Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze Ani


Recommended Posts

jestem już .:D

Główka troszkę boli ;) ale fajnie było.

Niespodzianek niestety nie było, ale i tak bawiłyśmy się świetnie. Potem tylko mój K został dopuszczony do uczestnictwa, ale w celu odwiezienia uczestniczek balu do domku. :D

 

Tak, w tym celu tio K i wszystkie inne małże mogą być dopuszczani do uczty ;):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ahah, a ja jeszcze ferii nie zaczęłam ;) hihihiih:D

 

Natenczas onegdaj stwierdzam iiiiż każdy wolny dzień jest wskazany i każdy wypoczynek stacjonarny or not stacjojnarny tyż :D

hihihihihihi:D:D:D

 

a takiej troszku głupawki dostala żem;) hihihihihiihihih:D:DD::D

 

buzaki :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka:D

Atija, jadę do siostry ciotecznej, mamy kuzyneczek, tej, która z całą ekipą zawsze się stawia jak jest potrzebna i do której wiem, że mogę jechać czy zapowiadam się, czy nie, czy wyjazd planowany, czy sponton... W drugą stronę też tak to działa;) (Aczkolwiek teraz zaproszenie wpłynęło;)

Niwusia, ta głupawka to pewnie z radości, że Qchnię masz:lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja Ci zazdroszczę, że coś się dzieje u Ciebie:D:D:D

Chyba z tej zazdrości pojadę do siebie na budowę (ale dopiero w weekend, buuuu), wezmę jakąś wiertarkę albo inne ustrojstwo i będzie normalnie teksańska masakra piłą mechaniczną 8;)

A tak na poważnie to super, SUPER SUPER !!!

I bakłażany.....;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci Yuczko , że właściwie to K. jest bardziej zdecydowany ode mnie :yes: On mówi : bakłażan , a ja : czy aby na pewno.

Oszaleję sama ze sobą wrrr..... tyle rozterek... jutro ( chyba ) jadę wybierać kamień dla Zuźki

 

Edytko ,

słyszałam , że za wielką wodą śniegu dowaliło. A teraz lecę do Cię zobaczyć na własne oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam, mam , maaaam........:lol2::lol2::lol2:

 

a w domu to nie piękniej ...tylko coraz większa rozpierducha się robi. Salon tak zawalony gratami, że się mikroskopijny zrobił.Ale ciesze się straśnie, straszecznie nareszcie coś się dzieje.

wybrałaś już wiertarę z którą uderzasz na masakrę teksańską8 ?/

ile już schną Twoje wylewki? Kiedy możecie zacząć działać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, widzę że praca wre.

Napisz mi, czy ta decyzja o cofnięciu kominka względem frontu obudowy była przemyślana?

Jakie będzie wykończenie?

Mam wrażenie, że to może być nie do końca praktyczne. No chyba, że tak jakiś kamień będzie położony, tyle, czy jest na to miejsce.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...