Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak Kasia i Tomek budowali domek


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 613
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

kasiulakp piekny domek i pięknie zapowiadające się wnętrza. Będę zaglądać :D . Mam prośbę, mogłabyś podać mi namiary na sklep z tymi obrazami, które będą wisiały w salonie :D

 

Witam w moich skromnych progach :D

obrazy kupiłam na niemieckim eBay, ale coś nie mogę znaleźć konkretnie tych :roll:

to link do wszystkich obrazów, tego użytkownika od którego kupiłam ja (chyba od niego...bo w sumie to moja siostra mi je zamówiła)

http://cgi.ebay.de/INKL-RAHMEN-LEINWAND-PORTO-BILDER-105x35-22303_W0QQitemZ170461349225QQihZ007QQcategoryZ108300QQcmdZViewItemQQ_trksidZp3911.m7QQ_trkparmsZalgo%3DLVI%26itu%3DUCI%26otn%3D3%26ps%3D6%26clkid%3D8810606878044052522

 

Aaa... ale musisz wiedzieć,że to są takie "plakaty" na płótnie które samemu trzeba oprawić w ramę :lol:

 

jeśli nie znajdziesz ich to może poszukaj u innego sprzedającego :lol:

 

No i zapraszam częściej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiulakp odpisuję Ci u Ciebie, bo pewnie byś nie znalazła moje odpowiedzi w moich komentarzach :wink: Taka mała prośba , by komety były w komentarzach, bo dziennika nie chcę zaśmiecać :lol: :wink:

 

hej... wpadłam dzisiaj z rewizytą :D

u Ciebie też fajnie się wykańcza... łazienka w ecco... pięknie kolorowa :lol: ale coś strasznie nas zaniedbałaś... napisałaś,że już skończona, ale zdjęć nie ma :roll: więc czekamy, na efekt końcowy, bo te zdjęcia w trakcie prac mnie nie zadowalają :oops:

no i czekam też na zdjęcia dolnej :D a tak przy okazji... jakie to płytki??

ps. super panel prysznicowy... ja chciałam coś takiego, ale te porządne trochę kasy kosztowały... więc kupiłam baterie do kompletu wannowej i umywalkowej oraz "rurkę" i mam tańszy panel :wink:

 

Łazienki wykończonej na razie nie pokazuje, bo chcę ujawnic ją jak będą fugi i sciany pomalowane........... czyli juz niedługo :wink:

Co do panela prysznicowego to NIE BYŁ drogi 8) bo na drożyznę to mnie nie stać :oops:

Co do płytek dolnej łazienki to kolekcja Delice z Domino

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie: czy plytkarz nie narzekal przy ukladaniu wodentica na krzywizny?co planujecie o ile wogole planujecie dac na cokolik?jaki kolor fugi zastosowliscie do koloru orcha?i za ile wam sprzedano duzy format?

 

oj same pytania... :lol:

płytkarz powiedział, że są trochę krzywe, ale na szczęście mamy takiego, który więcej robi niż gada, jak tysiące pseudo fachowców :D

na cokolik planujemy listwy przypodłogowe w kolorze płytek, pod którymi od razu można schować kable od tv, kina domowego itp.

nie pamiętam jaki kolor fugi daliśmy... a właściwie nie wiem :roll: bo fugę kupowała moja mama :wink:

a ten większy format zamawiałam u gościa z allegro, który dał mi cenę 103zł/m2 wtedy kiedy kupowałam te płytki to była nowość i w normalnym sklepie po rabacie zaproponowano mi 126zł. więc te 103 to była prawdziwa okazja. Przywieźli mi to za darmo bo zamówiłam od razu organze do łazienki i aleksandrie do łazienki teściów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u nas... pada śnieg :evil: :evil: :evil: :evil:

 

Kurczę, nie wiem co spakować jadąc do Pl. na święta, bo u nas leje już dwa dni, zimno, buro i ponuro :x i boję się,że w Pl. może zmienić się pogoda jak u nas :cry:

Przecież jeszcze 3-4 dni temu było u nas ponad 20 stopni i słoneczko :D a z dnia na dzień tak pochłodniało :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy... zbliżają się Święta Wielkanocne, wiele z was będzie miało zbyt wiele do zrobienia w kuchni :D i nie zaglądnie do mnie przed samymi świętami, dlatego już dzisiaj pragnę złożyć wam życzenie

 

Zdrowych, wesołych, rodzinnych i spokojnych Świąt Wielkanocnych, pełnych radości i szczęścia... a w lany poniedziałek niech nie zabraknie wam wiader z wodą :p

 

http://www.empikfoto.pl/albumy38/405111/852929/previews/33090455_wielkanoc_stroik__3_.jpg

 

(stroik robiony w tamtym roku własnoręcznie :D )

 

WESOŁYCH ŚWIĄT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...