Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze Ani


Recommended Posts

Szukaj tej swojej mozaiki tak długo, aż któraś Cie zawoła i zrobisz na jej widok... Achhh ... , bo wtedy będzie wiadomo, że to ta właściwa. :)

 

Problem w tym, że jedna już zawołała, ale jest absolutnie poza moim zasięgiem.... Kosztuje 80 zł (za listek, 30x30cm, a ja potrzebuję 80 listków, ech...)

A Marjucha ma rację, pewnie w dużym stopniu to zależy od oczekiwań, czy się myje i odkurza, czy nie...

Nowa Gala chyba jest szkliwiona? A czytałam (tylko czytałam;)), ze te szkliwione są śliskie... Ale ogólnie Nowa Gala też jest super! Moja teściowa ma położoną MM02 (o ile dobrze pamiętam) w kuchni między szafkami na ścianie (też za kuchenką), niczym nie impregnowała i jest super zadowolona:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

wyczytałam i wypatrzyłam , że Nowa Gala jest tez polerowana, ale w necie ma cenę jak Paradyż. Teraz głównie zastanawia mnie jakość. Bo sprzątać i tak trzeba choćby na podłodze leżały marmury :)

 

Koleżanka ma szkliwiony gres w kuchni i salonie. Nie skarżyła się , że ślisko, wiadomo jak mokro to trzeba uważać.

 

Szukaj innej mozaiki:yes::yes::yes: gdzieś pewnie jest ta WŁAŚCIWA I W WŁAŚCIWEJ CENIE :)

Cena 80 zł za listek jest też poza moim zasięgiem, niestety. Dużo fajnych rzeczy jest poza moim zasięgiem. Ale z tymi z trochę niższej półki nasze domki też będą piękne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGPko

 

Jeśli mogę coś doradzić, to jedź do Norwegii latem. i najlepiej własnym autem.Teraz lecieliśmy samolotem i za wiele nie widzieliśmy.Żeby się przemieszczać i zwiedzać trzeba mieć czym :) Jechaliśmy w sumie do znajomych spędzić z nimi Święta. Także ogólnie to było leniuchowanie.:D

 

jednak jak byliśmy u nich latem to wtedyyy... ehhhh .... uwielbiam te skały.

 

Oglądałam zdjęcia z ich letniej wycieczki na lodowiec do Alesund. Dech mi zaparło, wierz mi. I obiecałam sobie , że ja też to kiedyś zobaczę na własne oczy.

Wieczorkiem wstawię tutaj kilka fotek z naszej letniej wyprawy, specjalnie dla Ciebie :D

 

:hug:dzięki Aniu! Czekam na zdjęcia ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...