Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak Kasia i Tomek budowali domek


Recommended Posts

Wszystkiego najlepszego z okazji 3 rocznicy ślubu!!!!

Ale zbieg okoliczności-tak się składa,że my w sierpniu też będziemy obchodzić 3 rocznicę ślubu,w kwietniu minęło 6lat od kiedy jesteśmy razem,a we wrześniu minie 4 rocznica naszych zaręczyn.Niezły numer:lol2::lol2::lol2:

Pozdrawiam:hug:

 

No proszę jaki ten świat mały... :D Już dzisiaj życzę,żebyście przeżyli razem z 50 kolejnych latek :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 613
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

http://img203.imageshack.us/img203/8893/1c95118c03b19.jpg

 

takie te drugie panele, ale to zdjęcie katalogowe i szukam gdzie mogła bym zobaczyć je na żywo, albo chociaż na zdjęciu u kogoś w domu.

 

Te pierwsze które miałam upatrzone widziałam na żywo w sklepie i na zdjęciu "niekatalogowym"

wyglądają tak http://deccoria.pl/galeria/foto,id,24342,259898

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są panele z kronopolu - dąb belfast http://panelowy.com.pl/Panele_podlogowe_Dab_Belfast_AC4_8mm_symbol_D2593_Kronopol-440.html .

I właśnie to usłojenie dębowe bardziej by mi pasowało do schodów i do mebli w sypialni bo mam dębowe. tylko czy ten szarawy odcień paneli nie będzie się gryzł z tym moim odcieniem dębu. No i boje się bo w realu mogą zupełnie inaczej wyglądać :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, ja u Ciebie sie czuje jak na pogaduszkach w fajnej knajpce, super towarzystwo, dobre napoje, zyc nie umierac:D

 

Inko, jedyna moja rada, musisz zobaczyc deski, najlepiej zamow gdzies probki, ja sie zakochalam w podlodze na necie, juz bylam pewna, probki przyjechaly i byla duza zmiana, jesli tylko da sie cos dotknac, polac woda, zarysowac widelcem;) to koniecznie!!!! sciany mozna przemalowac, meble i tak sie zmienia, a podloga zwlaszcza jesli klejona - zostanie

dodatkowo - jesli masz juz meble przyloz probke i sprawdz, czy kolor cieply nie pogryzie Ci sie z zimnym:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są panele z kronopolu - dąb belfast http://panelowy.com.pl/Panele_podlogowe_Dab_Belfast_AC4_8mm_symbol_D2593_Kronopol-440.html .

I właśnie to usłojenie dębowe bardziej by mi pasowało do schodów i do mebli w sypialni bo mam dębowe. tylko czy ten szarawy odcień paneli nie będzie się gryzł z tym moim odcieniem dębu. No i boje się bo w realu mogą zupełnie inaczej wyglądać :rolleyes:

 

Nie powinien się gryźć... wiesz rzadko meble i podłogi są w takim samym kolorze... poza tym na takich szarawych panelach mniej widać kurz... wiem bo moja siostra ma takie :) ja tez kupiłam te na dół z lekką poświatą szarości :D

 

Aba ma rację... najlepiej zamów próbki, albo idź do sklepu gdzie sprzedają takie panele i dotknij, zobacz, spróbuj zadrapać paznokciem ;)

 

Mi one się podobają okrutnie... sama bym takie chciała :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z innej beczki:) a w zasadzie z innego talerza:) jadlam cos superowego, wolowine z kobe, mniam mniam, dodatkowo przyrzadzona we wlasciwy sposob, bo wlasnorecznie przez kumpelke z Japonii:)

 

Mniam... Aba przez ciebie leci mi ślinka :lol2:

 

A tak poza tym, to suuuper że się dobrze u mnie czujesz :) szkoda tylko,że w necie a nie naprawdę w moim domku ;)

 

 

ps. może lampkę winka się dziewczynki napijecie?? z okazji rocznicy ślubu :) ZAPRASZAM :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wyguglalas kobe, khekhe:) tobie slinka poleciala a mnie miecho uroslo w gardle

wolowina kobe pochodzi z przedziwnych krow:) warto sprawdzic na necie, bo smiechu co nie miara - dla zachety, krowy te sa codziennie masowane, zeby rownomiernie rozlozyc tkanke tluszczowa;) dodatkowo - cena, makabra;)

:cool:

 

winko bardzo chetnie:D wspaniala okazja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tobie slinka poleciala a mnie miecho uroslo w gardle

wolowina kobe pochodzi z przedziwnych krow:) warto sprawdzic na necie, bo smiechu co nie miara - dla zachety, krowy te sa codziennie masowane, zeby rownomiernie rozlozyc tkanke tluszczowa;) dodatkowo - cena, makabra;)

 

 

winko bardzo chetnie:D wspaniala okazja

 

hehehe... właśnie poczytałam i powiedziałam mojemu szanownemu, kochanemu i cudownemu menszowi (choć w rocznicę ładnie na niego będę mówić ;) ) a on tylko zarechotał :) Ja uwielbiam masaże, więc powiedziałam,że chciałabym być tą krową... na to on: "No zajebi...te życie, ale w końcu i tam by cię zarżnęli" :lol2::lol2: no fakt... życie jak w madrycie, tylko że krótkie :)

 

doszło do ciebie winko?? wysłałam czerwone... może być :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kasiula:D Przeklejam od siebie;)

 

po setnym a może tysięcznym zaglądnięciu do Ciebie ujawniam się :)

Piękny domek... jestem wielką fanką kuchni i podłogi z kamyczkami :D Cudo...

 

Mam pytanie... jak sprawuje Ci się lodówka Lg (i jak masz dokładnie model) oraz piekarnik i mikrofala.... będę wdzięczna za odp.

 

ps. jak możesz to odpisz u mnie albo na priva, bo u Ciebie ruch jak w ulu... będę musiała szukać odpowiedzi ;)

Wielkie dzięki :lol:

 

Kasiula witaj!:D Lodówka sprawuje się znakomicie! Zwłaszcza kostkarka, kruszarka i woda są teraz wyjątkowo intensywnie eksploatowane...:D

Model... o kurczaki, lecę sprawdzić!

...

...

...

Lodówka LG: GR-P227YTQA

Piekarnik z mikrofalą Gorenie: BOC5322AX

Piekarnik parowy Gorenie: BOC6322AX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. może lampkę winka się dziewczynki napijecie?? z okazji rocznicy ślubu :) ZAPRASZAM :lol:

 

Właśnie wrociłam i jestem po kilku lampkach wina ;-) ze znajomymi z ..... WYSPY ;-) Jedna lampka za Wasze zdrowie z okazji Waszej rocznicy ;-) Zyczę jeszcze wielu wielu takich dni !!!!! i szczescia i radosci w nowym domku!!!!!!!!!!!!

 

A co do rocznic to my bedziemy miec we wrzesniu 6 lat ( to ja tu weteran jestem )data łatwa do zapamietnia 11 września ;-) hihi i w tym roku nawet to tez w sobote wypada i do tego moja kolezanka teraz bierze slub i może tam potańcujemy w rocznice :wiggle:

 

To są panele z kronopolu - dąb belfast

Inka mi z sentymentu do lat spedznych pod Belfastem panele podobaja sie już z samej nazwy

 

ale Celinko cos mi mowi, ze Ty twarda sztuka jestes, a Twoja szklana do polowy pelna:)

policzylam ile razy do tej pory sie przeprowadzalam - teraz bedzie 9 :) co nas nie zabije to nas wzmocni;)

Aba-m juz przebolałam strate ze tak sie wyraze, choc nie było łatwo.. Czas nerwow i żalu chyba mam za soba Bedzie co ma być i tyle. Byle teraz to co zaplanowalismy sie udało to jakos to bedzie...... chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mi sie wlasnie wydawalo, ze mi zly jezyk wybralo w youtube:) mialo byc po anglicku, bo tylko ten jezyk znaja moje dzieciaczki (oczywiscie poza jezykiem mamy i taty, czyli polskim)

ale bajka super, nawet sprawdzilam co to za zwierzak ten jackalope

http://en.wikipedia.org/wiki/Jackalope

swietnie, ze znalazlas w google:D musialabys jeszcze zobaczyc moje maluszki jak tancza do tej melodii:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo pozytywna bajeczka ;-) Nie znam niemieckiego ale wynalazłam ja po ang http://video.google.com/videoplay?docid=4261130809957959046# Teraz melodyjka kołata mi sie po głowie w kołko ;-)

:welcome:

bajka bardzo napawająca optymizmem... niby tylko bajeczka, a może człowiekowi pomóc :)

 

A muzyczka fajna.... mi też chodzi teraz po głowie ;)

 

aba nie,żebyś czuła się staro, ale faktycznie chyba masz najdłuższy staż małżeński :) ja gratulować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...