Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Malutki domek szkieletowy Pogodny Monika i Robert KOMENTARZE


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 189
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

no w planie mamy połączenie tylko kuchnia salon, łazienka i przedpokój, gospodarcze i przedpokój, w pokojach chcemy aby panele były jednym ciągiem, dlatego wybraliśmy jeden typ i kolor, z resztą do tak małego domku nie ma sensu wrzucać innego koloru do każdego pomieszczenia, a z tymi ościeżnicami jeszcze mi inwestor podpowiada, że nie mamy poprzycinanej płyty kg właśnie specjalnie na te ościeżnice.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ościeżnice mamy na grubość ściany 15 cm drewniane, nie regulowane tak więc z tego co się zorientowałam to nie będą obejmować ściany, wrzucam ich rysunek ze strony producenta:

 

http://www.radex.com/img/oscieznice_standard.png

 

a tu link do informacji o nich: http://www.radex.com/oscieznice-sosnowe,bezseczne-na-grubosc-muru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agatka2106 z lamp chyba jednak zrezygnujemy - będziemy mieć stylowe żarówki ;) tak więc z tym całkowitym wykończenie to tak nie koniecznie ;)

 

yuka no chciałam wczoraj malować ale z uwagi na to, że w salonie było docinanie paneli to zrezygnowałam. Mam nadzieję, że jutro zacznę :)

Edytowane przez Eiremjp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agatka2106 z lamp chyba jednak zrezygnujemy - będziemy mieć stylowe żarówki ;) tak więc z tym całkowitym wykończenie to tak nie koniecznie ;)

 

 

Niestety agatka2106 ma rację, jak sie już zamieszka to strasznie ciężko się zabrać do całkowitego wykończenia zwłaszcza jak zostały drobne rzeczy. Mieszkam już prawie 2 m-ce i nic jeszcze nie zrobiłem :). A kilka pokoi czeka jeszcze na listwy wykończeniowe i pare innych rzeczy. Także polecam Ci Eiremjp wykończ sobie wszystko bo potem będzie ciężko to zrobić

 

No i kibicujemy - na pewno do świąt się uda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...