Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze Ani


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Niooooooo, tio widzę, pracują Nam tu ostro dzieciaczki jak sie-masz wiktor!;)

 

Anusia, cieszę się, że z Wisłą i z więźbą już jest oki i życzę dalszych sukcesów!!!

 

Czekam z niecierpliwością na kolejne relacje:)

 

Cieplusio pozdrawiam,

buźki, buźki, buźki :hug::hug::hug:

 

Aaaaaaaaa sierot ze mnie:bash:znów bym zapomniała...

Duuuuuuzio, duuuuzio, duuuuuzio Zdrówka, Szczęścia i radości z prac budowlanych i tych słodkich pociech Twoich Kochana Mamusiu w dzień po Dniu matki- bo kurna zapomniałam.... - psieplasiam... spóźnione, ale szczere :D

 

:hug::hug::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niwa

Ty jesteś niemożliwa:D:D:D ale cudowna w tej swojej niemożliwości. Dziękuję za Dzień Po Dniu Matki :D:D

Pani Smith

Dzieci duże bo wcześnie zaczęliśmy , hmm nawet rzekłabym za wcześnie ;) wolałabym aby moja córka nie miała dzieci tak szybko jak ja , ale.... co ja będę miała do gadania ...?:eek:;)

Yuka , bo ja naprawdę nie mogę się oderwać od kompa jak tu jesteście.

Jessooo lecę bo chyba obiad się przypala, ale zara wracam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobryj :D, Cziejśc i czoł-giem hihihihihihihh:D

Chciałam powiedzieć iż czekam z niecierpliwością na środę oraz ... bardzo kurna przyjemna kocina, no i dobrze, że stoi na straży moralności dzieciuchów:). Dodam tylko tak skromnie, że koty to dla mnie postrach- normalnie się boję kotów ... nooooo :oops::oops::oops:

 

gorrrrrącie ciałuśki :*:*:*:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yuka

przepraszam, że wczoraj nie dotrwałam do Twojego powrotu. a film ...luubię tylko kurna, taka fajna sąsiadka co mogłam z nią zawsze obejrzeć film , wypić winko lub zwyczajnie pogadać wzięła i się wyprowadziła... do Wrocka. Och ..za miłością poszła, to jej wybaczyłam ;)

Niwa a dlaczego Ty się boisz kotów? To takie przyjemne sierściuchy przecież są:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Anula :hug:

Bylabym z Wami wczesniej ..... tylko ta " moja strefa czasowa " , ale widze ze fajnie sie razem bawicie i ja nie jestem juz nikomu potrzebna ...... do towarzystwa , zartuje , zartuje :cool:

Buziaczki :hug:

Edytowane przez Edyta M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...