Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze Ani


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cześć:hug:

Ale fajnie!!! Tyle się u Ciebie dzieje:wave:

Umywalka rzeczywiście cudniasta. Czy kupowałaś ją może w Leroy Marlin? Moja Klaudia chce w tym stylu... Płyteczki też śliczne wybrałaś:D Wiesz co by do nich ładnie wyglądalo?

.png&quality=75&w=600&h=600"]http://www.e-terma.com/imagemagic.php?img=images/_build/angus[5].png&quality=75&w=400&h=400

W czerwonym kolorze;) Pod warunkiem, że nie byłby na jasnych płytkach:D

Ja ostatnio miałam poważne zadanie wynaleźć grzejnik na cito i gdyby w miejscu, w którym będzie wisiał były ciemne płytki, a nie jasne, to wzięłabym bez zastanowienia;)

Co do kolorów, nie wiesz, że zielony uspokaja?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czeee Siostro :)

 

masz rację , umywalka z LM i nawet cena znośna. Grzejnik u mnie nie przejdzie. Ściana jasna i łazienka za mała. Nie byłoby efektu, niestety, bo fajny jest, taki kanciasty.

 

Wiem , że zielony uspokaja i ten Oli wybrany jest ładny, ale... no właśnie ... ona chce go łączyć z tym właśnie fioletem, który jest widoczny obok umywalki. jest w tv reklama dekorala z tymi farbami w roli głównej i jest ok. Tyle, że nie widzę tego połączenia tak jak chce Ola. Ale nic nie mówię. Jej pokój, jej decyzje. Tylko zapowiedziałam , że nie będzie po miesiącu przemalowywania.:) Niech wie , że pewne decyzje wymagają odpowiedzialności. Na razie w takich drobnych sprawach jak kolory w pokoju, ale niech się dziecko uczy ;)

 

Co tam u Ciebie? wieje jak u mnie? na działeczce dziś byłaś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może naprawdę to Ty będziesz zaskoczona?

Ja tak nie moglam przetrawić jak w obecnym mieszkaniu Klaudia wybrała sobie (mając wówczas 6 lat) niebieski i zielony na ścianie:eek: Nie wyobrażałam sobie połączenia tych kolorów, a wyszło bardzo, bardzo ładnie:wiggle::wiggle::wiggle: Od tamtej pory inaczej patrzę na jej pomysły dekoratorskie;) Jak chociażby różowe ściany;)

A na działeczce jasne że byłam:D Teściowie byli u nas cały tydzień, to miałam opiekę dla dziewczyn i spokojnie mogłam jeździć sobie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yuczka

mam właśnie taką nadzieję, że będę pozytywnie zaskoczona efektem połączenia tych kolorów u Oli. Trzeba dać dzieciom trochę swobody, a niech tam ;)

To co zdziałałaś przez tydzień w domku i ogródku?

 

Tom Bor

Dzięki za miłe słowa :hug:

Na styro się nie znam , ale skoro kierownik każe poprawiać to chyba ma rację.

 

Wiecie co?

dziś moja siostra i bratowa zadeklarowały pomoc. Siostra powiedziała, że mam dać znać kiedy, to weźmie kilka dni wolnego i pomoże w przeprowadzce. Wspaniałe uczucie móc na kogoś liczyć. Ale ja wiedziałam , że tak będzie . Obie są cudowne.:)

 

A teściowa powiedziała, że na parapetówkę dostaniemy pewną sumę pieniążków i mam sobie kupić np. ładny żyrandol........ :lol2: opowiedziałam jej o tym jak pewne małżeństwo wieszało taki długo wyczekiwany żyrandol .... Yuczka to chyba Ty o tym pisałaś? ... :rotfl::rotfl:.... prawie tak wyglądała . mam fajną teściową :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, jak można liczyć na kogoś:D:D:D

Przez ten tydzień tak naprawdę niewiele zdziałałam:( Trochę grabiłam trawnik, ale dałam sobie spokój, trochę przyklejałam folię pod wełną (to głównie wczoraj), aaaa, wsadziłam 3 rododendrony:D:D:D Kupiłam w biedronce;) tzn. 2 kupiłam sama, a trzeciego mi teściowa zasponsorowała:D:D:D (też mam fajną teściową)

chłopaki zapłytowali 1,5 kolejnego pokoju, a teść prawie ułożył plytki w naszej łazience:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczęło się tak...

A może jednak... uda się spełnić marzenia i wybudować dom.?

 

Zaczynamy .

Potem dużo chwil bardziej lub mniej radosnych, by w końcu napisać

11 kwietnia poniedziałek

 

A potem do siebie... do najprawdziwszego SWOJEGO DOMKU :wiggle::wiggle:

 

MOJE MARZENIA SIĘ WYBUDOWAŁY I STOJĄ TAM , NAJPRAWDZIWSZE W ŚWIECIE czasami jeszcze nie dowierzam :wiggle::wiggle:

 

BARDZO BARDZO SIĘ CIESZĘ RAZEM Z TOBĄ:hug::hug::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...