Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ostrzegam wszystkich Forumowiczów przed tym wykonawcą.U nas robił instalacje wod-kan,elektryczną ,co i wentylację(rekuperator).Jak się okazało o tej ostatniej nie miał kompletnie pojęcia.Po wielokrotnych naszych monitach o usuniecie wad i doprowadzenie instalacji wentylacyjnej do należytego stanu(jak to zwykle bywa w takich przypadkach kompletnie bezowocnych-facet zaczą nas unikać jak ognia,nie odbierał telefonów itp)-po wezwaniu biegłego i jego ocenie sytuacji-wykonaliśmy ponownie instalację wentylacyjną,co niestety wiazało się z lekką ruiną naszego nowego domu -sprawa trafiła do sądu.I mam nadzieję ,że ten padalec poniesie konsekwencje finansowe swojej beztoski i niekompetencji!!!!Acha !Ten pan również montuje pompy ciepła.Jeśli robi to równie fachowo jak rekuperator-to omijajacie go szanowni Forumowicze szerokim łukiem!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • Odpowiedzi 429
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Niestety kierownika mieliśmy takiego samego jak wykonawcę. Całymi dniami siedzimy w pracy i nie mamy czasu pilnować budowy, a wpisy w dzienniku budowy były jak najbardziej pozytywne. Kierownik musiał dostać w łapę od tych partaczy skoro nie chciał niczego widzieć, a teraz za swą niesolidność odpowie, ponieważ mamy wreszcie pełną dokumentację zrobioną przez rzeczoznawcę- biegłego sądowego i sprawa wędruje do sądu. Wiem, że może to ciągnąć się latami, ale nie można odpuścić takim ludziom. A najgorsze jest to, że teraz wszystkie poprawki kosztują majątek i trwają już kilka miesięcy. Pozdrawiam. Dardo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chciałabym przestrzec przed firmą Pana KRZYSZTOFA TOMASZEWSKIEGO Z WROCŁAWIA. Nigdy nie ufajcie temu Panu. Buduję dom i zatrudniłam tych Panów do kładzenia kafelek w całym domu - niestety nie skończywszy roboty oraz po tym jak dostali większą część pieniędzy zwinęli sprzęt i zmyli się. Stwarzają pozory uczciwych i miłych. Jeżeli ktoś bierze ich ulotkę z Leroy Merlin Wrocław "szybki, solidnie, tanio - Krzysztof" to niech od razu ją wyrzuci ponieważ szkoda impulsów z telefonu aby takimi zawracać sobie głowę.

Pozdrawiam :p [/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 2 weeks później...

Nie ma listy wykonawców niesłownych więc pozwolę sobie umieścić moje ostrzeżenie tutaj.

Zalecam dużą ostrożność w kontaktach z Panem Markiem Gocławskim - tynkarzem. Zobowiązał się do wykonania tynków w moim domu (umowy oczywiście nie chciał podpisać twierdząc, że liczy się jego słowo)

Po tygodniu zadzwonił i oznajmił, że rezygnuje, bo otrzymał większe zlecenie :evil:

pzdr

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Witam wszystkich

Zauważyłem, że piszecie na temat nie solidnych firmy. Pozwolę sobie w związku z tym na przekazanie wszystkim zainteresowanym moich doświadczeń z firmą EURO DOM, a konkretnie z jej właścicielem.

 

Po pierwszym telefonie w sprawie budowy i umówieniu się na miejscu czas czekiwania na właściciela firmy na mojej budowie upłynął mi na czekaniu i wyłączonym telefonie Pana Grzegorza. Następnego dnia były jak to bywa w takich sytuacjach, standardowe tłumaczenia. Gdy w końcu się spotkaliśmy Pan Grzegorz zabrał projekt do wyceny i podał termin kiedy nam wyceni robotę. Kolejny raz go nie dotrzymał. Następne spotkanie, wycena roboty, dogadany termin rozpoczecia budowy (miał zacząć w piątek następnego tygodnia). Na koniec spotkania dałem SZEFOWI FIRMY wzór umowy i umówiliśmy się na jej podpisanie na czwartek poprzedzający rozpoczęcie robót. W środę zadzwoniłem potwierdzając, że materiały zamówiłem. W czwartek rano zadzwoniłem potwierdzając dostawę materiałów i nasze wieczorne spotkanie w celu podpisania budowy. Pan Grzegorz potwierdził w rozmowie ze mną, że umowę podpiszemy wieczorem (dla przypomnienia w przed dzień rozpoczęcia robót). Około godziny 17.30 zadzwoniłem do SZEFA FIRMY o której przyjedzie i wtedy usłyszałem, że niestety nie będzie mi budował domu (materiał był już na budowie), bo ma kłopoty z ludźmi. Ciekawe w tym jest to, że jeszcze tego samego dnia około 11 w południe nie miał tych kłopotów.

Drodzy forumowicze myślę, że sami ocenicie czy firma EURO DOM jest godna polecenia czy nie.

Czekam na wasze opinie i mam nadzieje, że nie zostaniecie na lodzie tak jak ja.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Znam tego człowieka. Prowadze jako windykator jego sprawy. Moja żona jest adwokatem więc jeśli będzie potrzeba to prosze skorzystać z je pomocy mec. Magdalena Chmielewska-Drozdek tel. 0-74 8151276 kom 0-502370670. Jeśli potrzebny będzie Państwu windykator to prosze o kontakt 0-511361696.Pozdrawiam Daniel Drozdek-Chmielewski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Nie polecam Pana Andrzeja Karendała z okolic Jelcza Laskowic. Facet strasznie niesolidny i niesłowny. Przed rozpoczęciem prac do rany przyłóż, pokazuje zdjęcia co to On i jego ludzie już nie zrobili. W okolicy 2/3 wykonanej roboty zaczynają się problrmy a szczególnie jest niesłowny przy kasie. Co innego przed rozpoczęciem prac - na większość się godzi - a później dokłada coraz więcej i prawie że płacze że dokłada do interesu.

Generalnie UWAGA na niego nie POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...