Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze Ani


Recommended Posts

Dlaczego nieładnie? Mnie swatali, i nieźle się przy tym bawiłam, to i ja mogę swatać;) Poza tym przyznaj, że sama chciałabyś takiego zięcia;):D:D:D

 

No u mnie było to samo i dzikie awantury ze mną w roli głównej szczególnie mama i ja ,później już się nie oddzywałam tylko robiłam swoje .Ciekawe jak będzie ze mną i córą skończyła w grudniu 10 lat chłopaki na razie jej nie interesują .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Renatko

to tylko na razie.....:D

Moja Ola skończy w kwietniu 12 i też na razie spokój, ale K. już się odgraża :D, ze płot będzie pod prądem :lol2::lol2:

 

Pewnie Aniu masz racje mam nadzieje ,że raczej póżniej niż wcześniej na razie pasja to siatkówka ćwiczy 3 razy w tyg po 2 godziny.Na zebraniu półrocznym byłam w szoku ,że dziewczynki, koleżanki od córy z klasy całują się i obściskują z chłopakami z 5-6 klasy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w sprawie przystojniaka.... że jakbym była piekna i młoda;)...to drżyj matczyne serce ;) ale żem starowinka jużci i młodsze siostrzenice szturm przypuszczają to kiszka ;)

 

a tak ogólnie to pisałam wczoraj i kurna noooo, zeżarło mi posta- znowu jakie chochliki wtargnęły Wrrrrrrrrrrrrrrrrrrr......:(

 

i cieplusio pozdrawiam, bo kurna mrozy nadciągają brrrrrrrrrr :( :hug::hug::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niwcia

 

Ano my staruszki już tak mamy , że ino popatrzeć :lol2::lol2:.....

 

Zimno idzie jak cholera, ale co tam zimno. Właśnie wzięłam gorącą kąpiel, aż mi skóra prawie zlazła. Wiem , że niezdrowo i najlepiej prysznic, chłodny w dodatku ...brrr... ale co tam . Od czasu do czasu lubię poleżeć w gorącej wodzie , aż się skóra pomarszczy.... bo to od wody, mam nadzieję..... ;)

Tak , to od wody i tej wersji będę się trzymać :lol2:,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmmmmmm siwizna?? ja to mogę powiedzieć, ze od farby- bo żem malowała przecie, nieeem ;) albo od khm.... no kurzy się przy b udowie straśniście;)

 

ahah ja też dziś święto Dzienniko NIwowe ogłaszczam, gdyż poniewóż będę miała zaszczyt wykąpać sie po raz pirwszy we własnej domowej łazience :oops: hihihihihhiihihih:D:D:D:D Ale odlot ! ;) hieheheheheeh:D już nie prywatuję, już .... :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makawel

 

foteski zrobię, bo mam , ale na nich niekompletnie jest ubrana.:yes:

 

Yuka

nie przyjechali, tak coś czułam. Szkoda tylko, że nie pofatygowali się, żeby zadzwonić i odwołać. Siedziałam w domu i czekałam jak te durna.... wrrrr ... nie cierpię niesłownych ludzi.

Ale nic to, wróciłam z urodzin Taty, jutro urodziny mojego Przystojniaka, a ja piję sobie Jaśka z pepsi . :D;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć kochana:hug:

Stęskniłam się trochę:yes:

Ja też nie lubię niesłownych ludzi:mad: Brak szacunku dla innych, wrrrr:mad::mad::mad:

Swojemu Osobistemu Przystojniakowi proszę złożyć najserdeczniejsze życzenia od szwagierki;)

Taki drobiazg dla niego

http://www.zaprezentowani.pl/wp-content/uploads/2009/07/chivas-regal.jpg

 

I wszystkiego najlepszego dla Taty:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...