Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Malutki domek szkieletowy Pogodny Monika i Robert KOMENTARZE


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 189
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

U mnie projekt ma kosztować 350 pln. Niestety na przekop "tunel" pod drogą i całe podłączenie wody będę musiał wydać około 3500pln. Wstępnie rozmawiałem już z dwoma ekipami. A co do transzy to ja dostałem pierwszą po 4 dniach od podpisania umowy. Teraz czekam aż ekipa znajdzie czas i zaczną działać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luka drzwi zewnętrzne mamy od firmy: http://www.stolhaus.pl oni też będą nam stawiać cały dom.

 

mypink w przyszłym tygodniu mają stawiać ściany mam nadzieję, że się pojawią. A jutro będziemy podłączać prąd budowlany - też mam nadzieję, że Pan elektryk się zjawi bo od poniedziałku na niego czekamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witaj Eire :p

Czytając opinie na różnych budowlanych forach,widze,że budowa domu w Polsce to istna droga przez mękę.Ja rzuciłabym to w cholerę zanim powstałby fundament.Użeranie się przede wszystkim z bankiem i urzędasami to nie na moje nerwy.Dlatego podziwiam decydujących się.

 

Śliczny domek się Wam szykuje.Malutki ale najważniejsze,że swój własny i z ogrodem (Astrunia z bratem ma gdzie szaleć).No i łatwy do ogrzania.

Zastanawiam się czy taki dom jest cichy w środku tzn.czy np.istnieje ryzyko,że odgłosy z wc słychać w całym domu ;)

 

Pokój gościnny widzę,że będzie to koleżanka będzie miała gdzie spać gdy ją zaprosisz,prawda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siur, że zawsze jesteś mile widziana :) no nie wiem jak to jest z akustyką w domku, zobaczymy jak już zamieszkamy co niestety troszkę się odłoży w czasie bo starostwo przyczepiło się do projektu oczyszczalni grrrrrrrrr!!

 

a jak Ci się podoba deska elewacyjna? ja się zakochałam, bałam się jak będzie wyglądał ten kolor ale jest super!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow, ale ten malutki Wam szybko rośnie. Jak dla mnie deska elewacyjna bomba. Chyba też sobie taką ustrzelę pod daszkiem z przodu domu, albo coś podobnego :) Ciekawa jestem jak ten domek prezentuje się w całej okazałości. Ustrzel może jakąś fotkę jak będziesz miała już zcałą deskę z przodu domku. A koza śliczna-szczególnie te druga mi się podoba. Super-jeszcze trochę i się wprowadzicie. Może już święta spędzicie na swoim? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha zaorane już :) teraz jest fajnie bo wszędzie można przejść a po spacerze psy i ja padliśmy chyba za dużo świeżego powietrza na raz ;) a co do drewna to ja również je kocham, chciałabym je mieć na podłodze w domu ale nie stać nas więc płytki chcemy mieć chociaż w stylu drewna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...