Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze Ani


Recommended Posts

Niby nie przegraliśmy, ale też i nie wygraliśmy :p

 

Papuch

 

Możesz marudzić do woli, jeszcze pamiętam.:) U nas plama na ścianie przy kominie była co prawda epizodem, ale pamiętam o niej i za każdym razem , kiedy leje biegnę sprawdzać.Jest sucho.Mam nadzieję , że i u Ciebie w końcu ktoś będzie umiał te kominy poprawić.

Nasz Pan Szef vel Sknerus spuścił bardzo z tonu jak mu powiedziałam wtedy co o tym wszystkim myślę.

Dobrze, że są też tacy jak Twój Majestro ;)

U nas też Bob budował dom i taras i schody wew i zew były w cenie. A u sąsiadów ekipa umawiała się na budowę domu, była uzgodniona cena , po czym w trakcie prac okazywało się , że za wylanie tarasu panowie życzą sobie dodatkowe 2000 pln.

 

to pisałam Ja -Mieszkanka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nie wiem...

M. walczy z kominkiem, teść od dzisiaj do soboty to może z płytkami trochę podciągnie... Póki co to kłopoty... to nasza specjalność, np. okazało się, że odpływ do brodzika nie pasuje i trzeba inny kupić, których oczywiście nie ma "od ręki"... Płytki na podłogę do wc-eta nie kupione, a cenę za szafę w garderobie to gość nam taką zaśpiewał, ze m. stwierdził, że sam zrobi;)

Aaaa, no i najważniejsze: schody JESZCZE SIĘ NIE ROBIĄ!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli zwyczajnie ;) jak wszędzie :) WYKOŃCZENIÓWKA

Milion różnych rzeczy okazuje się nie pasować, w sklepach nie ma tych odpowiednich,nie wiadomo kiedy beda , a potrzebne przecież na wczoraj fachowcy nie wyrabiają się z terminami, ogólny stres i rozpierducha.......;) Dacie radę, wszyscy dajemy :) :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli zwyczajnie ;) jak wszędzie :) WYKOŃCZENIÓWKA

Milion różnych rzeczy okazuje się nie pasować, w sklepach nie ma tych odpowiednich,nie wiadomo kiedy beda , a potrzebne przecież na wczoraj fachowcy nie wyrabiają się z terminami, ogólny stres i rozpierducha.......;) Dacie radę, wszyscy dajemy :) :hug:

 

Dżizazzz, a ja dziś miałam dół budowlany... właśnie z tych wszystkich powodów...:( Znaczy się, mam olać i ruszać do boju...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siur :) Nie ma innego wyjścia i trzeba walczyć, bo gdzie pójdziesz z betami? Pod mostami miejsc już brakuje, a na kartony zapisy z 4-ro miesięcznym wyprzedzeniem :mad:

 

:lol2:

 

Także, trzeba skończyć co się zaczęło :) Nawet, jeśli miało by się coś tam przeciągnąć (np. "kochanego" sprzedawcę pod przyczepką z kubikiem desek :D ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i powoli wszystko się wyprostuje:)

U nas już odpływ do brodzika kupiony i osadzony od wczoraj, plytki do łazienki na podlogę dotarły (wiele osób zaangażowanych, zeby na cito ściagnąć, ale są:)) schody nadal się nie robią (chyba zmienię wykonawcę:lol2::lol2::lol2:) i ściana w holu nie pasuje do drzwi ale to wszystko nieważne;)

Wczoraj natomiast zapłonął ogień w naszym kominku:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siur :

 

:lol2:

 

Także, trzeba skończyć co się zaczęło :) Nawet, jeśli miało by się coś tam przeciągnąć (np. "kochanego" sprzedawcę pod przyczepką z kubikiem desek :D ).

 

 

Święta prawda.

Ja tak trochę brzydko postąpiłam z Panem , który przywiózł podbitkę:sick:

Transport miał być gratis, bo blisko. Pan przyjechał i zażądał 20 zeta .odniosłam wrażenie, że to pan sam sobie chciał dorobić. :mad: Szlag mnie trafił., bo nie lubię jak ktoś ma mnie za jelenia.Ale zapłaciłam .........nie zbiednieję, ale myślę , że pan dostal nauczkę.......

Podbitki było 5 m2 mniej niż zamawiałam. Cena na paragonie mniejsza o te 5 m.

Zadzwoniłam do firmy mówiąc , że podbitki jest za mało i jeśli mi zabraknie to DRUGI raz za transport nie zapłacę. Pani była nieco zdziwiona , że zapłaciłam za transport...... Jakie konsekwencje poniósł Pan i czy w ogóle , nie wiem.

Normalnie go podkablowałam i wcale nie jestem z tego dumna....... poniosło mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i powoli wszystko się wyprostuje:)

U nas już odpływ do brodzika kupiony i osadzony i ściana w holu nie pasuje do drzwi ale to wszystko nieważne;)

Wczoraj natomiast zapłonął ogień w naszym kominku:cool:

 

a nie mówiłam , że dacie radę :D:yes:????

do ściany się przyzwyczaisz i okaże się , że jednak pasuje :yes:

ogień we własnym kominku....... ummmm ... pamiętam jakie to fantastyczne..... Cieszę się razem z Tobą:lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...