Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak Kasia i Tomek budowali domek


Recommended Posts

Inkuś a jak tam sprawa z panelami?? Pewnie masz już wielką głowę od tego myślenia :rolleyes:

 

wiem coś o tym... bo mam taki mętlik w głowie z tymi sprzętami :bash:

Jutro pojadę szukać i macać po sklepach. Jak ich nie znajdę to biorę te pierwsze które już macałam. W ogóle to tak się ociągam z tymi decyzjami:rolleyes:, że do zimy by mi zeszło.

Już się nie mogę doczekać realizacji twojego pomysłu w sypialni:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 613
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

babeczki, odwazne jestescie z tymi zdjeciami na scianach, moja rodzina raczej nie wygledna, zostaniemy przy krajobrazach:D

moje plany to - ku pamieci - sciany nowego domu zostana ubrane w walijskie skarpy, mola, zatoki itp, ciaglosc zdarzen musi byc;)

Kasia, sprawdz u siebie canvas, zdjecia drukuja na plotnie i oprawiaja na drewnianych ramach, zwykle jest jakis punkt w duzych centrach handlowych, ostatnio widzialam promocje dwie szt dowolne zdjecie za 70£

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia, sprawdz u siebie canvas, zdjecia drukuja na plotnie i oprawiaja na drewnianych ramach, zwykle jest jakis punkt w duzych centrach handlowych, ostatnio widzialam promocje dwie szt dowolne zdjecie za 70£

 

Aba właśnie chcę takie na płótnie, ale zrobię to w Pl. bo potem znów będzie problem z przewiezieniem tego... :cool: a moja szwagierka ma właśnie takie ślubne na płótnie i robiła tu koło nas, wiec szkoda zachodu tutaj ;)

 

Super pomysłMamy podobnytzn.my chcemy tak zagospodarować ścianę w holu.Tylko chcemy takie"codzienne"zdjęcie.Mamy już umówionego fotografa na lipiec.Zdjęcie będzie czarno-białe na płótnie o wymiarach 110x80cm.Smiejemy się,że to tak dla potomnych(jak już się zestarzejemy i pokryjemy zmarszczkami).

 

Olu ja chcę to powiesić w sypialni,żeby nie narażać gości na nasze gęby :wiggle: a w sypialni będzie w sam raz, bo zawsze będziemy pamiętać nasz dzień ślubu (jeśli będzie to ślubne zdjęcie) no i oczywiście też będzie czarno-białe albo w sepii ... no i u nas ściana w sypialni będzie specjalnie pomalowana,żeby obraz się pięknie komponował :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kasiula :) Udalo mi sie przebrnac przez caly dziennik ,na szczescie luz w pracy dzisiaj.Gratulacjone pieknego domku i zazdraszczam okrutnie wykonczeniowki i zakupow.Tez juz chce:cry:a my dopiero w ziemi siedzimy i sie zbroimy.Ja tez rybka jestem:wiggle:i bede Cie odwiedzala

 

Dzięki za miłe słowa... zapraszam częściej :lol:

Ja też nie mogłam doczekać się wykończeniówki, ale jak już przyszło co do czego, to zaczęłam mieć okropne dylematy... sama tego doczekasz hihi. Nie masz co się dołować,że dopiero zbrojenie macie... zanim się obejrzysz już będziesz kupować kafle i wanny i milion innych rzeczy, a będziesz dołować tym,że to wszystko tyle kosztuje ;)

Ja co prawda nie mam jeszcze narożnika do salonu, stołu i krzeseł... ale niedługo po montażu kuchni zamieszkam i będę pomału urządzać do końca... bo tyle wciąż brakuje :rolleyes:

 

A w którym miejscu ty budujesz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wave:

udalo mi sie znalezc Pana od ogrodka, w tym roku nie stac nas na taras, to sobie przynajmniej trawe kupimy, hura:)

 

no to milusio będzie pić kawkę na zielonej trawce :)

A będziesz kupować trawę w rolkach czy czymś podobnym?? Bo taniej chyba zasiać:confused: no ale też trzeba wcześniej przygotować teren... a ziemia też kosztuje... ile wyniesie cię m2??

Edytowane przez kasiulakp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo Kasiu:) w sumie nie mam pojecia jaka bedzie cena za m2 bo umowilam sie na caly ogrodek, trawa z rolki, jakies obsadzenia + zagospodarowanie i zabezpieczenie skarpy w polnocnej czesci ogrodka, jedyne na co zwracalam uwage to odpowiedni drenaz dzialki. Wydaje mi sie, ze trawnik siany jest znacznie tanszy, ale trzeba czekac ok 8 tygodni, nie mialam tyle czasu;)

jak sprzety do kuchni, juz wybrane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no no pochwal sie kuchnią, jaka ona bedzie zdradz kolorek i producenta .A mój elektryk to tatalny bezmózgowiec.Dobrze że u Was prace posuwaja sie do przodu.Tak trzymać :rolleyes:

 

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?150997-Nasza-rozbudowa-i-przebudowa-starego-domu&p=4173520#post4173520

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie nie mam pojecia jaka bedzie cena za m2 bo umowilam sie na caly ogrodek, trawa z rolki, jakies obsadzenia + zagospodarowanie i zabezpieczenie skarpy w polnocnej czesci ogrodka, jedyne na co zwracalam uwage to odpowiedni drenaz dzialki.

jak sprzety do kuchni, juz wybrane?

 

Szkoda.... chciałam porównać ceny... ale pewnie i tak zdecyduję się na sianą trawkę, bo mam duuużo czasu ;) A u mnie drenaż będzie robił teściu przed położeniem kostki... więc o to się nie martwię :D

 

A sprzęty.... po burzy mózgów podjęliśmy ostateczne decyzje uff... ale jeszcze nie zamówione... bo kasa którą wysłaliśmy do Pl. doszła dopiero w pt. więc teściowa dopiero dzisiaj mogła wybrać i wymienić kasę... :( długo szedł przelew :evil: i zeźliłam się bardzo, bo euro było w pt. po 4.07 a dzisiaj 3.92 :cry: ale udało się wynegocjować 3.98 zł.

tak więc jak już wymieniona kaska czeka, aż nią zapłacimy za sprzęciochy... to trzeba działać :lol2: i jutro składam zamówienie :rotfl:

 

ps. jak tam po weekendzie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no no pochwal sie kuchnią, jaka ona bedzie zdradz kolorek i producenta .A mój elektryk to tatalny bezmózgowiec.Dobrze że u Was prace posuwaja sie do przodu.Tak trzymać :rolleyes:

 

Moja kuchnia będzie (pewnie dla wielu) bardzo zwykła i oklepana... kolor będzie ciemny, taki pod wenge... dokładna nazwa to "limba czekoladowa" z uchwytami takimi aluminiowymi wbudowanymi.... takie a'la listwy (nie wiem czy dobrze tłumaczę :-? Zamówiłam ją od firmy "meble wasilewski" która na dolnym śląsku założyła filię bo siedziba firmy jest bardzo daleko, ale mieli dużo zamówień :) Na ich stronce nie ma za wiele fajnych zdjęć, ale ogólnie mają fajne pomysły i przede wszystkim super wykonane meble... zresztą na dolnym śląsku mają tyle zamówień, bo każdy każdemu ich poleca... a to chyba najlepszy dowód że warto u nich zamówić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super kuchnia !!! Bardzo w moim typie tylko że u mnie będzie jeszcze wyspa :) A ile kosztowała wyslesz mi priva bez sprzetu AGD?

 

Dzięki.... kuchnia oczywiście będzie o wiele większa... też chciałam wyspę, ale potem zrezygnowałam i będę miała barek.... postanowiła jednak zasłonić trochę kuchni tym barkiem :)

prześlij mi swojego maila, to wyslę ci projekt kuchni i cenę,żebyś mogła zobaczyć za jaką ilość mebli zapłacę tą kasę.... ;) bo cennika dokładnego nie mam przy sobie, został w Pl. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abuś a ile ty masz tam m2 tej trawy??

 

Kurczę piękna będzie taka trawa z rolki... oj kiedy ja się doczekam zielonego wokół domu??!!

 

ps. jakbyś miała jak się dowiedzieć ile metr będzie kosztował to będę wdzięczna... pewnie nie będzie mnie stać, ale wiedza o kosztach nie zaszkodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trawa cdn:)

ile?:) sama nie wiem, bo w jednej firmie mowili, ze trawy jest 200m, a w drugiej 160:D mysle, ze to zalezy od powierzchni pod obsadzenia, cena taka jak Ci pisalam na pw

mam taki naprawde malutki ogrodeczek, nawet jak na blizniaka maly:) gdyby nie skarpa byloby wiecej zieleni:)

 

Kasiu, no kuchnia zajefajna:) bardzo mi sie podoba, juz nie moge sie doczekac zdjec:) super!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...