Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze Ani


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wow, no, ruszyliście faktycznie z kopyta:D:D:D

W łazience do góry jeszcze będą szły jakieś płytki, czy to już koniec?

A co do kominka, to ja bym go oddzieliła po lini, którą wyznacza nadproże (czy to podciąg jakiś?) (chociaż pomysł z przejściem na klatkę nie jest taki zły;))

Ogólnie pięknie:yes: Ślicznie wyglądają te płyteczki:D A co to za listewka z jakimś "czymś"? Ta szara?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cześć Siostro Ma Forumowa :D

 

W łazience płytki będą szły do sufitu. Jeszcze dwa pasy szarych i do góry białe,ta listewka z czymś to taki wąziutki dekorek, a coś to małe srebrne kwadraciki, wyglądają jakby były z foli aluminiowej. Będzie z nich zrobiona cała ramka wokół lustra.:yes:

Zakupiliśmy dziś jasnoszarą fugę i zestaw umywalka+ szafka . Koło. 398zł. Pytałam o kabinę przyciemnianą , ale podobno Koło nie robi takich przydymionych.

Wizja oddzielenia kominka rysuje się w mojej głowie.... ale na razie jest mało konkretna.......

 

A co tam u Ciebie? kotłownia uzbrojona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam już i podziwiałam, fajnie , ze masz w rodzinie fachowców. ja niestety za położenie kafli muszę płacic , ale powiem Ci , że Kolega Kominkowo- Kafelkowy ładnie kładzie i jak na nasze strony ceny ma normalne. 50zł/ m2. . W małej łazience robi obudowę do stelaża+ kafle za 1250zł. Tragedii nie ma, ale jakby tak teść lub tata położył to zawsze parę groszy w kieszeni by zostało.Niestety teść wyjechany a tata bardzo już wiekowo zaawansowany i chory bardzo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem Wam, że i ja chciałabym mieć kogoś z rodziny (najlepiej ojca, teścia albo siebie oczywiście) kto by znał się na rzeczy i porobił jakieś rzeczy. Ile zaoszczędzić przy tym by się dało - nawet liczyć nie chcę bo tylko się zdenerwuję... My tak całkiem sami to tylko panele na całej górze położyliśmy, no i malować tam też będziemy. Wszystko inne niestety...ale trochę się usprawiedliwiam - bo sprawnie i szybko wszystko poszło i wyrobiliśmy się jeszcze nawet odrobinkę przed czasem ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:jawdrop::jawdrop::jawdrop: pozwolisz że wrócę po szczękę bo gdzieś u Ciebie w dzienniku została .

Aniu jestem w szoku , olbrzymie postępy w tak krótkim czasie.

A do tego jaki efekt , no co tu dużo mówić REWELACJA , bardzo ładny kominek prosty i bardzo elegancki a płytki jeszcze ładniejsze niż myślałam :yes:

Kurde , super ...... aż mnie zamurowało :D

 

Buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko Kochano Jedyynoooo ::jawdrop: lecisz Atijuś jak szaloooona, no szok ;)

już macie kominek prawie, prawie wykończony już grzejący :) i łazienkę na dniach można odpalać:) no siostra SUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!

badzio siem cieszem:D:D::D:hug::hug:

 

i no, ten ...wichry u Nas tyż zapindalały jak sie masz... drzwi nie mogłam otworzyć , no serio... to jak u Was zwiało dachówkę to o kurczę musiało pizgać jak ta lala .... :eek: ale dobrze, że już wszystkie elementy na swoim miejscu ;)

 

no i wyszesanego dnia Św.Walentego ;):hug::hug::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć i czołem:D:D

 

Dla takich wpisów warto prowadzić dziennik :D:lol2: Kochane jesteście :hug:

łazienkę juz prawie odpalać można, ino szamba ni ma. I póki co nie będzie. Trza do lata czekać, bo wody gruntowe wypchną szambo w górę jak nic.Ale bólu nie ma bo... PRZECIEŻ NAM SIĘ NIE SPIESZY :sick:

A wiecie, że z tym niespieszeniem to K. i szwagier mieli rację?. Podłoga i ściany w kilku miejscach sobie leciutko popękały, i teraz to nie problem, ale jakbym tak już miała kafelki położone.... fajnie by nie było.

 

Pawciuniu

 

Płytki łazienkowe na ścianie podobają mi się bardziej niż w sklepie. maleńka łazienka zrobiła się trochę większa. I znaczy to , że jak coś mnie w sklepie zawoła i na widok tegoż zrobi mi się.... ACHHHH......to trza brać i się nie zastanawiać :D

Niwa

walentynki świętujemy od wczoraj....:cool:;)... winko dobre dostałam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...