Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze Ani


Recommended Posts

Anuś, Nowa Gala NIE JEST biała, ona jest o jakiś ton tylko jaśniejsza od arkesii i nie ma tych smug piasku, ale nie jest też idealnie gładka:) Dzisiaj jestem jednak bliższa Nowej Gali;) A m. dzwonił do jednej hurtowni (tylko trzeba wziąć poprawkę, że on jest baaaardzo dobry w negocjacjach;)) i dostał cenę 73,5 na I gatunek:D:D:D

Bo ja chyba wezmę trochę też w II gatunku... (do spiżarki, garderób, gabinetu, chyba też naszej sypialni i na holl na górze) Salon i Holl na dole muszą być jednak w I gat. już podjęliśmy taką decyzję:yes:

A też nie mogę się doczekać, kiedy zaczną Ci układać te łazienki:D Wyposażenie już kupiłaś? W leroy jest bardzo dobra cena na stelaż Geberita:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kurczę, przydałby mi się taki negocjator :D My z K to raczej oboje z tych co nie potrafią.

Właśnie ja też skłaniam się ku Nowej Gali, nie chcę białych i nie chcę beżowych. Mają być właśnie takie jak Gala na zdjęciu.

Znalazłam w sklepie intern. po 80, 22. Chyba zamówię jutro i będę miała z głowy:) Do góry na holl chyba tez wezmę. I zastanawiam się jeszcze nad ścianami w kuchni.....Forumowicze sobie chwalą

 

Jeśli chodzi o wyposażenie łazienek to jeszcze nic nie kupiłam, a nie przepraszam, jeden kibelek już mam.:lol2:

 

masz rację, że do spiżarni, garderoby i gabinetu chcesz 2 gatunek. Zawsze pare groszy zostanie w kieszeni, a nawet jak będzie coś nie halo z płytkami to nie będzie tragedii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałam II gatunek w salonie u kogoś ułożony:yes: Ale ja jednak się nie odważę...

Ania, idź do sklepu z glazurą u siebie, albo gdzieś w Gdańsku i nie sugeruj się cenami napisanymi, bo te są katalogowe, Zapytaj ile za nie masz zapłacić, bo to też okazuje się, że całkiem sporo będziesz potrzebować... A każdy salon też chce zarobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania piękne zdjęcia z podróży!!!! u nas szaro buro, błoto, a na zdjęciach taka zima jak lubię :)

 

Kafle do łazienki bardzo ładne- też je miałam na oku :) ja też mam ceramika końskie i majster mówił, że bardzo proste, dobrze się kładły no i nie ma co się okłamywać cena bardzo korzystna :)

I ja tęsknię za grzebaniem w ziemi (choć zimę bardzo lubię), już nawet zaczęli mnie zasypywać katalogami z nasionami i sadzonkami na sezon 2011.

Mam sporą rabatę kwiatową i skalniak u teściów (gdzie teraz mieszkamy) i mam zamiar na wiosnę/jesień poprzenosić swoje zbiory do siebie na działeczkę.

Mam nadzieję, że czasu i sił wystarczy :)

 

Pozdrawiam i ściskam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"HejBożenko

Widzisz, tego zamawiania w ciemno to Ci nie zazdroszczę. jak nie pomacam :cool: to trudno mi się zdecydować.

A jakie kolory, styl preferujesz? masz już jakieś pomysły na wykończeniówkę? "

 

no ja wiem,wiem kochana, ja tez lubie pomacac ;)))))))))) A kolorki szaro biale, taka wlasnie sobie wydumalam :), na pewno szarosci mi w glowie siedza ciagle i nieustannie :),ale nie umiem tego przelac na dziennik ;)

Edytowane przez BozenaEwa
pomylka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bozenko

 

Proponuje wklejać foty tego co Ci się spodoba, bo potem nie ogarniesz :D

nadszedł czas na inspiracje :)

 

Matra

 

 

ja taka bardzo ogródkowa to nie jestem, ale pogrzebać w ziemi już bym chciała. A tu mróz i śnieg dziś pada.

I moja wiosnę w duszy szlag trafił. I dosłownie i w przenośni.:(,

 

Wiesz, tam w Norwegi to zima jest jakaś bielsza, czystsza.To i fotki ładne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem, jestem, wróciłam!! Co prawda na trochę, ale przegląd już zrobiony!!

Płyteczki będziesz miała super!!

My z kominkiem trochę przepłaciliśmy - ale tak to just jak się kogoś szuka w ostatniej chwili i chce się mieć wszystko na już... Mieliśmy nie obudowywać go na początku, ale mamy z głowy:) I tak masakryczna iość kurzu jest w domu, bo ciągle osiada...

 

A o takich wakacjach jak Wasze też marzę... Tylko u mnie najwcześniejszy urlop to w połowie lipca... I na zagranicę we trzy osoby to już kasy nie wystarczy, bo wszystko co mam (a nawet więcej) to w domek wkładam...

Wszystko chcesz wykończyć przed wprowadzeniem, czy coś sobie zostawiasz na potem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka Emiluś

Fajnie Cie widzieć. Zazdraszczam zamieszkania :D, ale tak pozytywnie, :hug:

 

nasze wakacje zagramaniczne były możliwe tylko dlatego , że zostaliśmy zaproszeni przez znajomych. Nocleg za free :D:D

 

Pytasz czy wszystko wykończę przed wprowadzeniem???.... hmm.... chciałoby się , oj chciało :) ale na razie powstało pytanie Kiedy w ogóle się wprowadzimy? Jedziemy na resztówce kaski. A nie wiem kiedy i czy w ogóle uda nam się sprzedać mieszkanie. Na rynku nieruchomości jakby zastój, niestety :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie dobrze nie załamywać się bo i ja się załamie u nas kaski już brak czekamy na zwrot vat księgowa wyliczyła 7.500 coś zrobimy no i wiosną po kredycik .Ania znajdziesz chętnego na mieszkanko małżeństwa z dziećmi szukają wiosną i latem ,żeby szkoły czy przedszkola nie zmieniać w środku roku no i odpowiednia cena.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie dobrze nie załamywać się bo i ja się załamie u nas kaski już brak czekamy na zwrot vat księgowa wyliczyła 7.500 coś zrobimy no i wiosną po kredycik .Ania znajdziesz chętnego na mieszkanko małżeństwa z dziećmi szukają wiosną i latem ,żeby szkoły czy przedszkola nie zmieniać w środku roku no i odpowiednia cena.

Renatko a możesz zdradzic ile kredytu chcecie wziąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też jeszcze nie bo mamy jeszcze dużo materiału dużo chcemy zrobić sami a kredyt odwlec ,może lepsze warunki kredytowe dostaniemy (wartość domku większa ) mamy płytki do garażu i kotłowni do hollu i wiatrołapu kafelki na ścianę do kuchni oraz do 2 garderób i sami to chcemy zrobić troszkę czasu to pewnie nam zajmie więc kredyt nie potrzebny .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczynki za słowa otuchy.

mam właśnie nadzieję na sprzedaż mieszkania na wiosnę :yes:

Teraz jeszcze troszkę robotę podciągniemy i potem , jakby znalazł się kupiec to można już iść mieszkać i wykańczać:)

 

My braliśmy kredyt na początku, założenie było takie , że do stanu deweloperskiego za bankowe, a wykończeniówka za nasze.

 

Niwka, my forumowe siostry to rzeczywiście i gusta i problemy mamy podobne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...