Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak Kasia i Tomek budowali domek


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 613
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

jakos sie nie moge przyzwyczaic, ze tutaj tak cichooooo:)

zgubny wplyw forum, po watku "kuchnianym" zakupilam takie oto cos

http://www.all4home.pl/4-podkladki-31x44-cm-boogie-roses-8-kolorow.html

kolor bezowy;) jakze niepopularny:) ale mnie sie podobaja i po naplywie gotowki mam zamiar dokupic tez bieznik

Edytowane przez Aba-m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Hej dziewczynki :D

 

Nie ma mnie na forum bo wciąż brakuje mi czasu!!! Staś wcale nie tylko je i śpi, ale wciąż potrzebuje towarzystwa :p Zrobił się rozmowny, wszystko go interesuje i uwielbia noszenie na rękach :wiggle: poza tym był mój połówek, robiliśmy chrzciny ;) i mieliśmy dużo biegania by pozałatwiać sprawy.

 

Dobra wiadomość jest taka,że Połówek w końcu zrozumiał,że czas wracać do Pl. i pomału szuka już pracy, więc jest szansa że niebawem będziemy w końcu w trójkę a nie tak na odległość :rolleyes:

a budowa została na szarym końcu tej długiej listy naszych spraw :p i dopóki Tomek nie weźmie dłuższego urlopu to nie ma szans żeby coś ruszyło, bo ja całymi dniami z dzieckiem i nie mam jak pojechać żeby coś tam porobić!!

 

będę zaglądać jak najczęściej :D obiecuję :D

 

Aba i Agulka jak się mieszka?? jak ja wam zazdroszczę :wiggle:

 

buziaczki dla was wszystkich, bez wyjątku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D wszelki duch;) a jednak jestes

nie znikaj na tak dlugo, bo sie poryczymy :cry:

a zupelnie powaznie, mam nadzieje, ze juz niedlugo bedziecie razem:D i moze nawet znajdziecie czas na odwiedziny:)

 

jak sie mieszka?

wporzo jak mawia nasz znajomy;) poza faktem, ze jestem ciagle chora :D zmiana klimatu itp;)

chetnie zamiescilabym zdjecia w albumie bo i zaslony sa i firany i dywany itp;) ale nie mam dobrego aparatu i nawet jak cos wklejam to wyglada zalosnie:D

do poczytania:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kasiu !!!

Dawno mnie u Ciebie nie bylo a tu proszę co ja się dowiaduję .....maluszek przyszedł na świat:):)

GRATULACJE!!!!! i wszystkiego dobrego :) Szkoda ,że teraz będziesz miała mniej czasu na wpadanie na FM

ale jak tylko czas pozwoli ,to mam nadzieję ,że będziesz zaglądać i nas informować co u Ciebie i maluszka słychać?:rolleyes:

Pozdrawiam cieplutko papapa!!!!:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe:) to moze ja sie przyznam, ze dywany to sa - ale tylko w pokojach dzieciakow (te zdjecia juz byly;))

jeden dywan w salonie to tzw. wyniszczarka, czyli - dla dzieciakow do zarysowania, wymiotowania i .. itp;) przywiozlam go jeszcze z uk i mam zamiar dobic przed zakupem nowego

nie wiem, czy tylko ja tak mam, ale zakupy fajnie szly przezd przeprowadzka, juz na miejscu okazalo sie, ze pieniedzy brak i musimy zacisnac pasa;) wiec ciagle nie mam szafy w wiatrolapie i spizarni, mebli w sypialni i i i i lista jest dluga:)

 

zaslony mam i na poczatku strasznie ich nie lubilam, zaraz po montazu chcialam zdejmowac - z tych nerwow wymyslilam patent na spinanie zaslon jesli wszelkiego rodzaju chwostow i zapiec w domu brak

uzylam zwyczajnych opasek do wlosow;) musze Wam to pokazac, bo sprawdzily sie z praktycznego punktu widzenia i juz zostaly:D

tak wyglada zaslona upieta opaska do wlosow:cool:

photo (1)..JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejo, wlasnie podgladam u Ciebie, zstanawialam sie czy juz wybralas drzwi:)

zaslony sa ok, tylko bylam przyzwyczajona do widoku trawy, nieba itp, a tu nagle wszystko mi poznikalo pod ciezkimi materialami;)

teraz jestem zadowolona, jest tak jakos intymniej w domku:) bardziej domowo

na scianie sa takie smieszne kwiatki z metalu:)

http://www.habitat.co.uk/fcp/product/browse/Floral-wire-wall-decoration/997671

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Hejka :)

Ja jak zwykle tylko na chwilę :oops:

Muszę się pochwalić,że podjęliśmy decyzję o powrocie na stałe do Pl. Mój połówek jeszcze posiedzi w Irl. na grudnia i już po świętach nie ma zamiaru wracać tam :cool: :cool::cool: ależ ja się cieszę :wave: :wave: :wave:

Rozmawiał nawet ze swoim tatą i ten powiedział,że jak on zjedzie na zimę do Pl. to podgonimy prace na budowie,żebyśmy jak najszybciej mogli zamieszkać na swoim :yes: pewnie na początek bez wykończonych podłóg na górze w małych pokojach i na pewno bez kostki i ogrodzenia... ale a to NA SWOIM

 

Teraz zbieramy pilnie na kuchnię,żeby w końcu ją zamontować i za dwa tyg. mamy w planach pomalować salon... może zdążymy też sypialnię zanim połówek znów odleci ;) bo do grudnia nie daleko, a ja sama nie dam rady wszystkiego zrobić, więc musimy intensywnie wykorzystać te dni kiedy będzie w kraju ;) i nie mylić z czymś zbereźnym... mowa o pracach na budowie :D

 

 

Znikam bo zaraz dziecko mi się obudzi... marudne cały dzień bo lekko przeziębione... cały dzień nie spało a usnęło przed 19 :bash: teraz się wyśpi i w nocy będzie wojował a mama będzie :sleep: :sleep:

 

miłego wieczorku!!!

 

ps. Inka zaglądam do ciebie... a Aba... kurcze ty to masz pomysły. ta opaska na zasłonach wygląda super, i to na ścianach też, no i te kanapy itp... ach kiedy ja będę na tym etapie!!??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasieńko kochano no to super wiadomosc że wracacie na stałe do Polski,że w końcu mężuś bedzie przy Was.:) Pewnie że najważniejsze to zamieszkac na swoim w domku,,własnym ,ale ciasnym'' :D

Oj skad ja to znam.Moj dzidziuś tez dzis cały dzien byl marudny,płakał mi non stop,nie mogłam go z mężem uspokoic chyba dostał kolki.Teraz zasnał :sleep:wiec mogłam napisac do Ciebie.

Jak tam Twój Staś?? Pewnie rośnie jak na drozdzach.:)Ile już ma?? A i zapomnialam cię spytac gdzie rodziłaś w Polsce czy w Irl ???

Pozdrowionka.Całujemy cie z cała rodzinką :hug:

 

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?150997-Nasza-rozbudowa-i-przebudowa-starego-domu&p=4379297#post4379297

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej lea :D

 

Współczuję ci tego płaczu... najgorsze jest to,że kiedy twoje dziecko płacze a ty nic nie możesz zaradzić to siedzisz i płaczesz razem z nim :bash: straszna jest taka bezsilność... my na szczęście kolki mamy za sobą... :D ale też był to okropny okres!! My niestety mamy problem z niedoborem wit. D3 i ciągle jeździmy do lekarza który się specjalizuje w leczeniu "krzywicy" i wszystko jest na dobrej drodze, choć Staś jest często z tego powodu rozdrażniony... no ale od samego początku jest leczony, więc teraz tylko trzeba czasu na całkowite wyleczenie, a już pomału widać efekty :lol: :lol:

 

Stasinek urodził się w Pl. i od urodzenia jestem z nim tu... na razie u mamy a mężulek z doskoku, ale na szczęście już niebawem będziemy razem :wave:

 

A ty gdzie rodziłaś?? Jesteście nadal w Irl.?? Kiedy się planujecie przeprowadzić do domku nowego?

 

buziaki i pozdrowienia dla Patryczka i jego mamusi od nas!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...