Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze Ani


Recommended Posts

Atijko Kochana

życzę Ci aby ten Nowy Rok przyniósł Ci wiele radości ,miłości , cierpliwości

by zdrowie Ci dopisywało i szczęście nie opuszczało .

No i wykańczaj szybko ten dom kobito i ciesz się nim każdego dnia :D

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU , OBY BYŁ JESZCZE LEPSZY NIŻ POPRZEDNI !!!

 

2011..jpg

2011..jpg

Edytowane przez Pawciuniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

:D:D Biję się w piersi na znak winy, mojej bardzo wielkiej winy :D

 

Było fajnie , pewnie , że fajnie:D:yes: Dla mnie Norwegia to skały i fiordy, są piękne. Zdjęcia wstawię jak się troszkę ogarnę.

Teraz korzystając z tego , że K ma wolne, jeździliśmy po sklepach.

Kupiliśmy kafle do dolnej łazienki

kafle do wiatrołapu

kibelek i....... to by było na tyle.;)

Na hol i kuchnię chcę gres polerowany,ale.... cena ARKESI z Paradyża mnie zabija, a chińskiego za trzydzieści parę złotych się boję.

CO ROBIĆ???

Pozdrawiam Was wszystkich i powoli, bardzo powoli zaczynam nadrabiać forumowe zaległości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie wróciłaś :)

 

Widoczki piękne, takie że Ach.......

Fajnie że odpoczęliście bo święta w domu choć bardzo miłe to jednak okrutnie męczące

masa roboty i przygotowań dla paru miło spędzonych chwil , ale może to też urok świąt ;)

 

Płyteczki super bardzo mi się podobają, lubię takie stonowane kolory :yes:

Czy ten układ płytek który opisałaś to w głowie sobie wymyśliłaś czy masz jakiś projekcik ?

 

P.S. Masz zajefajną czapkę :D

 

ściskam mocno :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czeeeść Anusiu KOchana:hug::hug: ależ Cię daaawno nie" widziałam" że hoho...

 

Cieszę sie, że wypoczęci powróciliście, teraz jak już widać będzie aż huczeć od wykończeniówki ;)

 

A wiesz, że te kafelki łazienkowe to i mój wybór był:D- no jakto w rodzinie, nieem;) ale spokojnie, nie bój żaby nie zdublujemy Was ostatecznie mamy volcano.

 

. Arkesia również nas zachwyciła, słyszałam, że w układaniu i w późniejszej eksploatacji jest git(tylko na zęby trza uważać- coby nie zgubić:)), ale właśnie- cena... stanęło na gresie ze stargresu i ceramstica.

pro pos gresów to ludki mówią, że częśto cena i marka nie idą w parze za jakością takżę tego... wydaje mnie się , że nie zawsze trzeba sugerować się tym co "na topie" a le toż to tylko moja opinia.

 

z tym czy z innym gresem na podłodze i tak miło CIę Widzieć ;), buźki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawciuniu, Niwusia

 

jak dobrze Was widzieć ;) ( czytać :D:D )

 

Projektu łazienki nie mam. W sklepie na ekspozycji spodobał mi się ten układ płytek. Ja tylko wymyśliłam , że od dołu jasne i potem u góry też.:D

 

Niwa

jaki masz ten gres , podaj nazwę. Szukam szkliwionego, ale musi błyszczeć. Koleżanka ma , ale nie pamięta nazwy.... jest ładnie i nie widać paprochów.

 

Jak znacie jakieś zamienniki dla polerowanego to pliiiiisssss, ......

Z natury jestem leniwcem i nie chcę biegać z mopem, ale jednocześnie marzy mi się coś choć trochę błyszczącego w kolorze kawy z mlekiem.... niee.... raczej w kolorze mleka z odrobiną kawy :D

 

 

PS. czapka jest zajefajnie cieplutka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneczko, jesteś:hug:

Fiu, fiu, że w Niwci deseń polecę;) Kochana, no uraczyłaś nas foteczekami, że hej!!! CUDNIE!!!! Nie mogliście tam nie odpocząć!!!

Ale fajnie, że już z nami jesteś:yes:

Co do płytek: superowe!!! no jak to w rodzinie, też będę mieć szarą łazienkę, ale nim ostatecznie na płytki się zdecyduję, to muszę najpierw tanią mozaikę upatrzeć i dopiero do niej dobrać płytki, choć nie ukrywam, baaaardzo by mi pasowały:D

A co do arkesii....:rolleyes: to Ty wiesz, że to i moja miłość:cool: Tylko ja na ten 2 gat. się czaiłam, ale wczoraj był teść u nas i odradzał.... qrcze, spora oszczędność, ale z drugiej strony i tak kupę kasy trzeba wywalić a jak okaże się, że nie będzie z czego wybrać... Niby widziałam ułożone, ale qrna, u mnie tak by nie przeszło... Nie wiem, czy to wina płytek, czy glazurnika... głupio było mi u faceta wytykać błędy, bo taki zachwycony był... Mam zagwozdkę jak cholera:bash::bash::bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGPko

 

Jeśli mogę coś doradzić, to jedź do Norwegii latem. i najlepiej własnym autem.Teraz lecieliśmy samolotem i za wiele nie widzieliśmy.Żeby się przemieszczać i zwiedzać trzeba mieć czym :) Jechaliśmy w sumie do znajomych spędzić z nimi Święta. Także ogólnie to było leniuchowanie.:D

 

jednak jak byliśmy u nich latem to wtedyyy... ehhhh .... uwielbiam te skały.

 

Oglądałam zdjęcia z ich letniej wycieczki na lodowiec do Alesund. Dech mi zaparło, wierz mi. I obiecałam sobie , że ja też to kiedyś zobaczę na własne oczy.

Wieczorkiem wstawię tutaj kilka fotek z naszej letniej wyprawy, specjalnie dla Ciebie :D

 

Yuczka

nie doczekałam się Ciebie wczoraj :(

 

Masz rację. odpoczęliśmy, że hej :D:D A teraz do budowania :yes::yes:

 

Widziałam w Castoramie Arkesię za 98 pln m2. W necie znalazłam za około80 pln. W sumie to ja potrzebuję tylko 20 m2. Na kuchnię i hol na dole. Z ceną już się oswoiłam, ale.... co ze sprzątaniem?. Jak to jest, że jedni piszą , że super, " odkurzam co dwa dni , a myję samą woda raz w tygodniu ", a inni " masakra, ciągle myję i zawsze wygląda jak brudny " ?????? Czy to zależy od gatunku kafli, ich położenia, zaimpregnowania ????

 

Yuczka a co myślisz o NOWEJ GALI CONCEPT ?? Chyba troszkę taniej wychodzi.

 

Jeśli chodzi o łazienkowe płytki to było to moje ,...Ach... .i oby tak było przy wszystkich wyborach :yes:

 

Szukaj tej swojej mozaiki tak długo, aż któraś Cie zawoła i zrobisz na jej widok... Achhh ... , bo wtedy będzie wiadomo, że to ta właściwa. :)

Edytowane przez atija
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGPko

 

Jeśli mogę coś doradzić, to jedź do Norwegii latem. i najlepiej własnym autem.Teraz lecieliśmy samolotem i za wiele nie widzieliśmy.Żeby sie przemieszczać Jechaliśmy w sumie do znajomych spędzić z nimi Święta. Także ogólnie to było leniuchowanie.:D

 

jednak jak byliśmy u nich latem to wtedyyy... ehhhh .... uwielbiam te skały.

 

Oglądałam zdjęcia z ich letniej wycieczki na lodowiec do Alesund. Dech mi zaparło, wierz mi. I obiecałam sobie , że ja też to kiedyś zobaczę na własne oczy.

Wieczorkiem wstawię tutaj kilka fotek z naszej letniej wyprawy, specjalnie dla Ciebie :D

 

Yuczka

nie doczekałam się Ciebie wczoraj :(

 

Masz rację. odpoczęliśmy, że hej :D:D A teraz do budowania :yes::yes:

 

Widziałam w Castoramie Arkesię za 98 pln m2. W necie znalazłam za około80 pln. W sumie to ja potrzebuję tylko 20 m2. Na kuchnię i hol na dole. Z ceną już się oswoiłam, ale.... co ze sprzątaniem?. Jak to jest, że jedni piszą , że super, " odkurzam co dwa dni , a myję samą woda raz w tygodniu ", a inni " masakra, ciągle myję i zawsze wygląda jak brudny " ?????? Czy to zależy od gatunku kafli, ich położenia, zaimpregnowania ????

 

Yuczka a co myślisz o NOWEJ GALI CONCEPT ?? Chyba troszkę taniej wychodzi.

 

Jeśli chodzi o łazienkowe płytki to było to moje ,...Ach... .i oby tak było przy wszystkich wyborach :yes:

 

Szukaj tej swojej mozaiki tak długo, aż któraś Cie zawoła i zrobisz na jej widok... Achhh ... , bo wtedy będzie wiadomo, że to ta właściwa. :)

 

A może tylko od oczekiwań?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...