Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze Ani


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ano urlopik :D

Tyle, że nie za bardzo mogę wypoczywać i się byczyć, bo codziennie coś do załatwienia jest. Kombinujemy z kredytem i już końcówka uruchomieniowa, więc najwięcej latania :/

No i autko się pruchniczy, więc co rusz coś trzeba poprawiać, aby jeszcze te kilka m-cy pożyło, aż się uda uzbierać na nowsze jakieś i w lepszym stanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martinezio mimo wszystko to urlopik jest ..... i do pracy nie trzeba sie zrywac bladym switem , przynajmniej ja sie zrywam bladym .... a teraz to juz nawet czarnym ..... bo jak wychodze z domu o 5 rano to ciemno na zewnatrz ..... wiec nie marudz tylko wypoczywaj aktywnie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmęczenie jest, znielubienie Pana Szefa tez robi swoje. Kolor jest w miarę ok.Tylko całość nie bardzo mi gra, wiesz, kolor domu, dachówki, podbitki.Niby wszystkie są ok , ale jako całość nie bardzo mi leżą.

A...... może się czepiam, bo mam dziś kiepski humor ;), jutro może będzie ładniej ?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co się stało, ze kiepski humor masz? Dzieci do szkoły i to Cię martwi?;)

A pochwalę Ci się!!! Po raz pierwszy coś wygrałam!!! I to w konkursie muratora "Śmieszna historia na budowie" Wiem, wiem, wcale nie była to taka śmieszna historia, ale że konkurencja niemalże zerowa to się udało:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób zdjęcia z większej perspektywy.

Jak Ci się nie zacznie podobać to zawsze możesz przemalować.

Jak dla mnie pierwsze wrażenie ok:).

Ja już na swój grunt patrzeć mogę, ale na tynk przyjdzie jeszcze mi poczekać.

A propo szkoły, Paweł też idzie....

Ale za cztery lata:)

Teraz chodzi po domu z pieluchą tetrową w dłoni i sobie nuci coś pod nosem.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko kolorek :) Co do dachówek, to chyba faktycznie w brązie, lub graficie były by ciut bardziej pasujące, ale to mały szczegół. I tak Ci się wkrótce opatrzy i znudzi :>

 

U mnie córa poszła do 1 klasy właśnie. Dziś był ciężki dzień. Nowe miejsce, nowi ludzie, stres wyłaził aż do wieczora w postaci bólu głowy :/ Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...