Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nocleg w Wiedniu


Recommended Posts

a czy ktoś wie o noclegu w Bratysławie i połączeniu z Wiedniem? Chcemy jechac na kilka dni na zwiedzanie i pomyslałam, że taka opcja mogłaby być tansza... ? Poza tym nie chcemy wjezdzać do Austrii samochodem, bo mamy gaz a oni jakies dziwne przepisy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślalam o noclegu w Bratysławie, ale ostatecznie wybrałam hostel w Wiedniu, bo był niewiele droższy od tych w Bratysławie a przynajmniej na miejscu. Auto zostawilismy pod hostelem a po Wiedniu jeździlismy wszędzie metrem. To jest bardzo wygodne rozwiązanie, bo nie trzeba szukać parkingów. Kupujesz bilet całodobowy i mozesz jeździć do woli ;) A przystanki są przy wszystkich ważniejszych zabytkach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ktoś wie o noclegu w Bratysławie i połączeniu z Wiedniem? Chcemy jechac na kilka dni na zwiedzanie i pomyslałam, że taka opcja mogłaby być tansza... ? Poza tym nie chcemy wjezdzać do Austrii samochodem, bo mamy gaz a oni jakies dziwne przepisy...

 

pomiędzy Bratyslawą a Wiedniem kursują non stop pociągi, przejazd kosztuje chyba coś koło 15€ i trwa ok. 1 godz.

Można też zrobić kurs statkiem :lol: , jak znajdę jutro stary katalog to zobaczę ile kosztuje.

Nie wiem czy noclegi w Bratysławie będą dużo tańsze, bo Słowacy też nie są głupi, wiedzą, ze ludzie chcą u nich spać, żeby dojechać do Wiednia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcemy jechac na kilka dni na zwiedzanie i pomyslałam, że taka opcja mogłaby być tansza... ?

 

Ta opcja, z pewnością nie jest tańsza. Hotel *** w Wiedniu kosztował taniej niż podobny w Bratysławie.

 

Dodatkowo czas stracony na dojazd w obie strony, fakt,że zawsze musisz przyjść na dworzec kilka minut wcześniej, a potem jeszcze dotrzeć do hotelu,powoduje,że tracisz w ten sposób 3-3,5 godziny dziennie.

 

Wiedeń jest piękny, polecam wszystkim, którzy nie byli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

Nie wiem, czy temat jeszcze aktualny, ale możesz zerknąć na http://www.oekotel.com - to jest "sieć" 3 hoteli w okolicy Wiednia (ok. 15 km), ze stosunkowo łatwym dojazdem do centrum (autostrada).

 

Nocleg ze śniadankiem kosztował chyba ok. 20 Euro za osobę dorosłą.

 

2 lata temu była tam nawet obsługa w języku polskim.

 

Tylko obawiam się, że na weekend majowy może tam już nie być miejsc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 1 year później...

Witam,

 

musze przyznac, ze znalezienie porzadnego apartamentu dla rodziny z dziecmi jest naparwde trudne, ale ja akurat mialem takie szczescie, ze znalazlem naprawde w korzystnej cenie apartament na stronie http://www.star-apartments.at

Pokojnie sa naprawde bardzo przytulne, czyste, super lokalizacja, polecam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...
Witam wszystkich

Mam prośbę może ktoś z Was kochani ma namiary na tani nocleg w Wiedniu, będę bardzo wdzięczna, chodzi mi o weekend majowy dla 3 osób :) :) :)

 

Witam wszystkich

Mam prośbę może ktoś z Was kochani ma namiary na tani nocleg w Wiedniu, będę bardzo wdzięczna, chodzi mi o weekend majowy dla 3 osób :) :) :)

Proponuję stronę w języku polskim :wtf:

miłą obsługę w języku polskim :welcome:

i atrakcyjne apartamenty w Wiedniu więcej info http://www.enoclegi.biz/wieden

noclegi Wiedeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...