Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze Ani


Recommended Posts

Ja z młodszą już niestety nie mam wyboru:( A też jak to ująłeś: "nie przemawia do mnie...";)

Starsza też realizuje nową podstawę programową i jest pierwszym rocznikiem, który nowy egzamin gimnazjalny będzie pisać...

A kiedyś było tak fajnie: 8 klas, liceum 4... To były czasy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

:D cześć

 

Szkolne przygody naszych dzieci przeżywamy bardziej niż własne, też tak macie?:D

Arek ok, w klasie jest trzydziestu :rolleyes: młodych mężczyzn. Sam testosteron, szok;) Jak te nauczycielki to ogarniają?????

 

Domek.... hmmmm....... lekko wpada w różowy :jawdrop: a... fuj......

Ale chyba się do niego przyzwyczaję :D Teraz raczej powinnam wymienić dachówkę na brązową i byłoby pięęknieeee , idealnie :cool::D

 

Edytka

 

na zdjęciu o którym piszesz jest Sam Wielki i Wspaniały Pan Szef, i wyobraź sobie , im bliżej do rozliczenia tym jest milszy, ciekawe jak mam to rozumieć ;)

 

Moose

 

U mnie musi minąć kilka następnych dni i tez będzie lepiej, muszę się przyzwyczaić :yes:

 

Yuka

 

Gratuluję wygranej :hug: jaka to historia i co wygrałaś? Ciekawska jestem z natury ;)

 

Marjucha

 

jak sobie wyobraziłam Twojego roześmianego Pawełka to i humor się poprawił :D

 

Ilonka

 

Przeżyjemy i egzaminy :yes: Czy egzaminy szóstoklasistów tez jakieś pozmieniane? Ola będzie pisała.

Martinezio

 

gdzieś Ty był jak ja dachówkę kupowałam ?;) Masz rację, brązowa byłaby lepsza, ale i kolor tynku na próbniku był trochę inny. Tu miał rację Pan Szef, jestem w tych 60% inwestorów, którzy spodziewali się innego koloru. Mój właściwie wygląda tak jak chciałam ,poza jednym malutkim szczególikiem, wpada w różowy :sick: tak jakby do mieszalnika komuś niechcący wpadło dosłownie kilka kropel różowej farbki. To wygląda jakby była leciutka różowa poświata, zależy jak pada światło.

Właściwie to takie cappuccino :D tyle że z gałką truskawkowych lodów :D

Edytowane przez atija
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

atija mieliśmy identycznego majstra- w kółko narzekał, że za mało od nas wziął, że w tym czasie co u nas robi to mógłby mieć inną robotę i tak codziennie ta sama śpiewka... mąż też kiedyś nie wytrzymał i wiązankę mu posłał...

 

i na moim monitorze elewacja wpada z deka w różowy, ale spoko kilka tygodni i się przykurzy wtedy będzie cappuccino bez lodów :)

podbitka bardzo ładna!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

atija mieliśmy identycznego majstra- w kółko narzekał, że za mało od nas wziął, że w tym czasie co u nas robi to mógłby mieć inną robotę i tak codziennie ta sama śpiewka... mąż też kiedyś nie wytrzymał i wiązankę mu posłał...

 

A nasz majster od elewacji też mial niezłą śpiewkę: za te pieniądze lepiej nie będzie;)

Śmialiśmy się z tego, bo nie nam ją sprzedał, tylko kiedyś gdzieś jakaś klientka się czepiała;) Ale dnia pewnego przy zachodzącym słońcu zrozumiałam, co oznacza to powiedzenie... Ale cóż mam się stresować, przecież nie da się tego poprawić, a powiedzenie na stałe weszło do naszego słownictwa:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zdjęcia jakies??? Bedom?

 

Bedom :yes::yes:

Jak skończą. Nie dowieźli tynku mozaikowego, czy jak on tam się zwie, na fundamenty.

Zabrali dziś rusztowania. Trochę ogarnęłam teren, chociaż muszę przyznać, że posprzątali po sobie, nawet ładnie..... ale...... nie po mojemu. No chora bym była jakbym nie przeleciała się z wiaderkiem i nie pozbierała kawałeczków pianki i styro.

 

 

Mecz się zaczyna za chwileczkę u nas, w Gdańsku.Usadowiłam się wygodnie .... przed telewizorem :cool::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to!!! ty już mieszkasz!!!???? jak ? kiedy??? szczęka do ziemi!!! Choroba jasna (a teraz poważna nuta zazdrości) Poczytałam o panu co ci dał popalić swoim sknerstwem ... i tacy bywają (najczęściej) Nas spotkała miła niespodzianka bo nasz majestro (;-)) wylał nam schody zew gratis ;-) bo że przecież schody to integralna część domu a przecież umawialiśmy się że nam postawi dom. Ale z kominami to mamy ciagle do bani ... no nic będę marudzić komu innemu bo ty to pewnie już zapomniałaś jak to było.... ;-) mieszkanko jedna ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...