Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze Ani


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Co Ty, nad morzem to chyba komary nie gryzą...? Yyyy, w sumie to mogę się mylić,już 2 lata nie byłam....

Atijka, ale w Zatoce jest za to cieplejsza woda niż w morzu;)

Edytka, "tyraczka"... fajne słowo

Buziaki kochane(i;)):hug:

 

Aaaa, Jaki kolorek Aniu na elewację? Robicie w tym roku, czy tylko klej i siatka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martinezio ma rację, komary zwariowały. To prawda nad samym morzem nie gryzą, ale w ogródku (hi, hi wielkie słowa :D:D:D, ) przed domem masakra jakaś. :eek:

 

Kolor od razu. Jaki??.... hmmmm ....w zamierzeniu kawa z mlekiem , więcej mleka niż kawy, ale co wyjdzie??? No próbce wygląda ok. jak pochmurno to kawa, jak zaświeci słonko to śmietanka. Sama jestem ciekawa co z tego wyjdzie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć AGP-ka :D

Kope lat :hug:

Miło mi Cię u mnie gościć:)

Kolor będzie za jakiś czas na ścianach , wtedy dopiero okaże się czy to dobry wybór. To tynk silikonowy KOSBUD nr AK 046 nie wiem czy jest na ich palecie barw w necie.

 

Ogrodem , choćby był dopiero w powijakach się zachwycam:wiggle: , bo widać , że wypieszczony, wychuchany. U mnie jeszcze dłuuuugooo nic, a u Was tak pięknie , czyściutko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edyta: no i przed przyjazdem przygotuj sobie spory zapas środków odstraszających na komary, oraz drugi - nie mniej okazały - środków łagodzących ukąszenia ;) Tylko nie wiem, ile można bezkarnie przemycić przez granicę, żeby nie zostać posądzonym o chęć handlu ...

 

Sie cos wymysli .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atijka to Ty Kochana przynajmniej kolor widzialas , a ja zobacze dopiero na scianach Stylka ( wybor z netu ) ....... kurka , a jak mi sie nie spodoba ????? TO SIE PRZEMALUJE A CO ..... :D w koncu to tylko kolor elewacji , a nie decyzja o przeszczepie nerki ...... tylko w tym przypadku to doktory decyduja , a w przypadku elewacji sama podejmuje decyzje na szczescie :cool:.

Buzki i czekam na Twoj kolorek :stirthepot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieee, taki jeden przypadkowy, niespodziewany wolny piąteczek się trafił.

 

Pisałam rano jak mnie pan od elewacji wk****ł , ale mi zeżarło posta.

No szlag mnie chyba trafi, jeszcze nie miałam do czynienia z tak pazernym i bezczelnym typem.A jak umawialiśmy robotę to był taki milusi... :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atijka .... no nie mow , ze gosc chce wiecej kasy .... wywal dziada juz na poczatku roboty bo chyba pierwsze kroki stawia w dziedzinie docieplania domow .... i jeszcze zazadaj zwrotu za zniszczony styropian ... :mad:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wiadomo o co chodzi ,to wiadomo , że chodzi o kasę.

 

Ale ,ale zastanowiły mnie słowa Edytki o jego pierwszych krokach. czy na fotkach widać, że cos jest nie tak?

Robi elewacje juz kilka lat, miedzy innymi u sąsiadów i bliższych lub dalszych znajomych. Na efekty nikt nie narzekał, a o sposobie bycia tego pana nie rozmawiałam.

Myślę, że mu się w d...pie poprzewracało z nadmiaru zleceń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...