka tygodni, poprzesuwanie innych i najprawdopodobniej dzięki nim już w tym roku się nie wprowadzimy... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Z cyklu "dekarz portafi", może to pomoże komuś uniknąć kłopotów. Praca miała polegać na wymianie blachy cynkowej kryjącej lukarnę na dachu z karpiowką łączoną zaprawą. Panowie zlekceważyli chyba wszystkie początkowe ustalenia, a efekty są m.in. takie:

 

- Cienka blacha gięta "na kolanie" i przykręcana do konstrukcji lukarny zwykłymi wkrętami. Bez żadnego wykończenia.

- Dachówki po prostu "smarowane" z góry zaprawą.

- Dachówki wokół lukarny "dopasowane" do jej kształtu przez odłamywanie kawałków obcęgami i tłuczenie młotkiem.

- Część dachówek ułożona "jak wyszło" krzywo, nie zahaczająca o łaty i trzymająca się na zaprawie lub na drucie.

- Lukarna od wewnątrz najeżona wystającymi wkrętami.

- Na zdjęciu trzecim podłożona i przybita do wiezby stara deska podłogowa - wystarczylo kilka sekund i nawet nie zdążyłem zaprotestować. Deska sterczała tak w całej wnęce lukarny i dopiero na moje żądanie ucięto ją w połowie.

- Zdemolowany strych: zostawione gruzowisko i własne śmieci, butelki i resztki jedzenia. Zatkana gruzem rynna (na zdjęciu widać wystające z niej dachówki).

 

Dla jasności: panowie sa z Bielawy (syn i ojciec) i trafiłem na nich, gdy "robili" dachy i kominy w moim miescie (Świdnica). Wywieszają sobie duży banner z "dekarstwem" i nr tel. 731702658. Dniówka: 700zł. Chwalą się jakimiś dotacjami.

 

Niestety, na co się zanosi zorientowałem sie dopiero w połowie demontażu starej lukarny, do czego panowie zabrali się błyskawicznie. Nie mogłem ich od razu wyrzucić i pozwolić sobie na zostanie z dziurą w dachu przez kilka dni.

 

dach1.jpgdach2.jpgdach3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

Szczerze niepolecam http://www.majsterszklarz.pl/

Swoją prace co prawda zrobił w terminie, ale obsługa serwisowa jest zerowa. 2 miesiące po montażu kabina prysznicowa zaczęła przeciekać przez uszczelki. Jedyną odpowiedzią ze strony firmy było, że uszczelka to materiał zużywający się, ale mogą mi ją wymienić za 150 zł. Przypominam że zaczęło cieknąć po 2 miesiącach, więc albo uszczelka była kiepskiej jakości, albo wadliwy sposób montażu.

Czy to jest poprawne traktowanie klienta? Osobiście nie podoba mi się podejście Zrób Skasuj Zapomnij. Oczekuje przynajmniej wzięcia odpowiedzialności za wykonaną pracę i zaproponowane materiały. Osobiście następnym razem będę chciał wynając odpowiedzialnego fachowca i mam nadzije że dzięki takim formum jak to będzie to coraz łatwiejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...