Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze Ani


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witaj yuka

co z tego,że się boją jak i tak swoje robią, a właściwie nie robią:D:D

Chociaż muszę przyznać, że dziś transport był, też spóźniony, ale trochę mniej jak wczoraj;)

Ja nie jestem groźna, tylko nie lubię, oj bardzo nie lubię jak ktoś mnie lekceważy. i właśnie z tego powodu zmienię hurtownię. W tej obecnej traktują mnie jak intruza, który ośmiela się żądać przywiezienia materiału, za który dawno zapłacono. Dziwna jakaś chyba jestem. Po co mi ten materiał?:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Anulka pitulam:hug:Chwila słabości każdemu się zdarza (wiem, co mówię, bo kilka dni temu ryczałam w komentach u siebie) ale już! smutasy w kąt, uśmiech na twarzyczkę:D Pamiętasz, jak niedawno razem piszczałyśmy w radości??

Poczytaj sobie tamte posty i zobaczysz, że humorek wróci:yes::yes::yes:

A jutro koniecznie na budowę i bez zdjęć swieżych mi się nie pokazywać proszę;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh dziewczyny moje kochane.

Yuka,czytałam jak ryczałaś w komentach przykro mi a powodu Taty. Razem damy radę . A na wspomnienie piszczenia od razu zrobiło mi się weselej. I na dodatek dzisiaj świeci słonko.

Pani Smith

U nas betonu trzeba sporo, już w tej tańszej betoniarni wychodzi ponad 5000.

 

Aaaaaaaaaaaa..................:D:D

Dzwonił właśnie Krzyś, że leją beton

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluję zalania! ( a właścieie obu zalań ;) )

jesteśmy zatem na tym samym etapie! Czy wy też po tym laniu robicie przerwę w budowie? (my stoimy jeszcze 2 tygodnie)

pogoda też super jak na ten etap (znów od rana leje..)

 

a betonu faktycznie chyba musicie mieć więcej, bo my zapłaciliśmy 4.000zł (chyba, że wy kupowaliście drożej?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, też gratuluję!!!:wave:

A te urodziny szwagra to w Twoim nowym domku były?? Bo tyle ludzisków się tam kręci w tej Twojej tajdze;)

A dachóweczkę Tondachu to jaki model Ci się podoba? Holenderka, czy może stodo? i jaki to kolor? Byłam ostatnio u ludzi którzy mają Tondach na dachu już trzeci rok i bardzo sobie chwalili. Podpytałam ich trochę, bo wtedy też byliśmy na etapie wyboru i szczerze zachwalali :yes::yes::yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yuka

tondach to Samba am. (cokolwiek to znaczy) glazura wiśnia. Ale chyba będzie jednak Roben, bo mam fajną cenę

Ludziska w mojej tajdze to siostra z córkami i moja Ola. Urodziny były później:cool:

Pani Smith

W okolicach trójmiasta betoniarni full, ale to i tak była najlepsza cena. U nas podobno ,jak w Warszawie wszystko drogo.:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yuka

A skąd wiedziałaś ?

Pani w tartaku nie robiła problemu:D Teraz tylko mam malutkiego stresa,żeby nie okazało się, że coś pochrzaniłam w mailu i przywiozą nie to co trzeba ( bo ja przecież tylko kobietką jestem). Krzyś w Krakowie i nie ma dostępu do kompa. Mój stres w porównaniu z jego to pikuś:D:D:D. Nie wierzy we mnie czy jak??:eek::eek: Hi hi

Pani Smith

Spoko, przecież to nie wyścigi. A patrząc na efekty pracy Twojej ekipy to jak się wezmą to piorunem będzie jak u mnie albo i dalej:D:yes::yes:

Pozdrawiam z deszczowych Żuław.

Ps. Czy u Was też tak leje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...