Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze Ani


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Rossa :D

 

Wieczór dobry.....:D:D Bo ja właśnie te kamienie, ten, tego , najbardziej sobie tam upodobałam. I ubolewam , że zimą jakby mniej je widać, choć i tak jest przepięknie:D

 

Pasiulku ,

kochana jesteś, mów mi tak jeszcze, to właśnie chcę słyszeć :D:D;)

 

Yuczka

 

właśnie , jedna noc nie wystarczy. Tym bardziej , że prawie nieprzespana. Śniły mi się domy, kafle, rozlane wino.... no szok normalnie. Aaa i jeszcze , że wjeżdżałam samochodem na wielką górę piachu. W pionie prawie stałam, ale dałam rade... hi , hi umęczoną głowę chyba mam.....

 

Kiedy ta wiosna miała zawitać ? Już?Bo w dzień było 8 stopni na plusie. A teraz -2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://smileys.smileycentral.com/cat/5/5_1_118.gif http://smileys.smileycentral.com/cat/5/5_1_118.gif Yuczka, no to tańczymy

PS. To mój synek mnie nauczył, bo ja to jednak komputerowy głąb jestem:);)

 

Waderko, ten nasz kot, oprócz tego , że cudny to jeszcze charakterny. Wydaje jej się Jaśnie Kociej Wielmożności, że ma nas do usługiwania. Głaskać można , kiedy łaskawie udzieli zezwolenia. A niech tylko jedzonko dłużej poleży w miseczce... Głośno upomina , że jest bleee i ona chce świeże......

 

Domki, rzeczywiście podobne ,:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yuczka

 

zaczynam wygladać oooooo tak... http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_20_1.gif myślenie mi chyba szkodzi ....:cool:

 

Dziś rozmawiałam z K siostrą, Magdą. Ma taką koleżankę, która nie lubi sprzątać, baaardzo nie lubi... ( wiesz co mam na myśli) A podłoga u niej wygląda na czystą , choć niekoniecznie taką jest. I właśnie ma gres polerowany. Magda ma się dowiedzieć JAKI.

Z drugiej strony, bratowa ma znajomą , która też ma gres polerowany i klnie na czym świat stoi, bo ... myje na kolanach szmatą z mikrofibry, wycierając potem do sucha. Fugi łapią brud i co jakiś czas jedzie po nich na szczoteczce do zębów. Nadmienię , że obie panie maja jasne kafle i jasne fugi. I obie są z tych co raczej w chińszczyznę nie pójdą

 

Ale wiesz co ? Chyba go zamówię teraz kiedy jestem zdecydowana i koniec, nie będzie odwrotu.Bo kota w końcu dostane.

Edytowane przez atija
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci zazdroszczę Nadwornego Glazurnika Jaśnie Państwa

Jak pomyślę ile zapłacę za położenie płytek to mi się włos na głowie jeży.

K niech mi nawet nie proponuje, że on sam... bo kasę zaoszczędzimy.... bo.... chyba będzie wyglądał jakby zupa była za słona...:lol2:..Kotłownia oczywiście jeszcze nie skończona... wrrr. Ale ja nic nie mówię... już... powiedziałam tylko, że marudzić nie będę, ale moja noga tam nie postanie póki porządku nie będzie. Wyrzuciłam z głowy obraz nędzy i rozpaczy jaki przedstawia rozgrzebane kafelkowanie i już.Czasu nie ma a porywa sie z motyka na słońce, i nie słucha jak ja łagodnie :cool: tłumaczę

 

Przypomnij po ile miałyby być te Twoje kafle tam gdzie zamierzasz jechać z miarą i poziomicą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...