Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak Kasia i Tomek budowali domek


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 613
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

hej :)

cichutko, bo ja wciaz nie mam czasu siedziec przy kompie :cool: dzisiaj mój monsz. szanowny ma wolne wiec jezdzimy i załatwiamy sprawy... a jutro...........

rocznica ślubu kościelnego :yes: jejku... ze ja z nim tyle juz wytrzymałam :rolleyes: no a on ze mna- zołzą :wiggle:

 

Aba superowe te dywaniki... twoje dziewczynki beda miały cudne, małe królestwa :lol: kiedyś i ja bede urzadzic te małe pokoje, to tez kupie takie ładniusie dywaniki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nowości u nas.... pudła spakowane czekają na wysyłkę, ale jednak nie wysyłamy ich jutro :( Jakoś mamy obawy dać wszystko komuś kogo nie znamy, więc czekamy jakieś 3 tyg. aż kolega mojego szanownego będzie jechał do Pl. i wtedy nam zabierze wszystko...

tamten koleś to znajomy naszego kolegi :-? więc trochę się boimy!!

Jakoś przeżyję z tymi pudłami rozstawionymi po całym domu... ale przynajmniej będę spokojniejsza kiedy wyślę graty z dobrym kolegą mensza :D A ważne żeby pojechały do Pl. zanim ja polecę...a ja lecę 27 lipca :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, wszystkiego najwpanialszego z okazji rocznicy!!!!!:) no jak on z Toba wytrzymuje?;)

ciesze sie, ze Ci sie podobaja dywaniki, oczywiscie kupione przez internet, za kilka dni zdam relacje, czy rzeczywiscie ladne:D

 

kurcze, szkoda, ze nie wyslalysmy rzeczy razem, my tez sie boimy, bo firmy nie znamy, znalezlismy przez net i zabieraja caly nasz dobytek, przeprowadzka na poczataku lipca:)

mam nadzieje, ze nie bedzie przykrych niespodzianek

 

wspanialego dnia rocznicy slubu:D!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dziękuję Ci bardzo za życzenia :D

 

A jaką firmą wysyłacie wszystko?? My mamy tutaj dobrego znajomego który ma firmę kurierską... http://www.midlandexpress.eu/ to link do stronki. Wiem,że zabierali paczki z Anglii też.... można się z nimi dogadać odnośnie ceny... i na pewno bez obawy można wysłać :) Współwłaścicielem firmy jest koleś z naszych okolic, kolega mojego mensza i teścia :) ja znam jego żonę itp. My najprawdopodobniej wyślemy nimi albo damy koledze mojego szanownego, który jeździ do Pl. busem co jakieś 3-4 tyg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki strasznie Kasiu, szkoda w sumie ze tak pozno sie Ciebie zapytalam.

Umowilismy sie juz z firma z Bournemouth, teraz jakos ciezko odmawiac, co prawda nie wiemy jaka to firma, ale moglibysmy im zrobic spory klopot rezygnujac.

Jesli cos bedzie nie tak, to skorzystam z namiarow, ktore mi przekazalas:)

to co, pakujemy sie:D

 

milego wieczoru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiula widzę, że przeprowadzak aż wrze..........lada moment w wirtualnie będziemy juz pić w Polsce;)

A która to rocznica? My dokładnie w sobote mamy 11 rocznicę poznania sie i tez zastanawiam mojego małża i podziwiam że tyle ze mną wytrzymuje:D

 

 

Nie mogę się doczekać tego wirtualnego picia hihi ;)

 

Rocznica ślubu 3 (dla niektórych dopiero) ale wcześniej mieliśmy ślub cywilny... więc cywilnego będzie 4 we wrześniu :) Na koniec czerwca będzie 6 rocznica od momentu, kiedy zaczęliśmy chodzić ze sobą... a 4 czerwca była rocznica naszych zaręczyn :lol:

Tak jakoś poustawialiśmy sobie,że wszystkie też ważne rocznice mamy akurat w czerwcu... (oprócz tej cywilnej, ale ona jest dla nas mało ważna) :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki strasznie Kasiu, szkoda w sumie ze tak pozno sie Ciebie zapytalam.

Umowilismy sie juz z firma z Bournemouth, teraz jakos ciezko odmawiac, co prawda nie wiemy jaka to firma, ale moglibysmy im zrobic spory klopot rezygnujac.

Jesli cos bedzie nie tak, to skorzystam z namiarow, ktore mi przekazalas:)

to co, pakujemy sie:D

 

milego wieczoru

 

Kurczę Abuś szkoda trochę,że tak późno się zgadałyśmy na ten temat... no cóż :( Ale ja nic wcześniej nie mówiłam, bo nie wiedziałam,że ty aż w tak zaawansowanym pakowaniu ;) jesteś... że firmę już zamawiasz itp. a może pisałaś...:confused: tylko ja tak czytałam :(

 

w każdym razie, jakbyś miała jakieś problemy... choć z całego serducha życzę,żeby nie :hug: to wal do nich....

 

miłego wieczorku dla Was również :yes:

do jutra... papa!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem w ukryciu sledze co sie dzieje i nadrabiam zaleglosci. W skrócie dywaniki super!!!! A pakowania nie zazdroszczę bo po ostatnim mam awersje do pudeł i przenoszenia gratów..tyle ze Wasze pakwanie radosniejsze jest bo w celu wprowadzki do własneg domu a ja musiałam sie spakowac i wyprowadzic z ukochanego domku na górce do....... BLOKU i 7 piętra w ŁODZI!!!!!!!!!!! :xI jedna Pani od mieszkania powiedziała "prosze popatrzec jaki tu piekny widok" .... tylko że szkoda że nie patrzyła z za okien naszego domu, Ale coz tak jest praca teraz nie wszedzie jest konieczie tam gdzie bysmy ja chcieli. A własnie od 1 lipca wyglada na to że ide do nowej pracy juz tam na wygnaniu ;( Fajnie ze nowa paca ale kicha że tam tak daleko od moich górek i pagorków. Ale na razie jestem tu i dzis nawet byłam na działce, mechanizm do bramy montowali, jutro jak nie bezie paac płot powinien byc skonczny jeszcze domofon zostanie. A i pomalowalismy garaz a trawy nadal niet !!! wczoraj jak juz sie za to po raz kolejny zabralismy znów spadł deszcz!:bash:

A wogóle to rozpadł nam sie jeden samochód i jest w Krakowie w naprawie bo do Sącza nie dojechał. Jestem teraz ciagle na "butach" i powiem Wam że tego nie lubie :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dziękuję Ci bardzo za życzenia :D

 

A jaką firmą wysyłacie wszystko?? My mamy tutaj dobrego znajomego który ma firmę kurierską... http://www.midlandexpress.eu/ to link do stronki.

 

Kasiu a mozesz sie dowiedziec jak z zwierzakami. chciałabym kupic yorka w polsce i wziąść do irl. ale niewiem czy te wszystkie procedury są tego warte? moze kupic tu na miejscu, ale jak znalesc fajnego. zeby sobie kundelka niesprawic :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jestem !

Aba-m dywaniki są piękne

Kasiu Gratulacje z okazji pakowania i rocznicy ślubu, ja też będe miała 3 rocznice ślubu we wrześniu - ale ten czas leci.

Celinko gratuluje i strasznie zazdroszczę z powodu pracy, chociaż ta wiadomość jest dobra, bo po tym co przeczytałam u Ciebie w wątku nie mogę dojść do siebie i strasznie mi szkoda:cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem w ukryciu sledze co sie dzieje i nadrabiam zaleglosci. A pakowania nie zazdroszczę bo po ostatnim mam awersje do pudeł i przenoszenia gratów..tyle ze Wasze pakwanie radosniejsze jest bo w celu wprowadzki do własneg domu a ja musiałam sie spakowac i wyprowadzic z ukochanego domku na górce do....... BLOKU i 7 piętra w ŁODZI!!!!!!!!!!! :xI A własnie od 1 lipca wyglada na to że ide do nowej pracy juz tam na wygnaniu ;( Fajnie ze nowa paca ale kicha że tam tak daleko od moich górek i pagorków. Ale na razie jestem tu i dzis nawet byłam na działce, mechanizm do bramy montowali, jutro jak nie bezie padac płot powinien byc skonczny jeszcze domofon zostanie. A i pomalowalismy garaz a trawy nadal niet !!! wczoraj jak juz sie za to po raz kolejny zabralismy znów spadł deszcz!:bash:

A wogóle to rozpadł nam sie jeden samochód i jest w Krakowie w naprawie bo do Sącza nie dojechał.

 

Domyślam się,że nie masz już siły patrzeć na kartony :( Mnie akurat to cieszy, bo wracam do siebie... :)

Widziałam co napisałaś u siebie :cry: :cry: normalnie płakać się chce... nie wiem co więcej pisać... bo po prostu brak mi słów :(

I jeszcze ten samochód:bash: jak pech to na całego!!

jedyna dobra wiadomość, to to ,że w końcu praca będzie... ale i tak pewnie nie cieszy, skoro takim kosztem i tak daleko... ahhh :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu a mozesz sie dowiedziec jak z zwierzakami. chciałabym kupic yorka w polsce i wziąść do irl. ale niewiem czy te wszystkie procedury są tego warte? moze kupic tu na miejscu, ale jak znalesc fajnego. zeby sobie kundelka niesprawic :eek:

 

Musisz do nich zadzwonić i oni Ci powiedzą.... wiem,że stąd do Pl. to koszt coś około €200 bo moja koleżanka teraz wysyła kota... ale nie mam pojęcia jak jest z Pl. do Irl.

Oni są zorientowani, bo nie raz już wozili zwierzęta, więc zadzwoń ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jestem !

Kasiu Gratulacje z okazji pakowania i rocznicy ślubu, ja też będe miała 3 rocznice ślubu we wrześniu - ale ten czas leci.

Celinko gratuluje i strasznie zazdroszczę z powodu pracy, chociaż ta wiadomość jest dobra, bo po tym co przeczytałam u Ciebie w wątku nie mogę dojść do siebie i strasznie mi szkoda:cry:

 

Dzięki kochana... jak pisałam my we wrześniu będziemy mieć 4 od cywilnego :D

 

 

A co do Celinki to ja też nie mogę przestać o tym myśleć... jest mi tak szkoda, jakbym to ja miała sprzedać swój dom :cry: brak słów.... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejo babeczki, wpadlam, zeby sie posmiac u Kasi, a tu takie smutne nowiny od Celinki

chyba nie da sie pocieszyc w takiej sytuacji, ale Celinko cos mi mowi, ze Ty twarda sztuka jestes, a Twoja szklana do polowy pelna:)

policzylam ile razy do tej pory sie przeprowadzalam - teraz bedzie 9 :) co nas nie zabije to nas wzmocni;)

 

Inka, a jakie panele teraz Ci sie podobaja?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejo babeczki, wpadlam, zeby sie posmiac u Kasi, a tu takie smutne nowiny od Celinki

chyba nie da sie pocieszyc w takiej sytuacji, ale Celinko cos mi mowi, ze Ty twarda sztuka jestes, a Twoja szklana do polowy pelna:)

policzylam ile razy do tej pory sie przeprowadzalam - teraz bedzie 9 :) co nas nie zabije to nas wzmocni;)

 

Masz rację Aba, co nas nie zabije to nas wzmocni... ale do takich wniosków dochodzi się później... a kiedy sprawa jest gorąca, w trakcie to zastanawiamy się, dlaczego akurat nam się to przytrafia :(

 

Inka, a jakie panele teraz Ci sie podobaja?:)

Właśnie Inkuś pokazuj nam tu zaraz, co i jak :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...