Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze Ani


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ehh powiem ci, że nie wiem co robić z wodą w wykopie.. Nasz wykonawca nie pozwala nam wcześniej kopać tylko dopiero w dzień lania ław, właśnie po to, żeby nie napadało w te ławy. Boi się tego bardzo. Ale dziś będzie u nas na działce, mogę go zapytać co sądzi o twoim rozwiązaniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kierbud podpisał wam objęcie budowy swoim nadzorem? To jak może nieodbierać telefonów? :o :o :o

 

Zapomniałam zapytać mojego majstra o tą waszą wodę gruntową.. Tyle rzeczy wyszło na tej budowie i jeszcze przyjechał gość od betonu i jeszcze od koparki i bał się że nas okradli bo zgubił klucze.. Ale zaczynamy we wtorek po świętach to zapytam wtedy..

 

Poczytaj sobie o uziemieniu fundamentowym, podobno bardzo dobre rozwiązanie, tylko trzeba się na nie decydować w trakcie robienia fundametów. Ja mojemu majstrowi dałam materiały, ma rozważyć, a koszty dodatkowe praktycznie żadne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :)

na co te bloczki u was? Na fundamenty?

jaki u was etap budowy? Jak możesz daj jakieś zdjęcia - porównam sobie z moją budową :)

 

cieszę się, że udało wam się ruszyć mimo tej wody w wykopach - moja koleżanka ktora teraz buduje miała taki sam problem. Rozwiązali to tak jak wy - czyli suchy beton :)

Edytowane przez Pan&PaniSmith
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj atija :)

Wpadłam z rewizytą a tu robota posuwa się do przodu w tempie bolida F1 ;)

Wiesz co, ja zdjęcia wrzucam najpierw tu w rozmiarze jaki chcę a potem tylko kopiuję link do posta. Nauczyłam się jeszcze przed zmianami forum i teraz z mojego kompa jakoś nie specjalnie mi wchodzi (nie tak ja chcę:cool:)

Pozdrawiam i oczywiście kibicuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra co?

Dzisiaj chłopaki będą układali drenaż opaskowy bo bez niego kiepsko widzę te nasze ławy. Chociaż teraz nie ma już na działce wody .Chyba jednak trochę za wcześnie zaczęliśmy kopać. Ziemia nie była do końca rozmarznięta i jak mróz puszczał to cała woda z działki leciała w wykopane doły. No nic, ważne, że temat opanowany i robota idzie do przodu. Żeby tak jeszcze było trochę cieplej:( Wczoraj jak stałam chwilkę na budowie to mi było szkoda tych moich Bobów. Zimno jak jasna chole... a tam jeszcze jakiś przeciąg ciągle jest:eek:

Trzeba będzie sadzić thuje i to szybko:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...