Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak Kasia i Tomek budowali domek


Recommended Posts

to moja kolej dzis ;-) Wlasnie zmiksowałam pyszną Late Stoi po lewej przy Waszych kompach ;-) ..... nie ma???? Ha trzeba było tak długo nie spac pewnie ktoś wypił :)

 

Ja właśnie piję... pycha Celinko... co prawda zimna już trochę, bo ja z okazji dnia dziecka troszkę dłużej sobie pospałam :wave: ale kawusia mniam, mniam :lol2:

 

Aba odpisałam Ci na pirva ;)

 

Viga cieszę się, że ty cieszysz się,że masz "buźki: hihi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 613
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gdzie moja kawa????:D

 

stała, stała i wystygła :)

 

I Kasia znowu obiad gotuje kilka dań musowo, bo znika na dlugo

 

A ja dzisiaj nie gotuję, bo wczorajszy obiad miałam... nie będę codziennie przy garach stać :cool:

Zrobiłam sobie labę i pojechałam do koleżanki na kawę ;) tak mnie olałyście,że pojechała się innej koleżance pożalić hihi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Granatowiczkę , dziękuję za miłe słowa. Wpadam z rewizytą aby troszkę poszpiegować :) Mamy takie same drzwi , ja mam wenge na górze i podobne lampy.

Dużo już macie zrobione , my niestety w ciągłym syfie mieszkamy ale mam obiecane ,że do końca czerwca wynoszą sie z parteru na górę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy takie same drzwi , ja mam wenge na górze i podobne lampy.

Dużo już macie zrobione , my niestety w ciągłym syfie mieszkamy ale mam obiecane ,że do końca czerwca wynoszą sie z parteru na górę .

 

No właśnie... mamy takie same drzwi :) Powiedz jak się sprawują?? Ja zamówiłam je a potem zaczęłam obawiać,że te szyby będą trochę hałasować... tzn. "latać" i będzie słychać przy otwieraniu i zamykaniu... :( nie wiem czy dobrze myślę... a może moje obawy są niepotrzebne??

A lampy które masz podobne?? :D

 

My dół mamy prawie cały skończony... zostało pomalować salon i montaż kuchni, no i oczywiście meble do pokoju małego, ale to z czasem, tak samo jak wiatrołap ;) A góra... no cóż, wciąż czekamy na podłogo... mój teściu coś nie może się za to zabrać i pomalowanie sypialni :lol:

 

No więc życzę jak najszybszej przeprowadzki na górę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aba-m faaaajowy ten chlebak :) a gdzie na niego można trafić?

 

ciezko mi powiedziec, firma to joseph joseph, w normalnych sklepach w uk kosztuje 42funciaki, prawie tyle samo co w kraju, tutaj przykladowy link

http://www.twenga.pl/dir-Dom,Naczynia-codziennego-uzytku,Chlebak-14520

na jednej ze stron w uk znalazlam w kwocie 24£, co juz jest do przyjecia;) przynajmniej dla mnie - niestety tylko bialy,

juz niedlugo wyprzedaze - wiec ceny powinny byc bardziej atrakcyjne:) chlebak nie jest ceramiczny, tylko melaminowy, jak dla mnie plus - bo jest znacznie lzejszy:)

Edytowane przez Aba-m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciezko mi powiedziec, firma to joseph joseph, w normalnych sklepach w uk kosztuje 42funciaki, prawie tyle samo co w kraju, tutaj przykladowy link

http://www.twenga.pl/dir-Dom,Naczynia-codziennego-uzytku,Chlebak-14520

na jednej ze stron w uk znalazlam w kwocie 24£, co juz jest do przyjecia;) przynajmniej dla mnie - niestety tylko bialy,

juz niedlugo wyprzedaze - wiec ceny powinny byc bardziej atrakcyjne:) chlebak nie jest ceramiczny, tylko melaminowy, jak dla mnie plus - bo jest znacznie lzejszy:)

 

Niwa mnie uprzedziła, a miałam też powiedzieć, że chlebak superowy :)

Kurczę, nie wiem czy u nas jest ta firma :rolleyes: ale pogrzebie trochę :) U nas bank holiday weekend... dlatego mało jestem przy kompie ;) Byliśmy dzisiaj w Galway... ale pogoda do du... :( pokupowałam trochę rzeczy które muszę wziąć do Pl. ale jeszcze nie wszystko... jutro muszę jeszcze dokupić parę ręczników do dolnej łazienki, poduszki do sypialni itp.

Mamy okazję wywieźć trochę rzeczy do Pl. za niewielką cenę więc pakuję co się da i połowa gratów "zamieszka" już w ojczyźnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas bank holiday weekend... dlatego mało jestem przy kompie ;) Byliśmy dzisiaj w Galway... ale pogoda do du...

 

To ja muszę sie pochwalić ze u nas pogoda w weekend była piękna :D! W sobotę musieliśmy powalczyć z naszą przerośniętą trawą, ale za to w niedzielę leżeliśmy cały dzień na słońcu. Po tych dwóch dniach tak się opaliłam że wyglądam prawie jak po wczasach;), mam tylko nadzieje ze nie przeholowałam i skórka mi nie będzie schodzić:???:.

 

 

pokupowałam trochę rzeczy które muszę wziąć do Pl. ale jeszcze nie wszystko... jutro muszę jeszcze dokupić parę ręczników do dolnej łazienki, poduszki do sypialni itp.

Mamy okazję wywieźć trochę rzeczy do Pl. za niewielką cenę więc pakuję co się da i połowa gratów "zamieszka" już w ojczyźnie :D[

Oj... nie mogę sie doczekać kiedy zobaczę te wszystkie dodatki u Ciebie w domku:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...