Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze Ani


Recommended Posts

Hejka ,

Trochę przyspałam z tematem ale chcę się upewnić czy ostatecznie zdecydowaliście się na kołki czy nie , bo wiem że miałaś wątpliwości , jeśli mogę cos doradzić to lepiej dajcie kołki bo przy tak dużej inwestycji 100 czy 150 zł was nie zbawi .

Ostatnio był u nas znajomy który pracuje w firmie która robi elewacje i mówi żeby kołkować bezwzględnie bo spotkł się już z trzema przypadkami gdzie na niekołkowanym domu cała ściana "zjechała" . Na szczęście nie obiła tego ich firma.

 

Jeśli chodzi o listwy startowe ,to nie bardzo masz czego żałować , my co prawda zamontowaliśmy u siebie ale te listy to badziewie straszne , podobno teraz mało kto je montuje .Z tego co wiem to Zamiast tego zawijają siatkę od spodu i zaciągają klejem .

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

 

Jeśli chodzi o listwy startowe ,to nie bardzo masz czego żałować , my co prawda zamontowaliśmy u siebie ale te listy to badziewie straszne , podobno teraz mało kto je montuje .Z tego co wiem to Zamiast tego zawijają siatkę od spodu i zaciągają klejem .

 

:)

 

Listwy wykonane sa z perforowanej blachy aluminiowej wiec nie wydaje mi sie zeby bylo to jak piszesz badziewie ..... nie chodzi tez o ich urode , ale stosuje sie je w konkretnym celu .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listwy wykonane sa z perforowanej blachy aluminiowej wiec nie wydaje mi sie zeby bylo to jak piszesz badziewie ..... nie chodzi tez o ich urode , ale stosuje sie je w konkretnym celu .....

 

Najpierw sprawdziłam sobie jak wygląda blacha perforowana :oops:

Listwy startowe które my kupiliśmy na pewno nie są z takiej blachy , napisałam że to badziewie dlatego że te listwy które są u mnie są aluminiowe a dokładnie takie :

 

listwa.jpg i one niestety są fatalnej jakości , bardzo się wyginają i mocniejsze ich dotkniecie powoduje ich deformację , ale to moja opinia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Pawciuniu

Nie zaluj wydatku jak juz zalozylas je na domek to zawsze jakas ochrona jest i przed szkodnikami i styropian tez lepiej jest osadzony ... nie wiem jakie masz styro na domku u mnie bedzie 20 cm. grafit frezowany ( pioro i wpust ) samo ukladanie takiego styropianu nie jest latwe jeszcze przy moich wymyslach , ze maja wszedzie Panowie przy otworach okiennych i drzwiowych robic " L " co dodatkowo umila im zycie dlatego listwa startowa tez bedzie im pomocna po prostu latwiej bedzie dokladac kolejne kawalki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yuczka znalazlam .... ja nie znajde :cool:z pod ziemi a zalatwie ..... ale oczywiscie nie na miejscu , zaden sklad w okolicy nie prowadzi ( listwa cokolowa na 203 mm) wiec zamowilam przez internet az z Koszalina dostawa przyszla dosc sprawnie w ciagu 2 dni otrzymalam towar - lacznik gratis !!! ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rzesz ty, Orzeszku... Nieźle :) Taki kawał ściągać styro... Trzeba było poszukać jakiegoś lokalnego producenta może... Oni na 100% pocięli by styro tak, jak chcesz ;)

Przy dużych ilościach się opłaci producentowi nawet puścić transport za free :)

Mi przywozili transport za free, bo jechał cały furgon od producenta i miał pod drodze, to zwalił mi kilkanaście paczuszek na działkę :D

Listwy startowe mam z blachy stalowej, nie alu. Alu faktycznie mogą być miętkie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...