Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze Ani


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Anuś, my to tacy trochę waryjaci;) jak jest zastój zawodowo, to wyskakujemy (o ile jeszcze pogoda jako-tako) a ponieważ nad zatokę najbliżej (w sensie wielkiej wody) to pewnie w tamte rejony uderzymy. I koniecznie musimy się wtedy spotkać:yes: Już przebieram nóżkami. Na 20 lipca musimy już wrocić... więc niewiele mamy możliwości;)

A może znasz jakieś miejsce, gdzie można się zatrzymać? Może ktoś znajomy wynajmuje kwatery?

 

P.S. Dzięki za budzenie:D Tylko dlaczego tak wcześnie?:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Atijka:hug::hug::hug:

Normalnie wyściskać Cię raz jeszcze muszę za takie fantastyczne przyjęcie!!!

Jesteś superową laską!!! Normalnie od pierwszej sekundy czułam się, jakbym pojechała w miejsce, gdzie jeżdżę przynajmniej raz na tydzień;)

Zapraszamy teraz do nas:D Dajcie tylko znać, jak będziecie wsiadać do samochodu:lol2::lol2::lol2:

Wariactwo, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ nie trzeba zazdraszczać :) ja mam drzwi szeroko otwarte( prawda Yuczka?) i lubię gości . Wystarczy PW w przeddzień odwiedzin :) ZAPRASZAM

Marta , a Ty to masz do mnie bliżej niż do Ikei :)

 

Yuka

Dziękuję za miłe słowa.:)A pamiętasz gdzie jest inna kawa ? Czy tylko zbożowa?

Magda wyjechała , ale jak wróci to na pewno pozdrowię:)K jak wrócił to kazał sobie opowiadać i nie mógł odżałować , że go nie było . Juz kombinuje kiedy uda się jechać do Was. Może jakiś sierpniowy weekend .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ nie trzeba zazdraszczać :) ja mam drzwi szeroko otwarte( prawda Yuczka?) i lubię gości .

Prawda, prawda:hug:

 

Wystarczy PW w przeddzień odwiedzin :) ZAPRASZAM

Ciekawe, czy ktoś by się zdobył jeszcze na takie wariactwo...

Mówię i o sobie (jechać tyle km do osoby, której nie znamy i to na noc) i o Tobie (wpuścić obcych ludzi do domu-na noc;))

A pamiętasz gdzie jest inna kawa ?

No:yes:

W ekspresie:D:D:D Przepyszna zresztą:wiggle:

K jak wrócił to kazał sobie opowiadać i nie mógł odżałować , że go nie było . Juz kombinuje kiedy uda się jechać do Was. Może jakiś sierpniowy weekend .

Mam nadzieję, ze uda Wam się wykombinować:yes: U nas też drzwi szeroko otwarte. Musisz się przekonać:yes:

Buziak:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 4 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...