Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak Kasia i Tomek budowali domek


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 613
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hejka Kasiulakp

Nareszcie mam chwilke zeby Ci odpisac.Tak to prawda najgorsza jest ta bezsilnośc i płacz dzieciątka.:(Naszego maluszka mecza kolki od tyg.ale już jest lepiejJezeli znasz jakies sprawdzone sposoby to prosze napisz.Nie zartuj nawet że mozna miec problemy z niedoborem witaminy D3.No to juz zaczynam sie bac.Ja podaje Patrykowi przez smoczek od butelki witaminke-mam nadzieje że dobrze robie?!? Nie przejmuj sie Kasiu wszystko bedzie dobrze.

Ja rodziłam w Irlandii.I musze ci powiedziec że jestem bardzo zadowolona z porodu :wiggle:super opieka, jedzenie wyśmienite,pielęgniarki na zawołanie.Az żal było wyjezdzac z tego szpitala (łezka mi poleciała tak sie zżyłam z niektórymi pielegniarkami).:D Tak jestesmy dalej na ,,Zielonej Wyspie''.Nie mam pojecia kiedy zamierzamy sie przeprowadzic.Może za dwa lata... My tez cały czas myslimy o powrocie do kraju i bijemy sie z myślami czy w Pl bedzie nam dobrze ???? Bardzo się ciesze że twój małżonek niedługo dołączy do Was.

 

 

 

Całuski dla Ciebie i Stasia :):):)

 

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?150997-Nasza-rozbudowa-i-przebudowa-starego-domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj kolki:( wspolczuje

moja mlodsza plakala przez 3 miesiace, prawie od urodzenia, w sumie do tej pory nie wiem dlaczego, maly szok - bo starsza byla bezproblemowa w obsludze;)

trzeba przeczekac

latwo sie pisze po czasie, a przeciez do tej pory pamietam bezsilnosc i napiecie w calej rodzinie

nam pomagal odrobine odkurzacz i ostatecznie krople na kolke z Kanady, w jakis dziwny sposob byly lepsze niz specyfiki z Polski i UK

trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
Hej lea :D

 

Współczuję ci tego płaczu... najgorsze jest to,że kiedy twoje dziecko płacze a ty nic nie możesz zaradzić to siedzisz i płaczesz razem z nim :bash: straszna jest taka bezsilność... my na szczęście kolki mamy za sobą... :D ale też był to okropny okres!! My niestety mamy problem z niedoborem wit. D3 i ciągle jeździmy do lekarza który się specjalizuje w leczeniu "krzywicy" i wszystko jest na dobrej drodze, choć Staś jest często z tego powodu rozdrażniony... no ale od samego początku jest leczony, więc teraz tylko trzeba czasu na całkowite wyleczenie, a już pomału widać efekty :lol: :lol:

 

 

 

Stasinek urodził się w Pl. i od urodzenia jestem z nim tu... na razie u mamy a mężulek z doskoku, ale na szczęście już niebawem będziemy razem :wave:

 

A ty gdzie rodziłaś?? Jesteście nadal w Irl.?? Kiedy się planujecie przeprowadzić do domku nowego?

 

buziaki i pozdrowienia dla Patryczka i jego mamusi od nas!!!

 

Gratuluje wam synka nie wiedziała że macie u nas też się powiększyło i mam synka Michała ma już 3 miesiące ale na nowym domu nie mam jeszcze internetu i tak z doskoku u znajomych korzystam :) Pozdrowienia i niech maluszek się zdrowiutko chowa. Dzięki za namiary na pana od schodów też u nas robił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie, moze gdzieś tam była na nie odp. ale przyznam, nie czytałam dokładnie.... jeśli nadal aktualny jest ten narożnik w kolorze cappucino - jestem ciekawa gdzie taki mogę naleźć (na zdj. był biały) bardzo mi sie podobał.

i drugie: czy ten kamyczek na klatce schodowej jest biały???

 

między wierszami wyczytałam ze u Ciebie nowy członek rodziny, gratuluje!!!:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie, moze gdzieś tam była na nie odp. ale przyznam, nie czytałam dokładnie.... jeśli nadal aktualny jest ten narożnik w kolorze cappucino - jestem ciekawa gdzie taki mogę naleźć (na zdj. był biały) bardzo mi sie podobał.

 

Witaj agnieszka :) Ten narożnik zamawiam prosto od producenta... po znajomości, więc sporo taniej niż w sklepie. Ale wiem,że na allegro takie były i jak wpisałam w google to też wyskoczyły mi sklepy z tymi narożnikami. Nazywa się eldorado, więc wpisz w allegro to na pewno znajdziesz :yes:

 

i drugie: czy ten kamyczek na klatce schodowej jest biały???

 

Ten kamień nie jest biały... tak wygląda, ale przy białej ścianie widać jego dokładny kolor. Moim zdaniem jest to, bardzo podobny kolor do "magnolii" z Dulux... ja mam cały hol pomalowany właśnie tą farbą i ściany są prawie w identycznym kolorze jak właśnie ten kamień. A moja koleżanka ma w domu białe ściany a na jednej ma ten kamień i widać wtedy prawdziwy kolor kamienia. Z połączeniem białych ścian ma taki "budyniowy" odcień ;)

 

Dziękuję w imieniu moim, Połówka i Stasia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...

CZESC KOCHANE

Na początku chciałam przeprosić,że nikomu nie napisałam życzeń na swięta i nowy rok... teraz życzę wszystkim, spełnienia marzeń, radości i samych szczęśliwych chwil w swoich domkach w 2011 roku :)

i jednoczenie dziękuję za życzenia od Was!!!! miło mi,że o mnie pamiętacie mimo że rzadko ostatnio tu bywam :oops::oops::oops:

 

Wiem, wiem obiecałam zaglądać częściej, ale naprawdę czasu mi brak... mały jest tak absorbujący, szukam pracy, kładziemy podłogi i dnia brakuje:bash:

postaram się jak najszybciej wkleić kilka zdjęć podłóg... chociaż jeszcze nie polakierowane :D

do końca stycznia podłogi powinny być skończone, wtedy montujemy kuchnię i mam nadzieję,że w lutym się przeprowadzimy :wave::wave::wave:

 

Misiu się obudził, więc znikam... pozdrowienia dla wszystkich :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZESC KOCHANE

Na początku chciałam przeprosić,że nikomu nie napisałam życzeń na swięta i nowy rok... teraz życzę wszystkim, spełnienia marzeń, radości i samych szczęśliwych chwil w swoich domkach w 2011 roku :)

i jednoczenie dziękuję za życzenia od Was!!!! miło mi,że o mnie pamiętacie mimo że rzadko ostatnio tu bywam :oops::oops::oops:

 

Wiem, wiem obiecałam zaglądać częściej, ale naprawdę czasu mi brak... mały jest tak absorbujący, szukam pracy, kładziemy podłogi i dnia brakuje:bash:

postaram się jak najszybciej wkleić kilka zdjęć podłóg... chociaż jeszcze nie polakierowane :D

do końca stycznia podłogi powinny być skończone, wtedy montujemy kuchnię i mam nadzieję,że w lutym się przeprowadzimy :wave::wave::wave:

 

Misiu się obudził, więc znikam... pozdrowienia dla wszystkich :lol2:

 

Pozdrowienie dla Ciebie i Stasia:hug: ściskam Was mocno, no i wiesz wsio będzie w pożo;) jeszcze chwileczkę jeszcze momencik i będziecie caaałą rodzinką raazem we własnym piknym domciu:hug::hug::hug: opiekuj się maluchem i ten, no wiesz ;) cały czas do przodu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Hej wszystkim!!

Podłoga się robi... tzn. deski już dawno są, ale lakierujemy ją jeszcze, bo musimy nałożyć 3 warstwy lakieru a między każdą trzeba odczekać minimum 18 godz.

Ale już blisko końca :lol2::lol2::lol2:

Pokażę wam kilka fotek... choć nie jest jeszcze skończone :yes: (te zdjęcia jeszcze z przed lakierowania)

Sypialnia

http://www.empikfoto.pl/albumy38/405111/852929/previews/39273641_583.jpg

http://www.empikfoto.pl/albumy38/405111/852929/previews/39273636_582.jpg

garderoba

http://www.empikfoto.pl/albumy38/405111/852929/previews/39273630_581.jpg

pokoik Stasia

http://www.empikfoto.pl/albumy38/405111/852929/previews/39273613_579.jpg

i pomarańczowy

http://www.empikfoto.pl/albumy38/405111/852929/previews/39273602_577.jpg

a to mój kamień :)

http://www.empikfoto.pl/albumy38/405111/852929/previews/39273273_547.jpg

http://www.empikfoto.pl/albumy38/405111/852929/previews/39273270_546.jpg

Poza tym MAMY KUCHNIĘ :wave::wave::wave::wave: zdjęcia pokażę ale nie dziś bo nie mam jeszcze ich wgranych do albumu internetowego... poza tym brakuje jeszcze płytek, okapu i barek nie jest skończony, ale mi już się podoba :p może i pospolita i taka jak wiele innych, ale taką właśnie chciałam i uważam że jest piękna :p

 

niebawem kolejna dawka fotosków :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka!!

Celino napisałam kilka słów u Inki :)

Zdjęcia kuchni będą jak tylko je zgram na kompa... nie mam teraz jak tego zrobić, bo po pierwsze chcę,żeby mi dokończyli montaż (zostały drobnostki do zrobienia) po drugie na razie nie chcę zgrać tych zdjęć bo jestem przy kompie siostry, muszę podłączyć swój a po trzecie jak nawet jestem chwilę przy swoim kompie to zaraz Staś mnie "woła" i muszę lecieć :)

 

Ale postaram się za max. 2-3 dni wkleić parę fotek kuchni... powiem tylko tyle,że wyszła suuuper!!! Tylko jeden kwas wyszedł wczoraj. Przyjechali jeszcze mi dokończyć barek, który zachodzi trochę pod jedną z szafek wiszących a pod tą szafką miały być te podświetlane półeczki... i teraz nie wiem jak to zrobić bo półeczka się nie mieści... jedną montować pod drugą wiszącą szafką to zuperłnie bez sensu... a powiesić dwie tylko wyżej niż planowałam też mija się z celem bo będzie to wyglądać jakby opierała na tym barku, z zrezygnować z tego też bez sesnu bo kable mam wyciągnięte i mam dziurkę z kablem w płytkach :bash: hmmm... pewnie nie wiecie o co chodzi, ale nie wiem jak inaczej to wytłumaczyć... w każdym razie półeczki facet zrobił inne niż twoje i dlatego się nie mieszczą, poza tym to jego przeoczenie bo to on robił projekt i on powinien wiedzie,że to będzie kolidować, więc muszę do niego jechać i załatwić tą sprawę. Widzę jedno rozwiązanie, ale musiałby zrobić inne półeczki... takie jak twoje były :)

 

może jutro będę na budowie to pstryknę jeszcze parę zdjęć i pokażę wam w czym problem ;)

 

A jak twoje samopoczucie w tej Łodzi? Kupiliście już mieszkanko??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...