Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak Kasia i Tomek budowali domek


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 613
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dzięki Aba ;)

ja wiedziałam,że to z firmy meblik, bo widziałam na extradom.pl ich konto i te mebelki, ale nie miałam cennika... ale już mam :lol:

super są a kiedyś pokoiki musimy też wyposażyć :D (człowiek tyle pokoi wybuduje,że potem kasy bark na mebelki... no ale w końcu coś tam trzeba wstawić w końcu)

Miłej niedzielki :)

ps. ja dzisiaj się opalałam na balkonie, ale wciąż jestem dość mocno przeziębiona, więc bałam się za długo siedzieć w samej koszulce, bo lekki wiaterek wiał... ale poza wiatrem to było cudnie... u nas około 27 stopni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej dawno mnie tu nie było ;-) a tu ruch ;-) Trzymam kciuki za powrót ;-) Z niecierpliwościa czekam na zdjecia kuchni ale wiem ze to dopiero latem. A dzis uwazaj na tym słoneczku - majowe bywa ostre. U nas tez dzis swieci pierwszy raz od..... nie pamietam kiedy. Byle do wieczora wytrzymało choć bo ten deszcz i burze juz sie chyba wszystkim uprzykrzyły. Pozdrawiam i miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczynki :)

ja tylko na chwilę, bo czuję się potwornie :cry: choróbsko wzięło mnie na dobre...

wczoraj było u nas koło 30 stopni więc siedzieliśmy nad wodą... wylegiwałam się na słońcu, do zimnej wody nawet na metr się nie zbliżyłam!!

Celonko na pewno pokaże kuchnię... jak mogłabym się nie pochwalić ;)

 

A co do tych strasznych wieści z Pl. ... wciąż patrzę w tv i aż w sercu ściska. Szczęście w nieszczęściu ani nam ani rodzicom nic nie zagraża. Co prawda moja mama mieszka nad odrą, ale w najwyższym chyba punkcie w mieście, więc do niej woda i tak nie dojdzie... a u nas na wiosce płynie jakiś malutki strumyk po drugiej stronie ulicy, i w '97 podtopiło kilka domów, ale do nas na pewno nie dojdzie... uf :)

Mam nadzieje,że każdy tu zaglądający ma swój dobytek cały i zdrowy ;)

 

ja wracam do łózia... miłego dzionka życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kasiu !:cool:

Z zapartym tchem czytałam Twoją opowieść -podróż ze zmaganiami na placu budowy .:jawdrop: Mogłabyś pisać książki poradniki dla budujących .:yes:My również bydujemy i wiem o czym piszesz . Ale za to piszesz z takim poczuciem humoru że przestało mnie wpieklać to czy tamto że mi nie idzie :bash:Masz fajnych przyjaciół tak cudnie sie wspieracie ... szacunek !!!:D

czekam na następne zdjęcia Twojego cudnego domku :jawdrop:

Serdecznie pozdrawiam wracaj do zdrowia Wioletta :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zapartym tchem czytałam Twoją opowieść -podróż ze zmaganiami na placu budowy .:jawdrop: Mogłabyś pisać książki poradniki dla budujących .:yes:My również bydujemy i wiem o czym piszesz . Ale za to piszesz z takim poczuciem humoru że przestało mnie wpieklać to czy tamto że mi nie idzie :bash:Masz fajnych przyjaciół tak cudnie sie wspieracie ... szacunek !! czekam na następne zdjęcia Twojego cudnego domku :jawdrop:

 

Witam Cię Wiolu w mych skromnych progach ;)

Strasznie mi miło, kiedy czytam tak ciepłe słowa :D Mam nadzieję, czego serdecznie życzę, u was budujący nie popełnią aż tylu błędów :)

 

Mam również nadzieje,że częściej będziesz wpadać do mnie i nawet czasami coś skrobniesz :-? ... :yes:

 

A ty jaki domek budujesz?? I na jakim jesteś etapie??

 

pozdrówki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak sie pomyliłam, widzę że Twój domek to już prawie gotowy jest, wygląda bradzo fajnie i muszę przyznać ze masz przepiękne schody, wyglądają barzo bardzo gustownie:)

 

Tak... my już na wykończeniu ;) (w przenośni i dosłownie)

Schody to jeden z elementów w domku z którego jesteśmy baaardzo zadowoleni... na żywo są jeszcze piękniejsze :D uwielbiam je... :lol:

Ale lada moment u Ciebie będzie równie pięknie i przyjemnie :yes:

pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Kasiu !

Nieodpisałam bo miałam problem z zalogowaniem się na forum .:bash:My jesteśmy z budową na etapie stawiania ścian i jest miło popatrzeć jak ściany rosna he he ... tak wiem daleko mi do etapu wykończeniówki he he ale wszystko w swoim czasie i mogę podpatrzeć Twoje pomysły i Twoich przyjaciół :-P . Budujemy domek o słodkiej nazwie SKARBEK możesz go zobaczyń na stronie domoweklimaty.pl oczywiście z małymi przeróbkami .

Pozdrawiam Wiola:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Kasiu !

Nieodpisałam bo miałam problem z zalogowaniem się na forum .:bash: mogę podpatrzeć Twoje pomysły i Twoich przyjaciół :-P . Budujemy domek o słodkiej nazwie SKARBEK możesz go zobaczyń na stronie domoweklimaty.pl oczywiście z małymi przeróbkami .

Pozdrawiam Wiola:cool:

 

Hej Wiolu

To nowe forum jest jakieś dziwne i nie przejmuj się nie tylko Tobie sprawia problemy :)

Na pomysły patrz ile chcesz i odgapiaj :) po to w sumie jest to forum ;)

 

A wasz domek... piękny. Uwielbiam takie słodkie domki.... widziałam projekty z pracowni domowe klimaty i nawet kilka wpadło mi mocno w oko... np. złote runo :) to z zewnątrz taki podobny domek do twojego, ale ma na dole pokój... ( a my szukaliśmy projektu który będzie miał dodatkowy pokoik na dole) albo Imbir... też bardzo mi się podoba :D

 

Może zmobilizujesz się i założysz swój wątek, to będziemy mogli podglądać twoje postępy na budowie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...