Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze Ani


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A bo gadałam na skypie z Norwegią . A potem płaciłam rachunki... niestety.

 

Odnośnie gresu to znajomy Magdy ( siostra mego szanownego męża :D) całkiem mi namieszał. Mówi , że ten ich gres jest polski, ale nie paradyz , bo drogi. Nie pamięta jaki. Na pytanie czym go myją padła odpowiedź :

" to to się myje ...:lol2::lol2:??????????" wesołek jeden

 

Mówi, że mam pojeździć po sklepach bo te moje 20 metrów to można dostać w dobrej cenie jako końcówkę serii....hm... pojeździmy.:)

 

A co tam w łódzkiem ??

Bo w gdańskiem, pani bida, oj bida pogoda zmienna, raz odwilż , w nocy przymrozki. Ślisko, buro i ponuro...... ;)

Ps. coś mnie głupawka bierze. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Edytko

fajnie Cię widzieć w nowym roku :hug:

 

Witaj Bożenko

 

Miło mi , że podobają Ci się moje płytki. Powiem jednak z ogromnym wstydem, że nie wiem jak one się zwą. Wszystko leży na budowie, a ja tam daaawno nie byłam. Obiecałam , że napiszę ich nazwę , ale zapomniałam poprosić K , żeby mi spisał z kartonu. Obiecuję jednak poprawę.:)

Wakacje świąteczne rzeczywiście były suuper.:D

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No heeeej Siostro Atijko ;)

w twojej siostrzanej łazience(w mojej znaczy) na podłodze będziesz miała te same płyteczki :D- nie żeby specjalnie, absolutnie nie;) Nasz cały kiblon będzie w Volcano ale bez dekorów, znaczy bez tych z kolekcji, bo zamontujemy mozaikę , miała być silver stainless ale to chyba naporu wody by nie wytrzymało, więc będzie szklana czy będzie grało- się zobaczy ;) co ma myć to będzie:)

 

buziolki przesyłam i smacznego obiadku życzę :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już się wybrałam na budowę i udało mi się nie zapomnieć aparatu, to ..... rozładowały mi się baterie:(

W sumie nic ciekawego tam nie ma, teraz trzeba to wycekolować , wyszlifować , wygłaskać i można chyba malować :D

Najgorsze jest to , że kasa kurczy się w zatrważającym tempie i tak naprawdę nie wiem na co ją przeznaczyć......:(

 

Paradyż ma promocje na Arkesię. 74 zł z kawałkiem za m2 tylko nie doczytałam czy netto czy brutto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...