Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Malutki domek szkieletowy Pogodny Monika i Robert KOMENTARZE


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 189
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

no i ja trafilam w twoje progi :) my tez budujemy w okolicach Krosna Odrzanskiego (czytalam ze szukasz kogos do sciagniecia humusu), wiec po sasiedzku ! :)

 

witaj:) a masz kogoś do polecenia?

 

Archi no ciut więcej wiem ale i wniosek składaliśmy wcześniej niż Ty;) za wytyczenie płaciliśmy 500 zł + kantówki i deski ok 150 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie na wsi jest jeden człowiek, który ma taki sprzęt ale nie mogę go ani zastać w domu ani do niego oddzwonić...na sms też nie odpisał cholera tka jak bym chciała, żeby to zrobił za darmo...

fajnie się Wam udało. A z której strony koło Krosna jesteście? bo my na trasie do Nowogordu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj agatko :) to mnie pocieszyłaś dzięki wielkie. Fajnie, że Wam się trafił większy bo mój ideał to byłby ok 80 m2 p.u. no ale wyszło jak wyszło, ja wyznaczyli domek to dopiero zobaczyłam jakie to maleństwo..

 

no a ja dzisiaj dostałam już oficjalną decyzję z Getinu i z jednej strony jestem zadowolona no ale z drugiej warunki tak średnio mi się podobają...a szczegóły opisałam tutaj: http://forum.muratordom.pl/showthread.php?32987-Wybra%C5%82em-kredyt/page76

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie na wsi jest jeden człowiek, który ma taki sprzęt ale nie mogę go ani zastać w domu ani do niego oddzwonić...na sms też nie odpisał cholera tka jak bym chciała, żeby to zrobił za darmo...

fajnie się Wam udało. A z której strony koło Krosna jesteście? bo my na trasie do Nowogordu

 

przegapilam twoja wypowiedz, wiec dopiero teraz odpisuje :) my sie budujemy w gminie Bytnica. I tak sobie mysle, ze moze u was jest zaklad komunalny ktory swiadczy takie uslugi? Bo u nas w gminie mozna wlasnie zamowic '' pana koparkowego'', placi sie od godziny pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Trompe :) miło Cię widzieć. Niestety część krzaczków trzeba będzie wyciąć bo musimy zrobić ogrodzenie ale będziemy starali się jak dużo się da zachować, problem w tym, że to w sumie nie krzaczki ale drzewka głównie klony, które obawiam się, że mogą być potem zagrożeniem dla płyty fundamentowej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Eiremjp. Piękna ta wasza działka. Taka bardzo w moim stylu-krzaki, ten słup z bocianami i takie budynki z kamienia..mmmm.. klimatycznie. Nie to co moje "pole" :D Chociaż z drugiej strony mój małż wraca z pracy około 23.00 to chyba bym się bała do tej godziny tych wszystkich cieni ;) A domek-pierwsza klasa. Malutki, ale przynajmniej będziesz miała mniej sprzątania :) My jak robiliśmy projekt to też na początku domek miał mieć 120 mpu, a tu wyszło prawie 140. Teraz zastanawiam się jak my to wykończymy i za co :( A kredytem się nie przejmuj. Będzie dobrze. Ja niby już mam, ale stan 0 też musieliśmy zrobić za własne oszczędności. Niby z niewielką pomocą i pożyczką rodziców się udało, ale transzy mi jeszcze nie wypłacili bo nie było rzeczoznawcy....a my już zaczęliśmy materiały ze składu na ten kredyt brać :) Będzie git-pamiętaj co nas nie zabije to wzmocni-będzie dobrze :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzia kurcze też boję się tego, że jak zrobimy płytę to bank będzie wymyślał i nie płacił nam transzy. A działeczka naprawdę jest super po lewej stronie mamy park w ktorym kiedyś był pałac więc ptaszki super śpiewają a drzewka dają sporo cienia.

 

Dzięki dziewczyny za pociechę, sprawa z kredytem już sie rozwiązała, bierzemy Getin bo BPH daje nam mniej niż Getin tak więc jutro jedziemy podpisać umowę z wykonawcą no i jedziemy dalej mam nadzieję, że teraz to już wszystko ruszy

Muszę jeszcze tylko zadzwonić do projektanta od wody....ale jestem chora jak mam gadać z tym facetem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...