Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze Ani


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Renatko

 

U nas wszystko rozgrzebane i na razie nie skończone. Szwagier musiał pilnie wyjechać. Udzieliłam pozwoleństwa ;)

Wełna jest na skosie, aż za murłatą wyłazi na zewnątrz. Od środka na murłacie wisi folia, czy tam zostanie czy nie ? Nie wiem. Tak to wygląda na dziś. Niestety jak on to będzie robił dalej? Nie wiem.

Daj znac jak rozwiązaliście to u was.

 

Eiremjp

Dzięki. Dziś już dobrze.:D

 

Yuka

próbowałaś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tej cytrynówki to chyba i ja spróbuję :p Długa ma ona postać przed degustacją?? Ja wyrywałam już w swoim życiu dwie ósemki i przez parę dni papki jadłam na zmiane z jogurtami, żeby nie ranić dziąseł dodatkowo i co by się szybciej zagoiło :D I w międzyczasie lekami się raczyłam, co by lepiej było :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atijka, no nie próbowałam, wiesz półprodukty trza zdobyć:yes:

Jak powiedziałm swojemu m. dzisiaj, że 250 ml soku z cytryny potrzebne jest to on mnie się pyta czy Twój K. kupuje ten sok:lol2::lol2::lol2: Mówi "przecież to cała szklanka tego soku to ile cytryn wycisnąć trzeba!!!";)

Ale spróbujemy:cool::stirthepot::stirthepot::stirthepot: na święta:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yuka

 

mój K z Olą wycisnęli 4cytryny, dosłownie, z biedronki były, soczyste bardzo

. Mamy takie coś do wyciskania, super jest. Z cytryny zostaje sucha skórka. Ale domowym sposobem tez dacie radę:yes:

 

Emilus

Nie wiem ile musi postać przed degustacją. Dziś ją filtrowaliśmy :) Przelaliśmy przez gazę, żeby nie pływały resztki miąższu od cytryn. K mówił, że lepiej, żeby tego nie było . Teraz jest ładne , klarowne I mocne jak cholera. Lepiej dodać więcej wody ;)

 

ja twarda baba jestem , dziąsło już ok. Jem wszysystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Masz , .................:)

ale żem trafiła Łooooch ;):p

normalnie to coś tak mnię ciągnęło do Twoich komentarzy Anuś hihiihih i już wiem po coż- toż tu regularna degustacyja mniam ;)

 

cieplusio pozdrawiam i zapowiadam się w miarę możliwości wpraszać i nadrabiać zaległości Siostra:hug:

 

buźki :hug::hug::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...