Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze Ani


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Emiluś

 

mycie tego okna to męża działka, bo ja z tych bojących i na wysokości się nie pcham:)

A on brał drabinę stawiał na schodach i opierał na ścianie pod oknem, pod drabinę podkładał jakieś stare ręczniki, żeby nie porysować schodów i nie zniszczyć ściany. Zauważyłaś jaką mam tam szybę?Z racji tego, okno jest myte dwa razy do roku, a do parapetu sięgam ze schodów w celu wytarcia kurzu ;)

 

Yuczka

ech... Siostra to Siostra ....jak Ty wiesz co ja lubię.... mniaammm:)

Ale delikatnie , bo jutro idę do pracy.....buuuuu...... po 18 dniach wolnego....buuuuuu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie fochaj się nie fochaj, ja miałam wolne ale K już nie , a ja kierowca jestem lokalny, bardzo lokalny ;) w szeroki świat się nie wypuszczam. I pamiętaj , co się odwlecze..... itd

A poza tym ty miałaś tabuny odwiedzających, imprezki same, to nie było Ci smutno. a ja siem wybiorem, OBIECUJEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, skoro obiecujesz, to odwołuję foch, tym bardziej, że...

 

Spotykaja się koleżanki na babskim wieczorze a jedna z nich wchodzi w cudnym futrze z norek

szok!!! wszystkie oglądają ,podziwiają i pytają skąd to cudo ?

-mąż mi kupił bo zrobiłam focha -odpowiada pytana

Za jakiś czas znowu spotkanie ,a koleżanka nie dość ,że w futrze to jeszcze z brylantowym komplecikiem przyszła

-mąz mi kupił ,bo zrobiłam focha - odpowiada pytana

Za jakiś czas znowu spotkanie a tu niespodzianka ...inna z koleżanek z podbitym okiem przyszła

-co się stało ?

-jak to co ,zrobiłam focha jak mi radziłaś ,a mąż sie wkurzył i mi przyłożył -odpowiada smutno

-A ty nie wiesz co to jest foch ???? to Fachowa Obsługa Ch..ja - odpowiada koleżanka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...