Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak Kasia i Tomek budowali domek


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 613
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziewczyny chciałam powiedzieć,że decyzja zapadła:

SPRZĘT AGD ZAMÓWIONY I NIE MA ODWOŁANIA

 

Ostatecznie zdecydowałam się na piekarnik, mikrofale i zmywarkę siemens czarno-srebrne, lodówka Lg czarna, okap mastercook czarno-srebrny :wave:

 

Mam nadzieje,że wszystko dojdzie całe i zdrowe... żeby nie zaprzątać sobie głowy reklamacjami itp. :)

 

suuuuuuuuuuuuuuuper................... a wszystko dojdzie całe i "zdrowe" ;) nam doszło to i Wam dojdzie, teraz bardzo dobrze zabezpieczają takie towary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kasiu

 

ale sie dzieje u Ciebie, u mnie też i z tego względu nie mam czasu na forum, bo non stop trzeba podejmować jakieś decyzje, gdzieś jeżdzić, coś załatwiać. Moja kuchnia też w brazach więc sie nie przejmuj ;), tylko planuję zaznaczyć ją jakimś wściekłym kolorem płytek między szafkami ;) albo pomarańcz albo czerwień.

I moje AGD zamówione, przyjechało wczoraj, tylko została zmywarka. Zamawiałam na ceneo i jestem w szoku bo różnica w sklepie na kuch.mikro, piekarniku, okapie i płycie to ok 1000zł, dla mnie to masakra jakaś, tak jakbym zmywarke prawie, ze gratis dostała.

Będę zagladać.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

I moje AGD zamówione, przyjechało wczoraj, tylko została zmywarka. Zamawiałam na ceneo i jestem w szoku bo różnica w sklepie na kuch.mikro, piekarniku, okapie i płycie to ok 1000zł, dla mnie to masakra jakaś, tak jakbym zmywarke prawie, ze gratis dostała.

Będę zagladać.

 

pozdrawiam

Świetnie cie rozumiem, bo u mnie było to samo.

Ja zamawiałam rok temu, też przez internet cały sprzęt do kuchni i tak mi wyszło jak bym jedną rzecz miała za darmo . Ceny internetowe bez porównywania, i niczego nie musieliśmy przywozić, wszystko przyszło do domku:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inko, widzialam u Ciebie wspanialosci, sliczne drewno wybralas na gore, bardzo mi sie podoba:) i co? domek zaczyna przypominac domek, juz tam w glowie pewnie meblujesz;)

No do sypialni połowę mebli mam, muszę jeszcze dokupić szafe z drzwiami przesuwnymi, bo nie mam wejścia do garderoby prosto z sypialni, tylko z korytarza, to taka ogólna garderoba. A w sypialni chce mieć szafe na cała ściane - bardzo mi jej teraz brakuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forumki kochane, nowy temat, co na okna??? mam zagwozdke, bo u mnie wszystkie okna sa "wyjsciowe";) do ogrodka.

Jak je pozaslaniac:confused:, myslalam o rozwiazaniu Jaksie (ladne zdjecia salonu), ale zobaczylam super rolety rzymskie u AngelikiX..... jak sie sprawuja takie rolety w kontekscie - dzieciaki wybiegaja do ogrodu?

Co planujecie u siebie?

a tak poza tym - milego dnia!!!:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aba-m dobry temat. Ja mam pliski na oknach, które osłaniają okna wieczorem, kiedy w pomieszczeniach włączone jest światło.Jesli zasłonięte są w dzień w pomieszczeniu panuje półmrok, jeśli sa odsłonięte sąsiedzi nas "podglądają". Maż mnie strasznie morduje o wykombinowanie czegoś spełniającego funkcje tradycyjnej firanki, żeby w dzien pliski mogły byc maksymalnie podniesione i wpuszczały dużo światła a sąsiedzi nas nie widzieli.

Myślałam o firankach na szelkach z woalu, ale okien w częci salonowo jadalnej jest 2 plus 2 pary drzwi i nie chcę zeby zrobiło się dużo tego materiału i te długie firanki na oknach zakryją mi grzejniki. Myślałam o roletach rzymskich na oknach, a na drzwiach tarasowych firanki żeby się lepiej wychodziło na taras. Ale jak to bedzie wyglądało:confused:. Myślę że roleta na drzwiach tarasowych była by bardzo nie wygodna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Inku, wlasnie te rolety spedzaja mi sen z powiek, slicznie sie prezentuja, ale w domu raczej ich miec nie bede

co do plis - u mnie te w sypialniach dziewczynek to plisy blackout fabera, spelniaja zadanie, w pokoikach jest ciemno, ale nie zbyt ciemno. Sa z ladnego lekko zamszowego materialu, ale niestety nie stanowia jakiejs wielkiej ozdoby okna:) wiec dojda jeszcze firany

plisy na parterze odpadaja - okna sa za duze. Juz w sypialniach dzieci widze pewne niedociagniecia, dlatego na dole sie nie zdecyduje

moje najwieksze zmarwienie, zeby sobie nie zrobic wielkich firanozaslon:) bo mozna latwo przytloczyc caly pokoj

znalazlam cos slodkiego dla dzieci:)

http://www.decorina.pl/photos/inspirs/da92b44b203473883b6ccd0475470d30_b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny... ja tam w przerwie gotowania :)

 

Ja nakupowałam sobie firanki w Niemczech... chorowałam na rolety rzymskie... ale właśnie takie delikatne jak Aba pokazała wyżej. Więc do małych pokoików na górze kupiłam takie lekkie, zwiewne :D Nie są jakoś powalająco piękne, w sensie nie mają nic takiego szczególnego... są raczej takie proste. Do niebieskiego pokoju mam całą ecru właśnie w takie paseczki... chyba troszkę drobniejsze niż te ze zdjęcia Aby. A do pomarańczowego... też delikatniutkie, ale mają takie różowe kwiaty... w kolorze tych pasów na ścianach :)

Do naszej sypialni planuję "makarony" a tego jest pełno wszędzie więc na razie nie kupiłam jeszcze... ale kupiłam brązową, z takiej grubszej satyny zasłonę, którą powieszę po jednej stronie tylko... ale będzie pełnić funkcję tylko ozdoby :)

 

Na dół do zielonego pokoju mam takie a'la rolety rzymskie, ale nie będą ściągane tylko bardziej jak "panele" (fioletowe oczywiście ;) ) Nie wiem jak dokładnie to opisać :rolleyes:

Ale mam dylemat co do salonu, kuchni i jadalni. Bo to jest jedno pomieszczenie, więc wolałabym wszystko takie samo... i albo też kupię makarony z jakimiś ozdobnymi klamrami i jakoś je poszczepiam... albo panele. Moja siostra ma panele... są cudne... w balkonowym oknie wyglądają super (ona ma w salonie 4 wielkie balkonowe okna i ma na przemian powieszone całe białe i w delikatne paseczki panele). Ja chciałam zrobić tak jak ona ma... dałabym jej wymiary i kupiłaby mi. A w oknie kuchennym i od jadalni dałabym krótkie panele, ale problem jest taki,że mam dwie połówki okna a paneli musiałabym wziąć po 3 na okno... wtedy by na siebie nachodziły... ale obawiam się,że właśnie za mocno... a dwa byłby za wąskie i głupio by wyglądało...

ja potrzebuję raczej ozdób w oknach... mam rolety antywłamaniowe, więc na wieczór jak włączę światło nikt mnie nie będzie podglądał :wiggle:

 

A Ty Aba może pomyśl o makaronach... w salonie fajnie wyglądają i są teraz różniaste... na allegro widziałam takie ze zdobieniem u góry... pięknie wyglądają na żywo, bo moja przyjaciółka ma w salonie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kasiu

 

ale sie dzieje u Ciebie, u mnie też i z tego względu nie mam czasu na forum, bo non stop trzeba podejmować jakieś decyzje, gdzieś jeżdzić, coś załatwiać. Moja kuchnia też w brazach więc sie nie przejmuj ;), tylko planuję zaznaczyć ją jakimś wściekłym kolorem płytek między szafkami ;) albo pomarańcz albo czerwień.

I moje AGD zamówione, przyjechało wczoraj, tylko została zmywarka. Zamawiałam na ceneo i jestem w szoku bo różnica w sklepie na kuch.mikro, piekarniku, okapie i płycie to ok 1000zł, dla mnie to masakra jakaś, tak jakbym zmywarke prawie, ze gratis dostała.

Będę zagladać.

 

pozdrawiam

 

Hej Justyna faktycznie dawno Cie nie było :) Z tego co mówisz.... idziesz jak burza ;) Oby tak dalej...

 

U mnie sprzęt dojedzie na dniach. Ja na samej lodówce zaoszczędzę 600 zł. :lol2: Ceny różnią się kosmicznie :wiggle:

Dzisiaj dzwonili z Neo24 ,że lodówka przyjdzie pierwsza, a piekarnik i okap troszkę później... ale że lodówka waży prawie 110kg :jawdrop: to kazaliśmy ją zawieźć od razu na budowę (chyba jej złodzieje nie wyniosą ;) ) a reszta przyjdzie do teściów. Z drugiego sklepu w którym zamówiłam mikrofalę, zmywarkę i płytę na razie kompletują towar...

 

Zaraz lecę do ciebie zaglądać... mam nadzieję,że są nowe zdjęcia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, niestety nie widzę:(

ale za to widzę coś innego, już obkupiona jesteś:D zazdraszczam

dzięki Agulko za głos za makaronami, bardzo masz ładny pomysł na wykusz, u mnie niestety musi być coś surowo, prosto kanciastego:) jak cały wystrój domu;)

makarony widzialm cudnie wykorzystane u mojego .... Fryzjera:) nie śmiać mi się

wyglądają bosko, nie na oknie tylko jako lekki parawan w sitting area, biało srebrne a na ścianach są wspaniale tapety (jedyne 300£ za rolke;) oczywiście spytalam)

wszystko wyglada bosko glamour, srebrno i biało, ale kurcze jakoś nie widzę glamurawotosci u siebie:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My będziemy mieli na całej górze i w kuchni makarony, w goscinnym "stare" firanki a w salonie cóś takiego w wykuszu ............ http://wisan.pl/sklep/opis.php?id_of=1905

 

no, no fajne te w wykuszu :) Ja nie mam wykuszu, więc nie miałabym gdzie ich zawiesić :(

A makarony uwielbiam tak samo jak rolety rzymskie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, niestety nie widzę:(

ale za to widzę coś innego, już obkupiona jesteś:D zazdraszczam

Oj obkupiona i to bardzo... mam donice plecione, mam firanki i zasłonki, mam dodatki do łazienki na dole (do górnej jeszcze nie, ale pracuję nad tym :lol2: ) mam lampy na cały dół itp. ;)

nie mogę doczekać się kiedy zawieszę te firanki, żeby wam pokazać :) ale nie mam jeszcze karniszy, więc chyba nie szybko to będzie :cry: no i chyba zdecyduję się na te panele do salonu... mówię wam moja siostra ma pięknie w salonie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Agulko za głos za makaronami, bardzo masz ładny pomysł na wykusz, u mnie niestety musi być coś surowo, prosto kanciastego:) jak cały wystrój domu;)

makarony widzialm cudnie wykorzystane u mojego .... Fryzjera:) nie śmiać mi się

wyglądają bosko, nie na oknie tylko jako lekki parawan w sitting area, biało srebrne a na ścianach są wspaniale tapety (jedyne 300£ za rolke;) oczywiście spytalam)

wszystko wyglada bosko glamour, srebrno i biało, ale kurcze jakoś nie widzę glamurawotosci u siebie:(

 

Abuś ja się wcale nie śmieję z tego fryzjera...a raczej,że widziałaś u niego makarony. Wiesz... ja jak oglądam jakiekolwiek zdjęcia to najpierw patrze na tło, jak wchodzę gdzieś np. szpitala czy jakiegoś biura, szukam inspiracji... zawsze jakiś pomysł do łba wpadnie ;) Mój szanowny połówek śmieje się bardzo, kiedy np. wchodzimy do restauracji, a ja mówię "popatrz na ten żyrandol... taki bym chciała" :lol:

 

A u Ciebie makarony mogą dość fajnie wyglądać... no albo takie panele jak będą u mnie (mam nadzieję ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...