Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak Kasia i Tomek budowali domek


Recommended Posts

Kasiu winko było pyszne:D i strasznie szło w głowe;)

cieszę się,że smakowało... mi też weszło mocno w krew, bo to mocne winko... moje ulubione PORTO :D

 

 

]ja mam 1 września też łatwo zapamiętać :grin:
hehe... ja mam 25 września tą cywilna, i jak się okazuje nie łatwo zapamiętać :lol:

Mój mężulek ostatnio wypełniając jakieś dokumenty do socjalu pytał mnie o datę ślubu cywilnego... i za chiny nie mógł sobie przypomnieć daty :( twierdzi,że kościelną pamięta i to wystarczy... :)

no niby tak... ta druga dla nas ważniejsza, ale w papierach zawsze używamy cywilnej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 613
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Czytam ten dzienniczek bardzo często i jak już piszecie o tych rocznicach ślubo to ja chyba tez sie pochwalę :)

25 września - będzie 11 lat jak ja i mój Pietrzyk jesteśmy małżeństwem - więc chyba wychodzi, ze ja jesten najstarsza ( mam nadzieję ze tylko starzem małżeńskim) :)

 

Pozdrwoionka dla Was wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Duzo miłości z okazji rocznicy slubu, spóźnione ale szczere. My 7 września będziemy mieć 8 lat a teraz w tą sobotę 11 lat od poznania.

 

Cellinko jak mi przykro, brak słów.

 

Widzę, że wczoraj impreza mnie ominęła:bash:

 

MIłego słonecznego dnia zycze, u nas świeci pieknie słoneczko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój mężulek ostatnio wypełniając jakieś dokumenty do socjalu pytał mnie o datę ślubu cywilnego... i za chiny nie mógł sobie przypomnieć daty :( twierdzi,że kościelną pamięta i to wystarczy... :).

Oj, zdarzyło mi się podglądnąc kiedys na obrączce ( dobrze że data wygrawerowana)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Duzo miłości z okazji rocznicy slubu, spóźnione ale szczere. My 7 września będziemy mieć 8 lat a teraz w tą sobotę 11 lat od poznania.

 

Widzę, że wczoraj impreza mnie ominęła:bash:

 

MIłego słonecznego dnia zycze, u nas świeci pieknie słoneczko

 

Dziękuję serdecznie... :) Imprezkę zawsze można powtórzyć :) i znów napić się winka, więc za wiele nie straciłaś kobieto :lol:

 

ps. jak tam twoje pakowanie?? Zaczęłaś już??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam ten dzienniczek bardzo często i jak już piszecie o tych rocznicach ślubo to ja chyba tez sie pochwalę :)

25 września - będzie 11 lat jak ja i mój Pietrzyk jesteśmy małżeństwem - więc chyba wychodzi, ze ja jesten najstarsza ( mam nadzieję ze tylko starzem małżeńskim) :)

 

Pozdrwoionka dla Was wszystkich

 

No to wielkie gratulacje... mam nadzieję,że mój szanowny mężuś wytrzyma ze mną choć 11 lat :cool:

 

A stażem to chyba jesteś najstarsza... bo innego wieku na tym forum nie liczymy.... tutaj wszystkie jesteśmy młode i piękne :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Kasiu, jak mawia moj piekniejszy polowek;) to tylko rzeczy, wiec nie ma co sie emocjonowac:D

Inku - dywaniki kupilam tutaj

http://www.thelittlepeoplesfurniturecompany.co.uk/acatalog/Designers_Guild.html

a pozniej zrobili wyprzedaz na mojej ulubionej stronie, wrrr

http://www.designersguild.com/uk-shop-online/shop-home/kids/kids-rugs/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

superowe te rzeczy na tej pierwszej stronce... jest tam taki dywanik ze słonikami... pasowałby mi do niebieskiego pokoju :) ale na razie muszę kupić dwa małe dywaniki (zwykłe) do sypialni, jakiś fajny do salonu pod stolik kawowy i fioletowy do zielonego pokoju :) uf... jak zacznę wyliczać ile mi jeszcze potrzeba, to dnia zabraknie :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten pasowałby mi do sypialni, ale potrzebuję dwa mniejsze, żeby były po dwóch stronach łóżka...

http://allegro.pl/item1067751745_jedyny_dywan_z_motylami_160x230_100_welna_bcm.html

 

a nad tym się zastanowię poważniej... będzie super do zielono-fioletowego pokoju :)

http://allegro.pl/item1074215162_dywan_shaggy_recznie_wycinany_133x190_super_wzor.html

Edytowane przez kasiulakp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nowy pomysł na ściany w sypialni... nie mogę się doczekać kiedy go zrealizuję :)

mam nadzieje,że wyjdzie tak fajnie jak mam w głowie ;)

ale muszę znaleźć jakieś fajne zdjęcie (np. ślubne albo z wakacji) wywołać w duuużym formacie i oprawić w szeroką ramę... hmm... :rolleyes:

 

to ja tak chcę w salonie na ścienie walnac nasze dzieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...