Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze Ani


Recommended Posts

Co Ty!!! Tylko kuchnia tak ładnie wygląda:D

Salon to na raie koszmarek, nie wspominjąc o sypialni i gabinecie... Ale chcialabym już!!! No i nie mamy schodów:lol2: nawet pomierzonych;) Bardzo bym chciała, żeby się udało w wakacje, ale nawet w tym tygodniu przyszedł gość od farb i pyta:

Kiedy Państwo planują przeprowadzkę?

Ja mówię: do końca...

On: (popatrzył dookoła...) roku?

Ja: Nie! Wakacji:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wiesz co, z jednej strony też bym chciała, żeby ktoś nas z mieszkania wygonił, ale postanowiliśmy, że do w miarę wykończonego domu się wprowdzimy:D A a'propos schodów: my na razie po drabinie wchodzimy, bo będziemy mieć samonośne, Ty chociaż betony mialaś:) No i mlodszą córkę mam niż Ty;) A nie chciałabym jej poakzywać, ze można czas jakiś spać koło mamusi, bo obawiam się czym to mogłoby się skończyć;) Ale myślę, że damy radę!!! Z Twoimi kciukami na pewno:hug:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, Atijka :) Przyłączam się do Yuczkowych życzeń - niech Wam nowy domek przyniesie jak najwięcej szczęścia i niech każdy dzień będzie lepszy od poprzedniego.

Macie pięknie!!! Podoba mi się wszystko i gdy tak patrzę na Wasz dom, to aż nogami przebieram tak bardzo już bym chciała mieszkać u siebie. :)

Uwielbiam Twój dziennik - zresztą niejednokrotnie już to chyba pisałam - poczytałam, pośmiałam się i powiem Ci, że ze stylowym misz maszem i pragnieniem by mi ktoś wszystko rozrysował mam tak samo jak Ty - nie diabła nie widzę dopóki 100 razy nie przemyślę. Teraz "nie widzę" elewacji, tarasu, parapetów i .... wszystkiego! :D

Wklejaj foty, bo za każdym razem są piękniejsze. Buźka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yuczka Lidia

Dziękuje ślicznie za piękne kwiatki i zyczonka . :):):) Koffane wy moje :yes:

 

Stylowy miszmasz to już chyba bedzie u mnie zawsze i wszędzie i wiesz co Lidka? Wcale mi to nie przeszkadza. Bo to MÓJ miszmasz. :) zobaczysz Twój tez będzie fajny.:) I nie martw się ja też nie widzę elewacji, tarasów a mojego ogrodu to już w ogóle nie widzę ...:lol2::lol2: A wiesz jaka to frajda wypatrzeć coś w sklepie i zrobić ...ACHHHh.... i oczywiście kupić i potem zastanawiać się gdzie to upchnąć w domku? ( No to jest chyba właśnie recepta na miszmasz :D )

Poszłam ostatnio do sklepu z prozaicznym zamiarem kupna papieru toaletowego. Niby taka zwykła , przyziemna ( żeby nie rzec przydu&% ;)rzecz )a ile miałam radości jak się okazało , że na półce stoi piękny taki niebieściutki w idealnym odcieniu jak moje dodatki w dolnej łazience .:lol2:

A waszym domku, coraz bardziej zamieszkanym robi się nie coraz piękniej tylko coraz większy rozgardiasz, taki zwykły , codzienny. :)

 

Yuczka

jak tam prace, bo ściskam kciuki w dalszym ciągu. Z tym spaniem z córcią to masz rację, ona by była pewnie zadowolona , ale twój M niekoniecznie ;)

A gość od farb się nie zna , powiedz mu ,że jest gupi:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yuczka

jak tam prace, bo ściskam kciuki w dalszym ciągu. Z tym spaniem z córcią to masz rację, ona by była pewnie zadowolona , ale twój M niekoniecznie ;)

A gość od farb się nie zna , powiedz mu ,że jest gupi:D

I wszystko w temacie:D:D:D

Prace posuwają się powoli, bo zawsze coś wypadnie, np. wczoraj teść miał kafelkować podlogę w górnej łazience, ale m. wymyślił, że trzeba studzienki chłonne do odprowadzenia deszczówki zrobić i cały dzień walczyli z kręgami i żwirkiem...

A farb od tego pana nie bierzemy:P słaby handlowiec był;) zresztą i farby średnie:cool:

A kciuki trzymaj, trzymaj i to mocno:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...