Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze Ani


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Czeeee Laski :)

 

Bezcennego Pomocnika mogę podesłać, ale czy stawka będzie równie niewygórowana jak u mnie ręczyć nie mogę.mam chody ;)

 

Dziewczynki radźcie... bo mam zagwozdkę. Górną łazienkę chciałabym coś chyba w kremowych beżach, bardziej krem niż beż, lub taka złamana biel- nie biel . I drewniany blat pod umywalkę na całą długość ściany, może jeszcze zabudowany geberit drewnem.

I problem polega na tym , że nie wpadły mi w oko żadne kafle, wiecie, takie co to na ich widok robi się ...ACH....

macie jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Aniu, te dylematy wyboru i doboru...niby się na to czeka jak mury rosną, potem już dach na domku...i nagle okazuje się, że w głowie za dużo pomysłów, za wiele pragnień...

 

Ale tak ma chyba większość z nas, więc trzymam kciuki żebyś sobie poradziła :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Tom Bor :)

 

jeśli wszystko nam się ułoży jak powinno, to dopiero będą wariackie papiery.:rolleyes::)

Nie mogliśmy robić zakupów, bo... wiadomo brak kasy. Jak będzie kasa to ... wynocha z mieszkania, bo już nie będzie nasze i tak koło się zamyka.

Chyba jednak lepiej mieć chociaż koncepcję jak mają wyglądać pomieszczenia. Teraz byłoby łatwiej.... ale.... jak ja mam co najmniej dwa pomysły w tygodniu????.... To może lepiej, że np. farby lub kafle nie kupione....:lol:

Ps. te do wiatrołapu zakupione jakiś czas temu już mi się chyba nie podobają :bash: jeszcze pomyslę

Ale Nowa Gala jest w dalszym ciągu śliczna :) i sąsiad ma zakupiony identyczny gres ;) Też uważają, że jest śliczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:):):)

 

Bije się w piersi.;) Nic nie ukrywam, słowo.

W domku cały czas bez zmian, no może coraz bardziej biało się robi.Przemek cały czas walczy z cekolowaniem. jeden pokój już właściwie można malować. Wolno to idzie , bo robią tylko we dwóch, Szwagry moje.

W sprawie kredytu Pewnego Młodego Małżeństwa nadal cisza. Niestety. Czekają na jakiś świstek ze swojego banku, żeby dostarczyć do banku od kredytu.

 

Rozglądam się za schodami i drzwiami. Dziś w jednym miejscu pani zaśpiewała za schody jesionowe około 10 000 . Chyba się z głupim na głowy pozamieniała. Szukam dalej.

 

Drzwi podobają mi się DRE- cell arte

 

273-1778.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo za te schody to faktycznie sporo chce u nas w okolicy jest stolarz który na stopień jesionowy o wymiarach 100x30x3 wraz z malowaniem na dowolny kolor oraz montażem bierze 165 zł w cenie daje i montuje listwy boczne . Szukaj kogoś tańszego myślę ze w Twojej okolicy również znajdzie się ktoś kto zrobi ładne schody w bardziej przystępnej cenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...