Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Malutki domek szkieletowy Pogodny Monika i Robert KOMENTARZE


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 189
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Nie tylko niesystematyczna ale też niesymetryczna ;-) ale pamiętaj będzie inny opór powietrza co może odbić sie na tempie przemieszczania: jedna noga będzie chodzić szybciej ;-)...

Ja dotrzymam obietnicy noworocznej! Zapuszczam i robię się na kosmatą! Zobaczcie jakie ułatwienie przy zamiataniu liści na jesień! Wiem bo miałam kiedyś jamnika -bardzo pożyteczne narzędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w kwestii spraw domowych: nic się nie martw. Zawsze wszystko ma dobry koniec ;-) ja nawet się przyzwyczaimłam do moich lejących się kominów itd... wyliczać można na całą stronę. Trzeba mieć zlew na takie 'małe' sprawy bo co jak coś rzeczywiście istotnego się wydarzy??? U nas we wsi pewna rodzina straciła ostatnio pół domu bo im wybuchł piec co- znalazł się na ogrodzeniu sąsiadów (nic się nikomu nie stało o dziwo i dzięki Bogu) więc myślę że płytki czy moje kominy to pikuś przy takich problemach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie to jest spora zaleta, że szybko się buduję i wprowadza no i cieplutko w domku mamy bardzo, palimy tylko kozą ale ciepło jest w cały domku :)

 

dzisiaj jednak zmiana planów, będą kładzione płytki pod kozę w salonie i w wiatrołapie a od jutra łazienka, dobra wiadomość jest taka, że starczy nam bez problemów kamyczków, które mają być dookoła i pod lustrem :) będzie pięknie, już nie mogę się doczekać :)

a dzisiaj dzień zaczął się od odśnieżania - uroki mieszkania na wsi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Kochana, co u Ciebie słychać????

Odezwij się w wolnej chwili;)

 

Magia świąt to dziecięca wiara w Świętego Mikołaja, spokojna rozmowa z bliskimi przy kominku, rozleniwiony telefon, zaspany budzik i śnieg, który nie jest utrapieniem. Magicznych Świąt Bożego Narodzenia życzy

Yukowa rodzinka

http://images1.hiboox.com/images/5008/911be98e3f1bec65ac09515ad9cc10e9.gif

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...