Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze Ani


Recommended Posts

  • 1 month później...
  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Lidzia buziole jak stąd do tamtąd. w tłumaczeniu ode mnie do Ciebie ;)

pytałaś ostatnio o moje roślinki, nooo....... to poczekaj troszkę, bo na razie to pustynia, a właściwie to jeszcze gorzej, bo koparkowy rozgarnął ziemię i zaczęła się deszczowa pora;) Błoto mam jak jasny gwizdek zamiast ogrodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atijka, buziaki ode mnie dla Ciebie :D - na roślinki poczekam. Wiesz, ja głodna takich obrazków jestem, bo już od 2 sezonów bezskutecznie przymierzam się do założenia ogrodu i póki co, skończyło się na projekcie... Mówią, że co ma wisieć (albo w tym wypadku rosnąć), nie utonie...

Pociesz się, Kochana, że przyjdą przymrozki, to Ci błoto podmarznie i przez kilka miesięcy będziesz miała asfalt. :D

:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie nie bylo w Chomiczowce przez miesiac ...... to byly krzyki o uzupelnienie ..... ale ze tutaj ni ma w dzienniku fotek od WIELKANOCY to cisza ..........:bye:........ Aniu wrzuc cos na ruszt .....

Buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytka, kiedy ja nie mam nic nowego do pokazania, w domku taki zwykły codzienny rozgardiasz.. U Ciebie to co innego, coś ciągle upiększasz :)

 

Lidka

To u Ciebie jest nadzieja na ogród no i wimbledon masz, którego okrutnie zazdraszczam. Ja pewnie sama będę wiosną walczyć z trawką. Tak mam kurka wodna, że chłopa w domu chronicznie brak. No ale sama go wygoniłam w celach zarobkowych, bo jak miałam męża w domu to cierpiałam na chroniczny brak kasy. Jeszcze nie mogę się pozbierać z finansami.:mad: No, ale ma się ku lepszemu mam nadzieję. Ufff..... ale się naużalałam ;)

 

A w ogóle to byłam dziś u fryzjera i wyglądam jak pół d... py z za krzaka :sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atijka jakie tam upiekszanie .... :no:

 

........................................................................................

 

Aniu ja sama kroje sobie wlosy i farbe klade ... jakas slaba moja wiara we fryzjerow :p..... od kiedy bedac w Polsce poprosilam o podciecie ( 5 cm. ) a fryzjerka upierdzielila mi 50 cm. ..... z dlugosci .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moosiu kolezance ..... ostatnio wyszedl kanarkowy kolor wlosow ( miala byc blondi :( ) .......... trzeba ludziom patrzec na rece .... nawet sprawdzac jaki kolor farby fryzjerka miesza ..... co to sie porobilo !!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...