Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze Ani


Recommended Posts

No co Ty!!!

Pamiętam tylko, że raz przewoziłam 2 worki, ale czy starczyło? Pojęcia nie mam... Zapytam wieczorkiem m'a mojego to może on pamięta:rolleyes: Wiesz, u nas sytuacja jest taka, że bardzo często bierzemy w zaprzyjaźnionym skladzie to, co aktualnie jest nam potrzebne do pracy i niekoniecznie jest to cały komplet materiałów. Tak jest nam po prostu wygodniej;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Edzia: no tak, "Częste kontrole najwyższą formą zaufania" :D

 

Co do ilości kołków, to jeśli mnie pamięć nie myli, to na 1 płytę styro idą 2 kołki.

1 płyta to zwykle 1m x 0,5m, czyli wychodzi 4 szt. kołków na 1m2 ocieplenia.

Więcej chyba nie ma sensu.

Edytowane przez Martinezio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Z Nową Galą to jest tak : jest cudna.... ale widać na niej każdy włosek, niestety, okruchy i w ogóle wszystko widać......ale za to wystarczy nawet miotełką zmieść ( nie trzeba za każdym razem wyciągać odkurzacza) przejechać wilgotnym mopem bez żadnych płynów i ... znów jest pięknie. :):) No ale coś za coś.

Powiem tak, w kuchni drugi raz bym jej nie położyła. Pewnie nie takich niusów oczekiwałyście:( Lojalnie jednak wyrażam moje zdanie.

Mam nadzieje, że sytuacja z kurzem trochę się unormuje kiedy będą schody i płytki w garażu, bo na razie okropnie się nosi

 

Olu

 

skopiowałam moją wypowiedź z poprzedniej strony :)Zdania nie zmieniłam , jest cudna. Impregnowaliśmy preparatem HG płytki ,ochrona przed plamami. Do nieglazurowanych płytek ceramicznych, gresów i kamienia naturalnego. nakładaliśmy preparat przed fugowaniem. Dobrze spełnia swoje zadanie. Nie ma żadnych plam. Dla porównania powiem Ci tak, na górnym holu przed zaimpregnowaniem, kafelkarz nieopatrznie zostawił grzebień z resztą kleju. Zostały smugi i nic , ale to nic ich nie ruszyło.

Sąsiad nie impregnował, chociaż ma taki zamiar, ale później. Teraz już mieszkają i jakoś żadnych plam u nich nie widziałam , ale też specjalnie się nie przyglądałam;)

 

Myślę , że przy koszcie tych płytek, kwota 100 zł na impregnat jest niewielka.

A... i jeszcze pamiętaj , żeby zmyć impregnat przed zafugowaniem.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co Ty!!!

Pamiętam tylko, że raz przewoziłam 2 worki, ale czy starczyło? Pojęcia nie mam... Zapytam wieczorkiem m'a mojego to może on pamięta:rolleyes: Wiesz, u nas sytuacja jest taka, że bardzo często bierzemy w zaprzyjaźnionym skladzie to, co aktualnie jest nam potrzebne do pracy i niekoniecznie jest to cały komplet materiałów. Tak jest nam po prostu wygodniej;)

 

http://emotikona.pl/emotikony/pic/041.gif

 

Edzia: no tak, "Częste kontrole najwyższą formą zaufania" :D

 

Co do ilości kołków, to jeśli mnie pamięć nie myli, to na 1 płytę styro idą 2 kołki.

1 płyta to zwykle 1m x 0,5m, czyli wychodzi 4 szt. kołków na 1m2 ocieplenia.

Więcej chyba nie ma sensu.

 

Dzieki .... czyli u mnie na dom 1200 koleczkow , a na domek gospodarczy jeszcze 300 szt. to tak jak u Yuczki WOOOOOOORAMI beda zwozic ....

Jesli chodzi o kontrole .... http://emotikona.pl/emotikony/pic/0blush2.gif to Martinezio jesli wykonawca " nie wzbudza podejrzen " .... czyli wg. mojej skali ocen mowi plynnie i do rzeczy bez zbednych ozdobnikow ( ktore swiadcza jedynie o tym , ze cos tam wie , ale ..... ) to ja sie nie czepiam ..... http://emotikona.pl/emotikony/pic/0laughing.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olunia .... bierz tylko DUUUUUzy rozmiar plyteczek wygladaja pieknie i pomieszczenie w ktorym sa polozone wydaje sie wieksze .... Ja osobiscie jestem za szarymi plytkami .... wiec gdybys znalazla grafitowe w tym duzym rozmiarze to mysle iz super beda sie prezentowaly na podlodze ..... i jeszcze jedno TYLKO CIEMNA FUGA !!!! wiem co mowie ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...